APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Wednesday, September 30, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 28:09:2020

 Egzekucja satanistycznej holenderskiej rodziny królewskiej: źródła Pentagonu

28 września 2020

BenjaminFulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Według źródeł Pentagonu stracono nazistowską holenderską rodzinę królewską i premiera Holandii Marka Rutte. Informacje te nie zostały zweryfikowane niezależnie w momencie opublikowania tego raportu. Jednak źródła te były w przeszłości konsekwentnie wiarygodne. Oto wiadomość, którą otrzymaliśmy:

“Holenderska pedofilska kabała kierowana przez królową Beatrix, członków rodziny królewskiej i premiera Marka Rutte mogła zostać zgładzona przez oddziały amerykańskie.”

Miało to na celu “powstrzymanie afrykańskiej imigracji, ujawnienie MH17 i zbrodni przeciwko ludzkości“. Źródła dodają, że stolica Unii Europejskiej, Bruksela, znajduje się pod okupacją wojskową USA, aby oczyścić tajne państwo UE.

Okupacja wojskowa Belgii i Holandii oraz egzekucja ich elitarnej klasy są już dawno spóźnione. Jest to prawdą nie tylko w Belgii i Holandii ale także w USA, Anglii, Kanadzie itp. To ludzie, którzy od tysiącleci torturują i mordują dzieci na skalę przemysłową. Nie możecie w to uwierzyć? To sprawdźcie przypadek Marca Dutroux w Belgii, który został udowodniony w wielu sprawach sądowych.

https://en.wikipedia.org/wiki/Marc_Dutroux

Oto krótkie podsumowanie zaczerpnięte z artykułu na ten temat, który można znaleźć pod następującym linkiem:

https://cwasu.org/wp-content/uploads/2016/07/Confronting-An-Atrocity.pdf?fbclid=IwAR1iFppDKV9fKTovmv9zLfWBQduNSavsSNA4_4fuavxF6Y5u0n8tB7JfI60

 “Dutroux był dwukrotnie skazany za porwania i gwałty na nieletnich. Pierwszy raz w 1989 roku. Drugi raz w 1996 roku. Odsiedział tylko 3 i pół roku z pierwszego 13-letniego wyroku, a niecałe 10 lat później został skazany za porwania, torturowanie i znęcanie się nad ofiarami, niektórymi aż do śmierci.

Elita polityczna nie tylko finansowała jego wysiłki – wysuwali oni do niego konkretne prośby. Czasami prosili o określone typy dzieci (nazywano je “imprezowymi upodobaniami” i proszono go o dostarczenie dzieci w określonym wieku, płci, rasie). Czasami żądali konkretnych sposobów torturowania dzieci w celu spełnienia ich pragnień (orgie, satanistyczne rytuały polegające na składaniu ofiar, gry tortury). A czasami prosili go o sfilmowanie pewnych wpływowych osób zaangażowanych w te czyny, aby później wykorzystać to jako szantaż.

Dutroux twierdził, że wielu jego klientów i finansistów było światowymi liderami. Nie była to w żadnym wypadku wyobraźnia, ponieważ mieszkał w Belgii, gdzie mieściły się siedziby UE i NATO.

Podczas jego procesu pojawiali się wkrótce świadkowie i ofiary, opisując takie rzeczy jak “czarne msze”, w których składano ofiary z dzieci i dorosłych przed obserwatorami i uczestnikami, w tym prominentnymi politykami i postaciami.

Opisywali oni też “grupy łowieckie”, w których elity wypuszczały nagie dzieci do lasu aby się ukryły, aby same elity mogły je upolować i zmasakrować. Wiele z historii ofiar zawierało tak wiele podobieństw, że nie można było im zaprzeczyć. Na przykład, grupy myśliwskie często spotykały się w zamkach, gdzie ofiary nie mogły uciec i były ukrywane przed opinią publiczną. Ci, którzy nie zginęli na polowaniu, byli zazwyczaj ścigani i pokiereszowani/zabijani przez dobermany.”

Wszystko to zostało podane do publicznej wiadomości podczas procesu w 2004 roku. Dlaczego nie było to zrelacjonowane przez New York Times, CNN, itp.?

http://archive.is/SFRGD

http://archive.is/jxiLV#selection-3715.53-3715.70

http://archive.is/Evfkk#selection-2115.96-2115.114

https://www.euronews.com/amp/2019/10/27/explainer-paedophile-marc-dutroux-and-the-horror-case-that-united-a-divided-belgium

https://www.theguardian.com/world/2002/may/05/dutroux.featuresreview?fbclid=IwAR1dkHQCU0cJnwn2AehQlMHozh0JHaFpFQwlYunS7pVrdg_zZPLUrWZuplc

https://topdocumentaryfilms.com/marc-dutroux-monster-belgium/?fbclid=IwAR1wzBu_NVW9fNrRVUtqp3DrXjw_hru6PlI2qZoNqh_TphyXbRB07UJUT-0

Tymczasem w Nowym Jorku przy 720 Fifth Avenue, przeprowadzono nalot na placówkę, gdzie torturowano dzieci i zbierano andrenochrom – uratowano setki torturowanych dzieci, według źródeł Pentagonu. To jest tuż przy ulicy Jareda Kushnera – 666 5th Avenue – gdzie znajduje się fabryka wstrzykiwalnych mikrochipów spod znaku bestii.

Dzieci w tej placówce były trzymane od lat 3 i wielokrotnie torturowane i gwałcone w celu pozyskania andrenochromu. Były zabijane, gdy osiągnęły dojrzałość płciową. Wejście do tego obiektu było przebrane za sklep “Abercrombie and Fitch Kids“, jako przykrywka dla przywożonych dzieci.

Poniższy link to lista dzieci, nazwa zaangażowanej firmy itp.

https://web.archive.org/web/20200924225717/https://site-891171.mozfiles.com/files/891171/Adrenochrome04082020.pdf

Fakt, że Google, Facebook, itp., nie linkuje do tego, mówi kto naprawdę kontroluje te korporacje. Zapewniamy, że kierownictwo tych firm zostanie wkrótce schwytane, jeśli jeszcze do tego nie doszło.

Trwające usuwanie tej satanistycznej kabały doprowadziło do poważnych intryg w Watykanie z udziałem m.in. papieża Franciszka i Sekretarza Stanu USA Mike’a Pompeo.

Według źródeł masonów P3, Pompeo próbował nakazać papieżowi zaprzestania wszelkich wysiłków w celu osiągnięcia porozumienia pokojowego z Chinami. Zamiast tego Pompeo próbował rozpocząć wojnę amerykańsko-chińską w celu uratowania satanistycznej kabały przed trwającymi aresztowaniami i pozasądowymi zabójstwami – mówią źródła.

W reakcji papież odmówił spotkania z satanistycznym Pompeo i usunął wysokich rangą urzędników, którzy spiskowali przeciwko niemu – źródła zgadzają się.

Intryga ta została odnotowana w wiadomościach w postaci nagłej rezygnacji Kardynała Giovanniego Becciu. Becciu był odpowiedzialny za wybór następcy papieża i decyzje, kto otrzymał nominację na Świętego.

https://www.bbc.com/news/world-europe-54289839

Również były minister rządu Vincenzo Scotti został aresztowany we Włoszech. Cała rosyjska zmowa prześladowania Trumpa i fałszywe oskarżenia przeciwko generałowi Mike’owi Flynnowi prowadzą do Scottiego.

Źródła masonów P3 i MI6 mówią, że Scotti, Pompeo i Becciu przyjmują rozkazy od Jacoba Rothschilda (lub kogokolwiek, kto teraz rządzi tą dynastią). Mówią też, że jest to związane z próbą kradzieży przez Rothschildów watykańskiego złota w Indonezji.

Potrzebują złota, ponieważ satanistyczna mafia chazarska (nie mylić z Żydami) traci główne źródło swojej władzy – kontrolę nad pieniędzmi świata. Są szczególnie zdesperowani aby zdobyć złoto teraz, gdy ich intryga COVID (certyfikat identyfikatora szczepionki) wstrzykiwalnego chipa RFID powiązanego z systemem pieniądza cyfrowego, dosłownie płonie.

Film pod linkiem poniżej pokazuje Laboratorium Badawcze Huawei 5G w Chinach.

https://www.youtube.com/watch?v=OKxg5zibaHM&feature=youtu.be

https://www.globaltimes.cn/content/1202081.shtml

 

Źródła tajnego stowarzyszenia azjatyckiego mówią, że zostało one spalone, ponieważ chińskie władze zdały sobie sprawę, że to ataki elektromagnetyczne 5G a nie wirus, spowodowały masowe zgony w Wuhan w Chinach.

Źródła Mi6 potwierdzają, że cała kampania 5G została wstrzymana. Cała kampania “pandemiczna” miała na celu zachęcenie ludzi do zaakceptowania szczepienia chipami RFID. Miało to na celu umożliwienie, aby owieczki były stale monitorowane bardzo szczegółowo przy użyciu widma 5G. Ułatwiłoby to również masowy ubój ludności świata. Zamiast tego, to satanistyczna mafia chazarska jest zabijana.

Kwarantanna w Izraelu jest znakiem, że ich całkowita porażka jest nieuchronna. Źródła Pentagonu opisały tamtejsze uporanie się z problemem jako “ostateczne starcie [satanistycznej sekty przebierającej się za] judaizm“. Kwarantanna podczas Jom Kippur ma na celu wzbronienie zadośćuczynienia, Kol Nidre, czyli złamanie wszystkich przysiąg. Ponadto mówi się, że kwarantanna “uniemożliwia żydowskim przestępcom i mafii opuszczenie lotniska poprzez zakaz lotów.”

Jest to po to, aby “zbrodniarze wojenni poszukiwani przez MTK mogli zostać zatrzymani“, dodają. Również “rosyjskie, ukraińskie i inne sprzedawane wschodnioeuropejskie kobiety i dzieci wyzwolono z niewolnictwa seksualnego“, mówią źródła. Dodają, że prezydent USA Donald Trump czuł się w tym mocno, ponieważ przypominają mu Melanię i Ivanę.

“Wydaje się, że notoryczna śmierć Ruth Bader Ginsburg i łapanki kabały w USA, Izraelu, Portugalii, Belgii, Holandii, Australii, Szwajcarii i innych miejscach są częścią operacji wojskowej mającej na celu zlikwidowanie żydowskiej mafii, podczas gdy przewodniczący Połączonych Szefów Sztabów generał Mark Milley deklaruje zwycięstwo Białych Kapeluszy na Kapitolu.”

Źródła Pentagonu wysłały to zdjęcie aby zilustrować:


Jednak wojna na pewno jeszcze się nie skończyła. Japoński wywiad wojskowy szacuje całkowitą liczbę satanistów na około miliona (w porównaniu do 16 milionów Żydów). Dopóki nie zostaną skreśleni albo schwytani i poddani ponownej edukacji, wojna będzie kontynuowana.

Na przykład rosyjskie źródła donoszą, że izraelskie oddziały zabójców działają w 25 miastach USA. Źródła podają:

“Te satanistyczne izraelskie szczury mordują obywateli USA tak, jak mordują Palestyńczyków. Zatrzymują jedną osobę, torturują i mordują. Następnie atakują i mordują kolejnego amerykańskiego patriotę. Te izra-szczury są zbyt przerażone by walczyć twarzą w twarz na otwartej przestrzeni. Dlatego potajemnie atakują i mordują obywateli USA jednego po drugim.”

Istnieją oznaki, że te zdesperowane, osaczone szczury, którym skończyły się dzieci do tortur, teraz atakują konie. Istnieją doniesienia o okaleczaniu koni podczas satanistycznych rytuałów w Polsce, Szwecji, Francji i innych miejscach. Wszystkie konie mają jedno oko, jeden rok i ich genitalia usunięte. Krew jest następnie całkowicie odprowadzana z ciał przez osoby posiadające wiedzę weterynaryjną – informuje francuska policja. Może to być alternatywna forma produkcji adrenochromu.

Fakt, że większość ataków ma miejsce we Francji, może również oznaczać, że sataniści używają koni w satanistycznych rytuałach aby wzywać byty do ochrony obelżywego prezydenta Emmanuela Macrona. Zastępca Macrona, Pierre Person, został zmuszony do ustąpienia. Nie powiodła się również próba przejęcia Libanu przez Macrona, atakując go bronią nuklearną.

https://www.france24.com/en/20200921-alarm-for-macron-as-deputy-party-chief-steps-down

https://www.ibtimes.com/lebanon-pm-designate-bows-out-after-failing-form-cabinet-3052311

Zakładamy, że aresztowania satanistów w Niemczech i Francji nadejdą po oczyszczeniu reszty Europy.

Sataniści wydają się również kraść części ciała świętych z kościołów i katedr, aby wykorzystać je w satanistycznych rytuałach. Rytuały te są używane do wywoływania potężnych bytów, aby pomogły im w walce z ludzkością – twierdzą źródła Masonów P3. Ostatnią taką kradzieżą była fiolka z krwią św. Jana Pawła II.

https://news.abs-cbn.com/overseas/09/25/20/relic-of-pope-john-paul-iis-blood-stolen-from-italian-cathedral

Pomimo tych wysiłków źródła MI6 przewidują, że wkrótce nastąpi całkowite i publiczne obalenie chazarskiej mafii w USA i Europie. Będzie to widoczne podczas gdy wszystkie korporacyjne media zaczną donosić prawdę o tym, kto naprawdę rządził Zachodem przez te wszystkie lata. Prawda wstrząśnie owcami do szpiku kości.

Na zakończenie tego tygodnia chcielibyśmy zwrócić uwagę na kilka dobrych wiadomości. Jedną z nich jest to, że rząd USA ograniczył finansowanie “kolorowych rewolucji” w miejscach takich jak Białoruś, Hongkong i Iran.

https://www.theguardian.com/us-news/2020/sep/24/trump-open-technology-fund-hong-kong-belarus-iran

Inną jest to, że długo oczekiwana rewolucja wodorowa wygląda na to, że w końcu się zaczyna. Samochody napędzane wodorem są o wiele lepszą technologią niż na benzynę, ponieważ jedynym odpadem, który emitują, jest para wodna. Ponadto, w przeciwieństwie do samochodów elektrycznych, mogą być szybko napełniane i mają znacznie dłuższy zasięg na jednym zbiorniku paliwa.

https://finance.yahoo.com/news/saudi-arabia-sends-blue-ammonia-111111461.html

Jeszcze jednym znakiem fundamentalnej zmiany na szczycie struktury władzy na świecie jest to, że ostatecznie wydano zgodę na tunel łączący Alaskę z eurazjatyckim lądem – według źródeł tajnego stowarzyszenia azjatyckiego. Za tym stoi zatwierdzenie przez Trumpa linii kolejowej łączącej Alaskę i Albertę.

https://www.cbc.ca/news/canada/calgary/a2a-railway-1.5740678

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers