CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Thursday, September 10, 2015

Czech -- Benjamin Fulford: 07:09:2015


Chaos v kabale kontrolovaném finančním systému vytvořil možnost pro Revoluci.


07-09-15
 Benjamina Fullforda


Chaos a konflikty na samém vrcholu západního finančního systému vytvořily jedinečnou příležitost k trvalému ukončení kontroly Západu Chazarskou mafií. Kromě toho v Pentagonu převezme velení nová skupina vůdců, a pokud jsou schopni koordinovat se s celosvětovým hnutím odporu, lidstvo může být osvobozeno od babylónského dluhové otroctví již tento podzim.

Důležité je navrtat do hlav vojenských, policejních a zpravodajských služeb na celém světě, že Západ byl převzat skupinou gangsterů - masových vrahů, kteří potřebují být zatčeni a zbaveni moci co nejdříve. Řečeno bez obalu, musí se vysvětlit všem vojenským takticky vyčkávajícím kvočnám, že chazarská lůza se je a jejich rodiny velmi aktivně snaží zabít prefabrikovanými nemocemi, toxickými látkami, nezdravým jídlem, více pokusy rozpoutat 3.světovou válku atd...., což znamená, že “sezení na vejcích” skončilo. Sebeobrana je nutná.

Tento pátek je výročí události masového vraždění 11. září 2001 v New Yorku a to by byl dobrý čas, aby se přijala nějaká opatření. Vše bude dáno na vědomí všem příslušníkům armády a policie v USA a všem vládám mimo USA, aby požadovali okamžité zatčení pachatelů této trestné činnosti. Kdokoliv, od Obamy dolů, kdo se bude snažit zastavit zatčení bude sám zatčen.


Ve skutečnosti jsou již jasné známky toho, že americká armáda podniká důrazné kroky proti chazarské lůze. Zdroje z Pentagonu tvrdí, že chazarská banka JP Morgan byla "dána pod vojenský dohled" protože:
"To je výkonný nástroj Společnosti Federálních Reserv." Zdroje Pentagonu vysvětlují, že JPM zpracovává stravenky nebo-li elektronické transfery benefičních karet, které by mohli zastavil s cílem vytvořit potravinové nepokoje. JPM byla převzata právě proto, aby se zabránilo této události. Nicméně, armáda současně hlásí, že většina peněz z JP Morgan Bank je "nezvěstná". Nyní se vyšetřuje, zda jsou zodpovědné za krádež peněz banky Morgan Stanley a Barclays Bank, protože, pokud jsou, "budou Lehmanizovany", tj. zbankrotujou a budou demontovány. Zdroj MI5 z Velké Británie k tomu poznamenal: "to je zajímavé slyšet, hlavně proto že, že Morgan Stanley ve Velké Británii je za vyšetřováním Sira Chilcota v kauze Irák (praní špinavých peněz)" a účasti Spojeného království na protiprávní invazi do Iráku. MI5 také konstatoval, že vysocí britstí pohlaváři jako je John Scarlett (bývalý šéf MI6) a Jeremy Heywood (UK generální tajemník kabinetu), kteří až dodnes spolupracovali s masovými vrahy Benjaminem Netanjahuem a Bushovou rodinou se snaží udržet kontrolu chazarské lůzy nad Západem.

Také pokračuje masivní finanční útok proti dalším finančním institucím kontrolovaným chazary. Jejich pozice jsou otřeseny kombinovaným útokem, který zahrnuje dumpingový výprodej amerických státních dluhopisů (Čína), propad cen ropy, derivátové ztráty v petrodolarech, nulové úrokové sazby (u úvěrů) a také poptávky ze strany vývozců o platbu v čínských juanech.

Podle Pentagonu a čínských zdrojů posílá Rockefellerem kontrolovaná Citigroup "své ukradené zlato a ukradené peníze do Ruska ve snaze zabránit, aby nepadly do čínských rukou". To se shoduje s prohlášeními Rockefellerova strašáka, Henryho Kissingera, že USA by měly být šetrné k Rusku. Rusko se pravděpodobné dožaduje svého zlata pod konceptem návratu carského pokladu.

Jak již bylo zmíněno v bulletinu vydaném v srpnu, jasné znamení zvýšené intenzity probíhající finanční války, bylo vidět, když byl 12. srpna napaden jadernou elektromagnetickou pulzní zbraní čínský superpočítač Tianhe-1, a to bezprostředně poté, co Čína 11. srpna. devalvovala yuan proti americkému dolaru.

Čínská devalvace byla použita jako součást útoku na pozice derivátů velkých chazarských bank. Chazari pak odpověděli ukradenou jadernou zbraní. V Pentagonu si pospíšili s vysvětlením Číňanum, že proti ním útočila, jako obvykle, Chazarská mafie a nikoli vojensko-průmyslový komplex USA.

Číňané dali jasně najevo, že očekávají - pokud se chtějí američané vyhnout  válce - účinný zásah amerického vojensko-průmyslového komplexu proti chazarské mafii.

A bylo jim řečeno, že taková akce již začala.

Americká armáda, Rusové, Íránci a jejich spojenci nyní zvyšují svůj tlak na Chazarskou mafii a jejich loutkový stát Izrael. Tyto tři síly nyní spolupracují společně na útocích proti izraelské stínové - proxy armáde ISIS (Islámský Stát), na Blízkém východě. Podle zdrojů Pentagonu se chystá připojit k íránské a ruské alianci s Pentagonem také Egypt. Vojenská kampaň je nyní vedená těmito spojenci s cílem odříznutí ISIS od ropy, která je převážena z Iráku přes Izrael a Turecko. Odříznutí této vývozní ropné trasy by zbavilo chazary a jejich izraelské ISIS proxy armády jejich největšího zdroje finančních prostředků (kromě narkotik).

Chazaři již také čelí velké porážce ve Spojených státech a snaží se stůj co stůj zastavit pokračující sbližování mezi USA a Íránem. Skutečnost, že chazarská lobby, i přes masivní kampaně, nezískala dostatek hlasů v Kongresu a Senátu, aby vetovala Íránskou jadernou dohodu je jasným důkazem toho, že chazaři ztrácí kontrolu politického systému Spojených Státu.

Mezitím se tajný chazarský gangster, král Salman že Saúdské Arábie, odebral teď 4. září do Washingtonu DC požadovat navrácení saúdského zlata, které bylo depozitovano v USA (p.pr.: ve FEDu). Bylo mu američany řečeno, že kdyby pokračoval v jeho požadavcích, tak bude jeho království rozděleno. Kromě toho, mu bylo řečeno, že jeho země bude čelit "závažným důsledkům", pokud by se zastavili dodávky ropy do vojensko-průmyslového komplexu Spojených Státu a oni ji začali prodávat místo toho Číňanům. Zdroje Pentagonu také informovali o tom, že Salman byl nucen přijmout Íránskou jadernou dohodu.

Do svého kritického bodu již také přichází situace v Evropě. Masívní uprchlická krize, která je ve zprávách, se používá jako součást starého dlouhodobého plánu Lóže P2, použít konflikt mezi islámem a křesťanstvím k vynucení sjednocení monoteistických vyznání. Podle německých zdrojů z "Druhé Říše" tento plán vyzývá k eskalaci uprchlické krize a příchodu velkých kontingentů "ozbrojených ISIS bojovníků" na urychlení celého procesu. Podle těchto zdrojů, dosáhly síly NATO tajné dohody, kterou pokračují s prosazováním jejich Nového světového řádu právě 25. září. Nějaká dohoda by pak byla podepsána 25. prosince, řekly zdroje. Celkový plán, říkali, je kolaps celého současného systému tak, aby bylo nutné ho rekonstruovat znovu od nuly.

Příchod Františka, Vladimíra Putina, Xi Jinping a dalších vysokých světových osobnosti do Spojených Státu na konci září, údajně proto, aby oslavili 70. výročí OSN, může být dobrým znamením nějaké nové světové smlouvy, která má být podepsána.

Dalším znamením, že se něco velmi neobvyklého děje je skutečnost, že vzdušná obrana USA na východním pobřeží USA bude během druhé poloviny září vypnuta, a to navzdory tomu, že čínské a ruské námořní síly budou rozmístěny v blízkosti pobřeží USA. Posledně, co se něco takového stalo, bylo 11. září 2001.

Mezitím jsou v Japonsku také náznaky něčeho, co není obyčejným byznysem “jako obvykle”. Zdá se, že otrok premiér Šinzó Abe pracuje pro nové kontrolory. Nejjasnějším znamení je, že japonská vláda nejen končí s jakýmikoliv záminkami pro sankce proti Rusku nebo Íránu, ale také má v plánu přestat používat americký dolar při obchodování s Ruskem. Japonsko již obchoduje s Íránem a Čínou bez použití amerického dolarů.

V dalších zprávách z Japonska je to, že Yamaguchi Gumi, největší japonský zločinecký syndikát, ale také na světe vůbec se také nyní rozdělil na frakce. Zdroje uvnitř Yamaguchi Gumi a soupeřící gangy tvrdí, že rozkol strany způsobila místní záležitost, která přímo nesouvisí s mezinárodní situací. Tsukasa Shinobu, současný šéf gangu pochází z Nagoye (domov Toyota motorů) a zášť proti kontrole z Nagoya vycházela z tradiční základny gangu v Kobe. Podle zdrojů z gangu, nejenže frakce z Nagoya se zmocnila personálních rozhodnutí, ale také zatěžovala ostatní nadměrnými daněmi. Je nepravděpodobné, že tento rozkol povede k válce, protože obě frakce mají příliš mnoho co ztratit v případě, že se to stane, řekly tyto zdroje. Poslední rozkol gangu se udál, když Goto Gumi odešel v roce 2008, a žádná válka nebyla. Tadamasa Goto, hlava Goto gangu, nyní žije v důchodu v Kambodži. Jestliže válka gangů vypukne budou gangy evakuovat svá formální sídla, začnou se maskovat-přestrojovat a navzájem se zabíjet.

V poslední poznámce k čtenářům, by autor tohoto článku rád poděkoval svým čtenářům za to, že vydrželi předem napsané zprávy a umožnili mu, aby si vzal svou pravidelnou roční dovolenou v Kanadě.

Kanada míří do všeobecných voleb 19. října, a průzkumy veřejného mínění ukazují, že nyní už sionistický režim Stephena Harpera kráčí vstříc rozhodující porážce. Kanada by pak měla být v pozici, kdy by mohla pomoci osvobodit sebe a své bratrance na jihu od babylónského dluhové otroctví.

Zdroj a komentáře angličtině:

Zdroj a komentáře ve španělštině:

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers