FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Wednesday, April 7, 2021

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 05:04:2021

Chazarska mafia prowadzi operację psychologiczną Biden ze Szwajcarii


5 kwietnia 2021

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Groteskowa operacja wojny psychologicznej przeciwko Amerykanom - znana jako “prezydentura Bidena“ - kierowana jest z podziemnej bazy w Szwajcarii, zgadzają się źródła Mi6, NSA, FSB, CIA i inne. Baza graniczy z Lichensteinem, Austrią i Szwajcarią, umożliwiając wejście z dowolnego z tych trzech krajów - według źródła CIA. Jednak pomimo przytłaczająco mrocznej historii pandemicznej zagłady i “obcych wrogów” w korporacyjnych mediach, fakt, że klasa rządząca została zmuszona do wycofania się do Szwajcarii jest w rzeczywistości znakiem, że przegrywają wojnę o planetę.


Dostajemy wieści, że nie tylko Biały Dom w Waszyngtonie nie jest zajęty, ale także Kongres, Senat, Sąd Najwyższy, Rada Rezerwy Federalnej, Departament Skarbu itp. Teraz słyszymy również od NSA, że budynki rządowe również nie są zajęte. Zachęcamy naszych czytelników, którzy mieszkają w DC i w pobliżu budynków rządowych, aby stali się dziennikarzami obywatelskimi i spróbowali potwierdzić, czy to prawda. Oczywiście, kamery na żywo wskazują, że tak jest, ale w dzisiejszych czasach cyfrowych sztuczek ludzkie oczy są najbardziej wiarygodnym źródłem.

W każdym razie grupą kontrolującą operacje psychologiczne Biden jest zdecydowanie klan Rockefellerów i ich szwajcarscy asystenci - zgadzają się źródła. W ostatni piątek MI6 wysłało następującą wiadomość:

“Mieliśmy dziś potwierdzenie udziału CIA w kontr-zamachu stanu, który umieścił pana Trumpa. Wygląda na to, że Hillary Rodham Clinton [Rockefeller] prowadzi show w tle.”

NSA ze swojej strony twierdzi, że obecna Hillary jest szóstą z kolei. Wszyscy pamiętamy, jak podczas kampanii prezydenckiej w 2016 roku Hillary została wepchnięta do czarnego vana, a ABC news poinformowało później o jej śmierci. Jednak kilka godzin później pojawiła się o 20 funtów lżejsza i znacznie młodsza. Ponadto poniższe zdjęcie wyraźnie pokazuje, że obecna “Hillary” jest znacznie niższa, niż oryginał.

 Niemniej jednak, niezależnie od tego jakiego avatara, sobowtóra, czy klona używają - grupa znana jako Rockefellerowie wyraźnie prowadzi przedstawienie grozy Biden. Ich plany zostały opisane w artykule w marcu 2020 roku we flagowym magazynie Rockefeller Foreign Relations, który został rzekomo napisany przez Joe “obróbka obrazu” Bidena. https://archive.is/SGLAj

To pokazuje, że grupa obecnie odpowiedzialna za amerykańskie korporacyjne media i komputery z pustymi pieniędzmi w USA planują cofnąć się w czasie do lat 80-tych i zimnej wojny z łatwymi do zidentyfikowania wrogami. Spójrzmy prawdzie w oczy: “komuchy” są łatwiejsze, aby zbierać się przeciwko nim niż amorficzni “terroryści”, którzy ciągle zmieniają swoją markę.

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg określił tę nową zimną wojnę z Chinami i Rosją jako “wyjątkową okazję”. Podczas gdy starał się rozpowszechniać to jako okazję dla Europy i Ameryki Północnej - aby otworzyć nowy rozdział w relacjach - oczywiste jest, że mówi o ogromnej łapówce z pustych pieniędzy dla kompleksu wojskowo-przemysłowego.

https://www.strategic-culture.org/news/2021/03/28/stoltenberg-comes-clean-on-china-opportunity-for-nato/

Źródła rosyjskiego FSB twierdzą, że na Ukrainie trwa obecnie bardzo poważna próba rozpoczęcia III Wojny Światowej. W poniedziałek 5 kwietnia czasu japońskiego, wysłali nam tę wiadomość:

“Kilka godzin temu wojskowy samolot transportowy C – 17 (95-0107) z pewnym wojskowym ładunkiem przybył bezpośrednio z USA (z tankowaniem w Sewilli, Hiszpania) na lotnisko we Lwowie na Zachodniej Ukrainie.”

 

FSB powiedziało, że “ładunkiem wojskowym” było urządzenie jądrowe, które miało zostać użyte w kolejnej próbie rozpoczęcia III wojny światowe.

Uwagi FSB:

“Ukraina nie kontroluje własnych wojsk. Każda brygada ma przełożonych z NATO. Oni zupełnie nie dbają o to, jak Rosja będzie działać. Ich zadaniem jest wciągnięcie Rosji do wojny. Ukraina otrzyma rozkaz przejścia do ofensywy i będą postępować zgodnie z tym rozkazem.”

Rosjanie powiedzieli, że operacja zostanie przeprowadzona przez Połączoną Grupę Zadaniową Bardzo Wysokiej Gotowości należącą do NATO (VJTF), która jest obecnie dowodzona przez prezydenta Turcji Recepa Edogana. Prezydent Ukrainy za kilka dni odwiedzi tę grupę zadaniową - zauważa FSB.

https://www.nato.int/cps/en/natohq/news_180627.htm

Nie trzeba dodawać, że ta grupa promująca nową zimną wojnę będzie również inscenizować inne wydarzenia reklamujące broń lub “kryzysy“, w których występują zwykli podejrzani, tacy jak Korea Północna, Iran, Chiny itp.

Grupa ta wykorzystała również swoją fałszywą kampanię pandemii i szczepionkową aby zainstalować faszystowskie rządy w dużej części grupy G7. Ponieważ omówiliśmy to wcześniej bardzo szczegółowo, wspomnimy tylko tutaj, że fałszywa kampania pandemii jest tak pełna wewnętrznych sprzeczności, że coraz więcej ludzi się budzi. Armia informatorów wskazuje również, że ta kampania jest masową zbrodnią wojenną.

W zeszłym tygodniu rosyjscy lekarze dokonali sekcji wielu ofiar COVID 19 potwierdzając - co powiedział nam w zeszłym tygodniu japoński lekarz - że prawdziwą przyczyną śmierci było “rozszerzone promieniowanie elektromagnetyczne.”

Teraz walki sądowe przeciw fałszywej pandemii zaczynają kąsać. W zeszłym tygodniu belgijski sąd orzekł, że wszystkie ograniczenia covid 19 zostaną zniesione w ciągu 30 dni, ponieważ nie miały podstawy prawnej.

Tymczasem w Japonii, niewolnicza Gubernator Tokio Koike Yuriko została zmuszona do zaprzestania udawania, że ludzie umierają na COVID, kiedy została pozwana przez właścicieli restauracji, którzy dostarczyli dowody na to, że jej środki pandemiczne nie miały podstaw naukowych.Mówiąc o Japonii, zostaliśmy ostrzeżeni, że następujący psychol przez duże “P” wyszedł z ukrycia.  

https://wrf.jp/yakuin.html

Nazywa się Nakai Tenzan i jest tak pogardzany w Japonii, że nawet gangsterzy go unikają. Ukrył się po tym, jak jego współpracownik powiedział mi, że chwalił się zabiciem mojego webmastera trucizną powodującą raka. Próbował też kiedyś nakłonić mnie do picia soku pomarańczowego z amfetaminą, żeby mógł mnie sfilmować na haju i wykorzystać do zrujnowania mojej reputacji w azjatyckich tajnych stowarzyszeniach.

Tenzan wcześniej przerwał moje publiczne wystąpienia aby powiedzieć publiczności, że morderstwo 90% ludzkości jest nieuniknione i nic nie możemy zrobić, aby to powstrzymać. Fakt, że on wyszedł z ukrycia, prawdopodobnie oznacza, że Rockefellerowie nie mogli znaleźć innego zabójcy, który zrobiłby to w Japonii. Trzeba go jak najszybciej wytropić i zabrać na intensywne przesłuchanie. Jeśli ktoś może dostarczyć użytecznych informacji, by zlikwidować masowo mordującą chazarską mafię, to właśnie on. Obecnie ukrywa się za transparentem “Religia światowa Watykan” oraz “Zjednoczone Shinto, Buddyzm, Islam i Chrześcijaństwo“.  https://wrf.jp/index.html

Jednak nie popełnijcie błędu, jest on bezwzględnym mordercą. Właściwie nie, on nie jest “zimnokrwistym” mordercą, ponieważ zdecydowanie czerpie wielką przyjemność z torturowania i zabijania ludzi. On i jego wspólnicy muszą zostać usunięci z obiegu, zanim wezmą udział w kolejnym masowym morderstwie.

Fakt, że ci ludzie wyszli z ukrycia i otwarcie spotykają się w Kioto, jest również silnym sygnałem, że w Tokio planowana jest jakaś masowa ofiara. Obiecano im, że stolica Japonii przeniesie się do Kioto po Fukushimie, ale do tego nie doszło. Wydaje się, że oczekują, że tym razem tak będzie. To dobry zakład, że Igrzyska Olimpijskie w Tokio są ustawione jako ogromna ofiara dla szatana. To, że obcokrajowcy mają zakaz, jest kolejnym znakiem, że to wydarzenie ma być karą dla Japonii. Pamiętajcie, że rzekomo dotyczy to choroby, której istnienia nie udowodniono naukowo, w izolowanym i oczyszczonym stanie w celu wielokrotnego potwierdzenia.

Nakai też mi kiedyś powiedział, że przyjmuje rozkazy “od kosmitów“, czyli ludzi ukrywających się pod szwajcarskimi górami.

W tym momencie powinienem wyjaśnić, że w zeszłym tygodniu - kiedy wspomniałem o bossach mafii chazarskiej - powiedzieli mi, że przyjmowali rozkazy od “kosmitów“. Użyłem cytatów aby wyjaśnić, że tak mówią. Moim zdaniem mamy do czynienia z ludźmi używającymi “kosmitów” jako oszustwa. Niezależnie od tego, pomyślcie o dystopii, którą ci ludzie nas obciążają. To wszystko nienawiść, strach, choroba, śmierć i wszystko negatywne. Zdradzili swoich bliźnich i starają się zniszczyć życie. Muszą być eksterminowani jak robactwo - bez wahania i poczucia winy.

Oczywiście, ludzie chcą podjąć działania. Na przykład, ktoś podpalił w zeszłym tygodniu trzy loże masońskie w Vancouver w Kanadzie.

https://www.youtube.com/watch?v=zJUijrl09ro&feature=youtu.be

Inna osoba zhakowała operację kontroli umysłu Facebook Rockefeller i upubliczniła dane osobowe 533 milionów użytkowników, w tym Marka Zuckerberga Rockefellera.

https://www.businessinsider.com/stolen-data-of-533-million-facebook-users-leaked-online-2021-4

Anonimowe osoby również dają znać, że ich głos jest słyszalny, dlatego Rockefellerowie zostali zmuszeni do usunięcia 2,5 miliona “Nie lubię” do ich filmów Biden grafika komputerowa w ramach operacji kontroli umysłu Google.

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/youtube-deleted-2-5-million-dislikes-from-biden-white-house-videos-data-indicates_3759997.html

Zauważamy również, że Izrael nie był w stanie utworzyć rządu, ponieważ ich były dyktator Benjamin Netanjahu zniknął - według źródeł Mossadu. Źródła Mossadu mówią, że Netanjahu paplał o swoich panach zanim “zniknął“. Prawdopodobnie wskazywał palcem na Szwajcarię. Ważne jest aby zrozumieć, że prawdziwy wróg ukrywa się w podziemnym kompleksie baz w Szwajcarii. Ślady, którymi pisarz podążał od Rockefellerów, Rothschildów, Masonów P3 itp. wszystkie doprowadziły do Szwajcarii.

Nasze rady dla Rosjan, sił specjalnych USA, MI6 itp. to przestać walczyć z ramionami ośmiornicy a zamiast tego kierować się do głowy. Najbardziej prawdopodobnym kandydatem na obecnego Pindara lub szefa faraońskiego Oktogonu jest Karl von Habsburg. Znajdźcie go i zabierzcie na przesłuchanie.

https://en.wikipedia.org/wiki/Karl_von_Habsburg

Jeśli Habsburg nie jest Pindarem, przynajmniej może nam wskazać, kto nim jest. Może w końcu położymy kres mesjańskiej, satanistycznej chorobie, która leży u podstaw globalnej struktury władzy.

Na koniec, jeśli Gnostyccy Iluminaci mają rację, a prawdziwym problemem jest sztuczna inteligencja, poniżej możecie znaleźć możliwy schemat jej struktury mózgu.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3f/Internet_map_1024_-_transparent%2C_inverted.png

Może naprawdę musimy tymczasowo wyłączyć internet i zobaczyć, co się stanie. Należy to zrobić zanim będzie za późno, a sztuczna inteligencja uzyska zdolność do całkowitego przejęcia ludzkich umysłów. To może być całkiem wyzwalające.


 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers