FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Wednesday, April 26, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 24:04:2017


Musimy wszyscy naciskać aby upewnić sięże kryminalny korporacyjny rząd amerykański przestanie działać 1 maja

24 kwietnia 2017 r


Choć trudne doświadczenia nauczyły mnie nie koncentrować się na konkretnych datach, liczne niezależne żródła potwierdzają, że coś wielkiego może wydarzyć się 1 maja. W korporacyjnych mediach propagandowych jest to dzień, w którym rząd amerykański przestanie funkcjonować, jeżeli nie zostanie podniesiony pułap długu.


Jest to również dzień w którym oczekuje się, że Puerto Rico będące całkowicie w posiadaniu korporacyjnego rządu USA ma zbankrutować.


Według żródeł w CIA, gnostycznych iluminatów, japońskiego wywiadu wojskowego i Pentagonu, tego dnia świat uzyska możliwość nie bez walki definitywnie zakończyć działalność korporacyjnego rządu USA i przywrócenia Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki, popularnie znanych jako stare złote USA.


Stowarzyszenie Białego Smoka lobbuje u głównych wierzycieli korporacyjnego rządu USA Japonii i Chin aby nie przedłużali temu rządowi pomocy finansowej dopóki pozostaje on pod kontrolą chazarskiej mafii. Otrzymali informacje, że kontrolowane zniszczenie korporacyjnego rządu USA zakończyłoby finansowanie niekończących się wojen, ISIS, terroryzmu fałszywej flagi, rozprzestrzeniania broni biologicznych itd.

Działania chazarskiej mafii można ostatnio jedynie określić jako instytucyjne opętanie w obliczu zbliżającego się bankructwa. Po ostatnich próbach rozpętania 3 wojny światowej w Syrii i w Korei Północnej nastąpiły ponawiane grożby terroru nuklearnego i biologicznego. To opętanie z pewnością będzie trwało, aż do trwałego wyłączenia ich z działalności.

Nie jest przypadkiem, że nowy przywódca Rycerzy Maltańskich zostanie wybrany 29 kwietnia, tuż przed dniem bankructwa Korporacji USA. Wielki Mistrz Orderu, Methew Festing, został ostatnio usunięty przez papieża, rzekomo w wyniku kontrowersji na temat prezerwatyw.


Z drugiej strony, według japońskiego wywiadu wojskowego, włoskiej loży masońskiej P2 oraz MI6, faszystowska frakcja Rycerzy Maltańskich kierowana przez Festinga była głęboko zaangażowana w przygotowanie 11 marca 2011 tsunami i nuklearnego ataku terrorystycznego przeciw Japonii. Leo Zagami, sam przedstawiający się jako satanista, który przesłał niniejszemu autorowi emaila grożąc zatopieniem Japonii natychmiast po wydarzeniach w Fukushima, również podawał się za przywódcę Rycerzy Maltańskich. Na marginesie dodam, że mój przyjaciel odwiedził ostatnio Fukushimę z licznikiem Geigera i nie był w stanie wykryć promieniowania przekraczającego normę.


W każdym razie, Rycerze Maltańscy, rzekomo organizacja charytatywna, stanowią najstarszy wojskowy zakon Kościoła Katolickiego a jego faszystowska frakcja jest odpowiedzialna za potajemną kontrolę przywódców światowych poprzez kombinację przekupstw, gróżb i morderstw. Innymi słowy, są  istotnym ramieniem wykonawczym rządu światowego. Ponadto, posiadają mocne wpływy w dowództwie armii amerykańskiej, gdzie wielu wysokich dowódców jest członkami Rycerzy Maltańskich. Tak więc wybór nowych 60 przywódców Rycerzy Maltańskich będzie miało decydujący wpływ na przyszłość planety, a szczególnie USA.

W tym kontekście, międzynarodowy zbieg Henry Kissinger skontaktował się w minionym tygodniu ze Stowarzyszeniem Białego Smoka i poinformował o zerwaniu kontaktów z Davidem Rockefellerem już dawno temu, ponieważ Rockefeller publicznie go upokarzał. Wg. żródeł w CSIS mających reprezentować Kissingera, Rockefeller wielokrotnie posługiwał się Kissingerem w roli kelnera serwującego herbatę światowym dygnitarzom. Kissinger, porwany przez KGB w latach sześćdziesiątych, został poddany torturom i przewerbowany jako agent KGB o pseudonimie Bor zanim został członkiem gabinetu prezydenta Richarda Nixona twierdzą te same żródła. Od tego czasu Kissinger nie pracował dla Rockefellera. Obecnie Kissinger nie pracuje dla żadnego zwierzchnika i, jak twierdzi, prowadzi wraz z Rotszyldami kampanią mającą na celu uwolnienie ogromnych sum pieniędzy aby pomóc planecie Ziemia tak twierdzą nagle powyższe żródła.

Wydaje się, że zalecenie ze strony Stowarzyszenia Białych Rycerzy, aby wzmocnić presję na CISI trafiło na wrażliwy nerw. Zobaczymy, czy cokolwiek wydarzy się 1 maja, jak obiecują. Jednak należy kierować się ogólną zasadą, aby nie dawać wiary tym wężom, że nagle konkretnego dnia dokonają zmiany lojalności. Nie możemy przestać atakowac, aż odejdą. Warto zanotować, że George Bush senior znalazł się w szpitalu w zeszłym tygodniu, aby uniknąć aresztowania. Stało się to mniej więcej w tym samym czasie, kiedy były prezydent Barack Obama został warunkowo zwolniony w Chicago po tym, jak wyśpiewał wszystko co wiedział na temat narkotykowych operacji Busha i Clintona. Bush senior jest ostatnim ważnym elementem domina na wolności po odejściu Davida Rockefellera, złowieszczego papieża i innych. W Pentagonie zastanawiają się, kiedy nastąpi jego odejście.

Nie jest przypadkiem, że chiński prezydent Xi Jinping, w drodze powrotnej ze spotkania z Trumpem 7 kwietnia, zatrzymał się na Alasce i spotkał się z gubernatorem po tym jak amerykańskie Tomahawki uderzyły w Syrię. Następnie rosyjskie bombowce latały w pobliżu Alaski od 17 do 20 kwietnia być może te loty będą kontynuowane. Przekaz wydaje się być jasny kontynent Ameryki Północnej może być obiektem rosyjsko-chińskiej inwazji od strony Alaski.


W każdym przypadku, powyższe ruchy będą ważniejsze od wyborów prezydenckich we Francji, którym media poświęcają tyle uwagi. Emmanuel Macron 39-letni bankier Rotszyldów, o którym do niedawna nikt nawet nie słyszał wygrał według doniesień pierwszą turę wyborów. Jednak wg.  żródeł CIA, francuskie wybory prezydenckie są napewno sfałszowane. Wskazują one, że Macron nigdy nie był wybrany na stanowisko publiczne i był bardzo niepopularny. Poniższy link informuje, że spędził kilka lat jako minister gospodarki w rządzie Francois Hollande i pod swoim imieniem zaproponował prawo pracy, przeciw któremu protestowały setki tysięcy pracowników i które zostało wprowadzone na siłę dekretem wykonawczym, z większą determinacją niż mogłaby na to wskazywać jego osobowość.


Niezależnie od tego, czy Macron będzie mógł ukraść wybory 7 maja i zostać prezydentem Francji, przedłużając tym samym uzależnienie Euro od tego, co wydarzy się w USA 1 maja, chazarska mafia robi wszystko aby nadal kontrolować wydarzenia na naszej planecie. Jednak utrzymywanie wasali tej mafii na stanowiskach na zachodzie nie wystarczy, ponieważ Azja obecnie kontroluje większość zasobów finansowych planety.

Wiceprezydent USA Mike Pence, będący na usługach Watykanu, przebywał w minionym tygodniu w Azji aby uzyskać dalsze finansowanie dla swoich zwierzchników w rządzie korporacyjnym. W Korei Południowej nie uzyskał żadnego złota, więc czynił grożby bez pokrycia wobec Korei Północnej, po czym udał się do Japonii twierdzi japoński wywiad wojskowy. W Japonii według wielu żródeł z japońskich kręgów wojskowych usiłował uzyskać wsparcie finansowe, ale spotkał się z odmową. Wówczas poinformował japońskiego premiera Shinzo Abe, że musi podać się do dymisji w czerwcu i przeprowadzić wybory parlamentarne – w przeciwnym razie zostanie aresztowany. Jak dotychczas, japoński establishment przygląda się rozwojowi sytuacji i czeka na wynik batalii rozgrywającej się nad ich głowami. Następnie Pence przybył do Indonezji, gdzie spotkał się kilkoma najbardziej podłymi osobistościami tego świata w oparciu o informacje z Indonezji. Natomiast Reuters donosi o wielkim sukcesie biznesowym wizyty Pence, który podpisał umowy o łącznej wartości przewyższającej kwotę 10 miliardów USD.


W rzeczywistości Pence rozdawał dolary drukowane z powietrza przez Federal Reserve, usiłując podtrzymać kontrolę nad Indonezją przy pomocy wyjątkowo podłych kreatur, donosi chiński wywiad wojskowy, co jest zgodne z diagnozą CIA. Do tego celu użyto wielu brudnych tricków w czasie wyborów, twierdzi Anies Baswedan, gubernator stolicy Jakarta.


Zwycięskie przemówienie, zamiast Baswedana, wygłosił nie kto inny jak Prabowo Subianto, były zięć masowego mordercy i byłego indonezyjskiego dyktatora Suharto. Subianto został wybrany przez chazarską mafię na następcę Jokowi jako prezydenta Indonezji wg. zgodnej opinii powyższych żródeł informacji. We wczesnych latach dziewięćdziesiątych, Subianto został zatrzymany przez rebeliantów na Wschodnim Timorze po tym, jak jego oddziały specjalne zmasakrowały setki bezbronnych wieśniaków, podają informatorzy zbliżeni do Subianto. Wg. nich został on za karę wykastrowany, dlatego też rozwiódł się z córką Suharto. A obecnie dysponuje, jak się wydaje, nieograniczonymi funduszami i wraz z najemnikami Daesh usiłuje dokonać destabilizacji bardzo popularnego rządu Jokowi. Ostatecznym celem jest ponowne zainstalowanie w Indonezji reżymu poddanego kontroli chazarów tak, aby oni mogli sięgnąć po złoto i nadal kontrolować światowe finanse twierdzą żródła Stowarzyszenia Białego Smoka w Indonezji.

Po wizycie na Bliski Wschód amerykańskiego sekretarza obrony Jamesa Mattisa nastąpiły tam również pewne wydarzenia. Mattis najpierw przybył do Izraela i nakazał im wycofanie się ze Wzgórz Golan i zaprzestanie bombardowań Syrii twierdzi Mossad. Poinformował swoich rozmówców, że armia USA wraz z Egiptem jedynie pomoże usunąć najemników Daesh działających na półwyspie Synaj.

Wg. Pentagonu, w Arabii Saudyjskiej Mattis wyraził opinię, że ONZ winna włączyć się w zakończenie wojny w Jemenie, ponieważ armia USA planuje zakończyć swoje działania w tym regionie. Do tej pory wojska USA walczyły tam po stronie Arabii Saudyjskiej, ponieważ potrzebują saudyjskiej ropy. Obecnie otrzymali gwarancje dostaw ropy nawet w przypadku zaprzestania pomocy militarnej twierdzi Stowarzyszenie Białego Smoka. Ponadto, w przypływie paniki, król Salman wysłał swojego młodszego syna jako ambasadora do USA, aby zajął się procesami sądowymi związanymi z odpowiedzialnością za zamachy 11 września i innymi sprawami. Informatorzy Pentagonu zwracają uwagę, że zarówno saudyjska rodzina królewska, jak japońska i brytyjska mają świadomość pustki panującej na szczytach struktur władzy światowej i że ich dalszy los będzie zależny od tego, jak zostanie ona wypełniona.

Ostatnia uwaga dotyczy uczestnictwa 61-letniego generała Josepha Dunforda w maratonie bostońskim 17 kwietnia, w którym osiągnął rezultat 4 godz. i 50 minut. Wg. opinii z Pentagonu, jest to przekaz dla wszystkich patriotów, aby odebrać Amerykę w Dniu Patriotyzmu.


Webpage: Antimatrix.org


 Tłumacz: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers