CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Thursday, February 4, 2021

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 01:02:2021

 Chiny poniosły klęskę w bitwie powietrznej z Tajwanem podczas gdy wojsko USA przechodzi do ofensywy

1 lutego 2021

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Bitwa o planetę Ziemia intensyfikuje się na wszystkich frontach. W zeszłym tygodniu Chińczycy zaatakowali Tajwan, ponieważ wojsko USA podało Joe Bidenowi - prezydentowi grafice komputerowej - nowy skrypt. Otrzymaliśmy bezpośrednie potwierdzenie od amerykańskiego trzygwiazdkowego generała, że “wojsko amerykańskie wie, że wybory zostały sfałszowane; całe piekło zaraz się rozpęta.”

Obecnie Chiny poniosły poważną klęskę w wojnie powietrznej a “Tajwan jest teraz faktycznie niepodległym krajem“ - według japońskiego wywiadu wojskowego. Poniższy artykuł o chińskim “symulowanym ataku” na amerykański lotniskowiec był w rzeczywistości o prawdziwym ataku, który został zdecydowanie odparty - podają źródła.

https://www.express.co.uk/news/world/1391053/World-War-3-news-Taiwan-Chinese-China-USS-Theodore-Roosevelt-conflict-Joe-Biden-ont


Mówią, że te wiadomości odzwierciedlają prawdziwą wojnę powietrzną toczącą się między USA a Tajwanem i Chinami, z możliwą pomocą Iranu.

https://news.trust.org/item/20210131124958-22pto

https://www.reuters.com/article/BigStory12/idUSKBN2A00I3?utm_source=reddit.com

Trzeba zrozumieć, że komunistyczne Chiny są rządzone na najwyższym poziomie przez mafię chazarską z siedzibą w Szwajcarii. Pamiętajcie, komunizm był wynalazkiem Jezuitów, a Masoni P3, którzy kierują Jezuitami, mówią, że są podwładnymi obcej istoty znanej jako Czarne Słońce.

Spójrzcie na ten artykuł, który zauważa, że istnieje bardzo mało prawdziwych informacji na temat chińskiego prezydenta Xi Jinpinga.

https://www.theatlantic.com/international/archive/2021/01/xi-jinping-china-biography/617852/

Faktem jest, że według źródeł wysokiego szczebla azjatyckiego tajnego stowarzyszenia, Xi został wybrany ponieważ jest wysoki i dobrze wyglądałby w sesji zdjęciowej G20. Jest symbolem a nie prawdziwym przywódcą. Co więcej, źródła podają, że oryginalny Xi został zabity po ataku elektromagnetycznym na Wuhan w Chinach na początku 2020 roku. Osobą, która teraz pojawia się publicznie jest jego młodszy brat, który ma bardzo podobny wygląd.

USA, Rosja i Chiny mają teraz symbolicznych przywódców, którzy działają jako rzecznicy zbiorowego przywództwa. Innymi słowy, prawdziwe przywództwo działa w tajemnicy i za kulisami. Nie jest to merytrokracja, ponieważ prawdziwa merytrokracja byłaby całkowicie przejrzysta i każdy - od najodleglejszego pasterza kóz - mógłby próbować wspiąć się na szczyt. W takim systemie każdy mógłby dokładnie zobaczyć kto dostał się na szczyt, jak i dlaczego, i jak się tam dostał.

Gdy ten raport miał się ukazać, skontaktowało się z nami zaufane źródło rosyjskiego FSB twierdząc, że Chiny i Pakistan zdecydowały się połączyć politycznie, gospodarczo i militarnie. Podjęto decyzję, aby przeciwdziałać amerykańskiemu wzmocnieniu w Indiach, które miało osłabić Chiny - mówi źródło. Postaramy się to potwierdzić w azjatyckim tajnym stowarzyszeniu i innych źródłach, i powiadomimy czytelników, jeśli otrzymamy potwierdzenie.

Tajwan jest kierowany przez tradycyjne, rodzime, ziemsko-ludzkie przywództwo Chin i są w toku ruchy, aby wyzwolić Chiny kontynentalne, wraz z resztą świata.

Mamy do czynienia z czymś co zostało opisane na tajnym spotkaniu przywódców Apaczów w zeszłym tygodniu jako “ostateczna bitwa przeciwko 5000-letniemu złu, które zaatakowało naszą planetę.”

Otrzymujemy również wiarygodne raporty o Tajnych Siłach Kosmicznych, ze źródeł takich jak japoński wywiad wojskowy, które normalnie nie mówią o takich rzeczach. Według zarówno japońskiego wywiadu wojskowego jak i źródeł CIA, amerykańskie siły kosmiczne są aktywne w Bazie Lotniczej Thule na Grenlandii. Są oni tam drążąc tunele w poszukiwaniu minerałów i metali ziem rzadkich niezbędnych do funkcjonowania floty kosmicznej, mówią źródła. Mówią też, że siły kosmiczne wkrótce ujawnią swoją obecność na powierzchni. Jak zwykle przy takich rozmowach, dodajemy przestrogę “uwierz kiedy to zobaczysz.” Jednak faktem jest, że prezydent USA Donald Trump mówił o zakupie Grenlandii, aby uzyskać środki potrzebne do utrzymania wypłacalności rządu USA, więc przynajmniej trwa grabież zasobów.

Mówiąc o kosmosie, FAA zamyka program SpaceX Elona Muska. To kryje się za wiadomością, że Departament Sprawiedliwości ściga Muska za niezatrudnianie nielegalnych obcych. Prawdziwym powodem, według źródeł NSA jest to, że SpaceX jest oszustwem. Myszy zostały zauważone na rakietach SpaceX, które rzekomo były w kosmosie. Innymi słowy, filmuje on w studiach starty rakiet i eksplorację kosmosu, aby uzyskać pieniądze od rządu USA. Śledztwo Departamentu Sprawiedliwości to dochodzenie w sprawie oszustw. Musk nie odpowiedział na próbę uzyskania komentarza podczas gdy ten raport został opublikowany, ale jeśli usłyszymy od niego - powiadomimy naszych czytelników.

https://nationalfile.com/after-elon-criticizes-bidens-faa-bidens-doj-launches-investigation-alleging-spacex-discriminates-against-non-us-citizens/

Ma miejsce również wiele reakcji ze strony amerykańskich Patriotów, którzy chcą przywrócić Republikę, ale są przeciwni Stanom Zjednoczonym Ameryki od Argentyny do Alaski. Jak zauważył jeden ze słuchaczy podcastu:

Żadne inne kraje z Ameryki Południowej nie chcą być częścią Stanów Zjednoczonych Ameryki od Alaski po Argentynę. Nie chcemy być częścią tej samej egocentrycznej kultury, która wywołała tyle wojen. Jesteśmy niezależnymi krajami i kulturami, które zostały już zdominowane przez tę chorą kulturę, która upada. “

Lub jak napisał inny słuchacz:

“Myślę, że pytanie na ulicy brzmi: Decentralizacja dla UE ale centralizacja w Ameryce? Czy to nie jest ciche przejście w kierunku Rządu Światowego? Czy UE nie udowodniła, że to nie działa?”

Ci ludzie muszą zrozumieć, że istniejące kraje rządzone przez prawdziwych ludzi pozostaną nienaruszone. Jednak tak jak nie wpuszczacie śmieciarza do swojego domu, rozumiecie potrzebę aby śmieciarz zabrał wasze śmieci z ulicy. Planeta jako całość nie ma tej funkcji. W rezultacie ponadnarodowi przestępcy, tacy jak mafia chazarska, działają ponad światowymi interesami i próbują nas trwale zniewolić.

Pamiętacie ten komiks wydany przez UE 31 stycznia 2012?

https://op.europa.eu/en/publication-detail/-/publication/4cc2ea93-d003-417e-9294-1103a6ee877d

Ma dokładną fabułę tego, co się teraz dzieje. Wywołują pandemię by wykorzystać medyczną tyranię do stworzenia kontrolowanego przez nich rządu światowego, który zniewoli nas i zaszczepi szczepionkami zmieniającymi geny CRIPR, aby genetycznie zmodyfikować nas w posłusznych im niewolników.

Powrót do republiki i izolacjonizm nie jest rozwiązaniem. Musimy stworzyć ścieżkę, która uratuje świat przyrody, planetę, którą wszyscy dzielimy, nie zmieniając planety w gigantyczną zwierzęcą farmę.

W zeszłym tygodniu źródło bliskie rodzinie Rockefellerów wysłało temu pisarzowi link do filmu ukazującego kosmiczną laserową broń, która pod koniec grudnia rozpoczęła erupcję wulkanu w Japonii. Ten akt zastraszania przyszedł w odpowiedzi na zarzuty karne wniesione przeciwko gangsterom Rockefellera/Rothschilda próbującym zaszczepić japońską populację szczepionkami mRNA zmieniającymi geny. Naszą odpowiedzią było zintensyfikowanie polowań na przywódców mafii chazarskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=0RiCuFRUZtY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3PChT5oEPMTBgCJIVXU_C3dN1cf7YRx-s07c-ZcWcu8g722fk_ZjSiSa0

Najwyższym priorytetem jest teraz Klaus Schwab z forum Davos. To dlatego, że może doprowadzić nas do pozostałych przywódców biura politycznego mafii chazarskiej aby w ten sposób wymusić koniec fałszywej pandemii i związanych z nią szczepionkowych przestępstw. Na tym froncie zauważamy, że Patrioci zaczęli atakować miejsca szczepień.

https://www.thedailybeast.com/anti-vaxxers-and-right-wingers-shut-down-dodgers-stadium-vaccine-site?ref=home

Rosjanie i MI6 poinformowały globalne organizacje wojskowe i wywiadowcze, że po pierwsze, pandemia jest fałszywa, a po drugie, szczepionki modyfikujące geny - które oni forsują aby wyleczyć tę fałszywą pandemię - są wysoce przestępcze. Źródła rosyjskiego FSB obiecują, że cały przekręt pandemiczny zakończy się w maju.

Ze swojej strony elita Davos w zeszłym tygodniu zorganizowała “wirtualne Davos“, gdzie starali się nadać ładną twarz.

Na przykład chiński przywódca “Xi Jinping“ powiedział ludziom w Davos:

“To co wywołuje trwogę to arogancja, uprzedzenia i nienawiść; jest to próba narzucenia ludzkiej cywilizacji hierarchii lub wymuszenia na innych własnej historii, kultury i systemu społecznego. Żaden globalny problem nie może być rozwiązany samodzielnie przez jeden kraj. Muszą istnieć globalne działania, globalna reakcja i globalna współpraca… o przyszłości świata decydują wszyscy pracujący razem.”

https://news.cgtn.com/news/2021-01-25/Full-text-Xi-Jinping-s-speech-at-the-virtual-Davos-Agenda-event-Xln4hwjO2Q/index.html

Jednak Xi pokazał, dla kogo naprawdę pracuje, mówiąc: “Powinniśmy wzmocnić [będące własnością mafii chazarskiej] G20 jako główne forum globalnego zarządzania gospodarczego [i] chronić międzynarodowy system skupiony wokół [należącego do Rockefellera] ONZ.”

Ludzie z Davos mówią, że chcą mieć “wielki reset” i stworzyć bardziej sprawiedliwe społeczeństwo, jednocześnie pomagając środowisku. Jednak gdy spojrzycie co robią, zobaczycie, że walczą o utrzymanie kontroli nad planetą, szczepiąc wszystkich w posłusznych i łagodząc ich cyfrowym dochodem podstawowym związanym ze szczepieniami. Jednocześnie polują i zabijają przywódców trwającej rebelii przeciwko ich rządom.

Zobaczcie co premier Indii Narendra Modi powiedział mieszkańcom Davos w zeszłym tygodniu: “Dzisiaj Indie ratują życie obywateli wielu krajów, wysyłając szczepionki Covid i pomagając w tworzeniu infrastruktury szczepień. W pierwszej fazie szczepimy naszych 30 milionów pracowników służby zdrowia i pierwszej linii. Możecie sobie wyobrazić szybkość, z jaką Indie szczepią swoich ludzi.

W ciągu zaledwie 12 dni Indie zaszczepiły ponad 2,3 mln pracowników służby zdrowia. W ciągu najbliższych kilku miesięcy osiągniemy cel szczepień około 300 milionów pacjentów w podeszłym wieku i z współistniejącymi chorobami…dziś ponad 1,3 miliarda ludzi w Indiach ma uniwersalny ID – kartę Aadhaar. Ludzie mają konta bankowe, a uniwersalne identyfikatory są podłączone do ich telefonów … Indie przelały ponad 1,8 biliona rupii bezpośrednio na konta bankowe ponad 760 milionów ludzi w tym okresie”.

https://www.pmindia.gov.in/en/news_updates/pms-address-at-the-world-economic-forums-davos-dialogue/?tag_term=pmspeech&comment=disable

Oto słowa urzędującego premiera drugiego pod względem liczby ludności kraju na Ziemi: zaszczepić wszystkich i powiązać z identyfikatorem bestii i cyfrowym portfelem.

Modi nie jest w tym odosobniony. Tak zwani przywódcy z całego świata apelują o “paszporty szczepionkowe“ - uniwersalne identyfikatory i powiązane portfele cyfrowe. Tutaj również jest potwierdzenie, że używanie chipów jako pilotów do ludzkich mózgów jest prawdziwą rzeczą. Chcą być w stanie zdalnie powodować ekstremalny ból lub ekstremalną przyjemność itp. aby upewnić się, że nigdy nie będziecie w stanie wyzwolić się od niewoli.

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/hi-tech-brain-implants-size-23417127

Na szczęście dla nas wszystkich, ci faceci naprawdę stracili fabułę. Na znak, że panikują, mówią po raz milionowy w ciągu 30 lat, że “Iran jest kilka tygodni od zdobycia bomby atomowej.”

https://www.debka.com/wide-alarm-iran-presumed-just-weeks-away-from-a-nuclear-weapon/

Problem w tym, że tak często wywoływali wilka, że nikt im nie wierzy. Tracą zdolność manipulowania nami strachem. Co więcej, żadne wojsko nie rozpocznie długo planowanej III wojny światowej i Armagedonu. Jak powiedział w zeszłym tygodniu rosyjski prezydent Władimir Putin: “Globalny, gorący konflikt jest obecnie zasadniczo niemożliwy… oznaczałby koniec cywilizacji.”

https://www.themoscowtimes.com/2021/01/27/geopolitics-sanctions-and-social-media-putins-davos-speech-in-quotes-a72752

To nie znaczy, że bardziej ograniczona wojna jest niemożliwa. W trakcie gdy ten raport był publikowany zauważyliśmy, że na przykład w Birmie miał miejsce wojskowy zamach stanu przeciwko czołowej przywódczyni Aung San Suu Kyi. Może to być znak, że Chiny zareagowały na porażkę z Tajwanem, zagarniając łatwy cel: Birmę. Jednak źródła CIA w Azji południowo-wschodniej powiedziały: “Po prostu za dużo Bidena we krwi tej pani. Za dużo oszukiwała.”

Niemniej jednak, miejcie oczy skierowane na Tajlandię, jako że może być następna. Jest też bitwa o Filipiny, która może się rozpocząć.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9208165/Myanmars-leader-Aung-San-Suu-Kyi-detained-amid-reports-military-coup-underway.html

https://www.nzherald.co.nz/world/china-threatens-war-with-philippines-as-us-pledges-support-to-manila/3Y5CG364WQOCTY773AV42FWHIE/

Wydaje się też, że toczy się walka o wyzwolenie Afryki od kradzieży zasobów.

https://www.bbc.com/news/world-africa-55872485

Na koniec z dużym zainteresowaniem odnotowujemy bunt przeciwko banksterom w USA, który rozpoczął się od ataku na krótkich sprzedawców na giełdzie, a obecnie koncentruje się na krótkich sprzedawcach na rynku srebra. Cytat z filmu Samotny Strażnik “Hi-Yo srebro i w drogę!” i zauważcie, że “Po obławie, bezinteresowny, anonimowy Samotny Strażnik zostawia po sobie jedną srebrną kulę, przypominającą jego niezłomną czujność przeciwko złu.”

https://www.smithsonianmag.com/history/hi-yo-silver-away-51426976/

https://www.statista.com/statistics/253339/leading-silver-producing-countries/

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers