FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, September 5, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 04:09:2017

Wysokie prawdopodobieństwo ogłoszenia nowego systemu finansowego oraz wojny domowej w USA

4 września 2017

Coraz więcej faktów wskazuje na wysokie prawdopodobieństwo ogłoszenia nowego systemu finansowego oraz wojny domowej w USA w najbliższej przyszłości. Ponadto, bardzo możliwe, że we wschodnie wybrzeże USA uderzy tak potężny huragan spowodowany przez człowieka, iż nakłania się mieszkańców do ewakuacji 60 mil w głąb lądu podają źródła CIA. Wygląda na to, że mafia chazarska robi użytek z broni pogodowej i czyni inne bezeceństwa, aby zapobiec ogłoszeniu nowego systemu finansowego opartego na złocie.
Przyjrzyjmy się najpierw wszystkim wiadomościom związanym ze złotem niektóre z nich są dziwne których masowy wysyp dał się zauważyć ostatnio i co można interpretować jako preludium do ogłoszenia systemu finansowego opartego na złocie. Zaczęło się 21 sierpnia, kiedy Steven Mnuchin odwiedził Fort Knox jako pierwszy sekretarz skarbu USA od roku 1948 i ogłosił na Tweeterze, że złoto jest bezpieczne”.
http://www.economicpolicyjournal.com/2017/08/what-hell-is-this-mnuchin-tweets-on.html
Następnie, ponieważ jego wizyta nie wywołała oczekiwanego rezonansu w mediach, odwołano się do fałszywego skandalu w kontekście wizyty w Fort Knox, zaćmienia słońca i zdjęciach w bikini jego pięknej żony. W całej tej historii Mnuchin zapomniał wspomnieć, że od roku 1953 nie przeliczono tego złota ani nie stwierdzono, w jakim stopniu jest ono bezpieczne – w każdym razie zdjęcia jego żony skutecznie odwróciły uwagę.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-01/treasury-inspector-general-opens-probe-mnuchins-use-government-plane-eclipse-day

Potem, Jim Rockards przedstawiający się sam jako doradca finansowy instytucji wywiadu amerykańskiego, pojawił się w telewizji ogłaszając, że cena złota wzrośnie do 5000 a nawet 10000 USD za uncję.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-01/rickards-there-are-three-things-going-gold-right-now
Również, Rotszyldowie skontaktowali się ze Stowarzyszeniem Białego Smoka informując, że przeprowadzono monetyzację wielkich ilości złota, wprowadzając je w tej postaci do systemu finansowego. Znalazło to swoje poparcie w serii wydarzeń na całym świecie związanych ze złotem. Najważniejszym z nich było ogłoszenie, że Chiny wprowadzają handel papierami wartościowymi dotyczącymi przyszłej ceny ropy naftowej, denominowanymi w juanach opartych na złocie celny cios w system petrodolara kontrolowany przez mafię chazarską.
https://asia.nikkei.com/Markets/Commodities/China-sees-new-world-order-with-oil-benchmark-backed-by-gold?page=1
Następnie, niemiecki Bundesbank ogłosił w czasie ubiegłego weekendu przymusową ewakuację 60000 osób z terenu otaczającego Bundesbank, spodziewając się przybycia transportu 743 ton złota, podając jako powód niewybuchy z II wojny światowej.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-02/vault-containing-70-billion-german-gold-be-evacuated-frankfurt-defuses-massive-bomb
Jest to interesujące, ponieważ kiedy Niemcy wystąpiły po raz pierwszy wobec Francji i USA o zwrot swojego złota, żadne z tych państw nie posiadało złota, które mogłoby zwrócić. W tym samym czasie, Amerykanie zostali przyłapani na wysyłce pozłacanego tungstenu do Chin. I oto nagle następuje przedterminowy zwrot złota a Mnuchin rozwodzi się na Tweeterze na temat bezpieczeństwa tego kruszcu.
Powstaje pytanie: skąd nagle całe to złoto? Z dwóch pewnych źródeł wiadomo o otwarciu bunkrów złota w Azji i o wywiezieniu ich zawartości. Ponadto, władze Indonezji poinformowały Stowarzyszenie Białego Smoka, że bunkry ze złotem w Indonezji rzeczywiście zostały otwarte a złoto wywiezione. Dalej, firma Freeport-McMoRan ogłosiła o zawarciu porozumienia z rządem Indonezji na temat dalszej eksploatacji znajdującej się tam gigantycznej kopalni złota Grasberg, przy czym Indonezja otrzymała pakiet kontrolny 51%.
http://news.morningstar.com/all/dow-jones/market-digest/201708292988/freeport-to-give-up-majority-stake-in-indonesias-grasberg-mine-update.aspx
Wed
ług źródeł zbliżonych do Rotszyldów, wzmianka o tej kopalni to tylko pretekst do wprowadzenia historycznego złota do obiegu finansowego. Natomiast ważne zanotowania jest, że obecnie Azjaci posiadają obecnie pakiet większościowy.
Ze swojej strony Neil Keenan donosi, że również w Południowej Korei dokonania otwarcia bunkrów ze złotem i gotówką. Na poparcie tego opublikował nagrania video złota i świeżo bitych dolarów amerykańskich i koreańskich Won.
http://neilkeenan.com/
Wszystkim tym wiadomościom dotyczącym złota towarzyszyły poważne ataki na obecny system petrodolara i mocne oznaki mającej nastąpić niebawem implozji systemu finansowego USA. Na przykład, Jacob Rotszyld ogłosił, że jego firma RIT Capital Partners ograniczyła swoje inwestycje dolarowe do 37% w porównaniu do 61% w pierwszych sześciu miesiącach tego roku. Powodem wyjścia z inwestycji dolarowych miały być bezprecedensowe ceny akcji i przekonanie, że sztuczne podtrzymywanie rynków przez Bank Swiatowy i banki centralne jest skazane na porażkę.
http://www.anongroup.org/rothschild-us-assets/
Natomiast Warren Buffet, wtajemniczony w najwyższym stopniu w arkana inwestowania w akcje na rynku amerykańskim, wycofał się z tego rynku i siedzi na 100 bilionach USD w gotówce, ponieważ ma trudności ze znalezieniem atrakcyjnych obiektów do inwestowania.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-08-07/buffett-nears-a-milestone-he-doesn-t-want-100-billion-in-cash
Inwestorzy ponadto płacą o 20% więcej za papiery wartościowe rządu USA, których wypłata przypada na koniec września, będący terminem płatności fiskalnych rządu amerykańskiego, niż za papiery o późniejszym terminie spłaty to jeszcze jeden znak, że ludzie oczekują ważnych wydarzeń.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-01/t-bill-market-snaps-panic-over-debt-ceiling
Po dorocznym spotkaniu bankierów prywatnych w Jackson Hole ukazał się wykres w internecie ukazujący, że około 40% tzw. światowego produktu brutto to po prostu magia cyfr banku centralnego. Wykres ten zniknął z internetu.
Rezerwa Federalna ogłosiła sprzedaż papierów wartościowych skupywanych w celu podtrzymania rynków, ale mając zaksięgowane 4,5 trylionów USD nie będzie w stanie matematycznie tego dokonać bez pociągnięcia w dół całej gospodarki światowej.
Autor niniejszego raportu nie pretenduje do roli doradcy finansowego, ale w swojej długiej karierze dziennikarza wyspecjalizowanego w finansach, biznesie i geopolityce jeszcze nigdy nie był świadkiem równoczesnej obecności tak wielu znaków ostrzegawczych tektonicznego wydarzenia finansowego na horyzoncie.
Oczywiście, kontrolerzy starego systemu nie oddadzą pola bez walki. Huragan Harvey, mający miejsce raz na tysiąc lat /poprawione z raz na 500 lat/ był niewątpliwie atakiem na USA z użyciem broni pogodowej. Magazyn Charlie Hebdo, będący w posiadaniu francuskiego odgałęzienia rodziny Rotszyldów, wydaje się wskazywać na właścicieli jako autorów tego wydarzenia, ponieważ okładka sugeruje że Bóg sprowadził powódź na Houston w Teksasie jako atak na nazistów.
https://sputniknews.com/society/201708311056973398-charlie-hebdo-mocks-harvey-victims/
Obecnie ma nastąpić jeszcze potężniejszy atak pogodowy w postaci huraganu Irma. Autor otrzymał drogą mailową poniższe ostrzeżenie od swojego informatora w CIA:
“Status Najwyższego Ostrzeżenia Opuścić wschodnie wybrzeże USA nak najszybciej. Od NAIG. Huragan Irma spodziewany na wschodnim wybrzeżu USA. Sledzenie TBA niepewne, oczekiwana kategoria 5 lub wyższa. Oczekiwane poważne zniszczenia zagrażające życiu, wielkie powodzie, wyłączenia prądu, chaos w transporcie, grabieże, wysoka liczba ofiar/ofiar śmiertelnych. Kontakt z lądem spodziewany od 9 września do 10 i 11 września, może być wcześniej, TBA. Aktualizacje patrz BO Earthwatch w internecie. Zalecenie do wszystkich stacji /CIA/ - rozpocząć przygotowania niezwłocznie, zabezpieczyć nieruchomości, opuścić obszar na odległość co najmniej 60 mil od wybrzeża. Szukać miejsc położonych wyżej, unikać dolin rzek, terenów zalewowych i obszarów gęsto zaludnionych. Zabezpieczyć żywność, wodę pitną, paliwo i schronienie. To nie ćwiczenia, to Harvey na sterydach.
Przekazać to ostrzeżenie jak najdalej bez zwłoki, bez oczekiwania na rozwój sytuacji kryzysowej. Nawet jeżeli huragan nie zejdzie na ląd /co jest mało prawdopodobne/, spodziewana propagacja fal przewiduje wysokość fali sięgającą ponad 50 stóp i 16 sekund długości trwania. Wszystkie jednostki pływające winne natychmiast opuścić obszar monitorowany i udać się do bezpiecznego portu z maksymalną prędkością, dopóki czas na to pozwala. Wszystkie modele monitorowania są zgodne co do tych danych.
Paget. Dyrektor. Grupa Wywiadu Atlantyku Północnego /NAIG/ Domena Publiczna. Koniec 23.10 02/09/2017 Traktować jako pilne.
Autor niniejszego raportu nie był w stanie zlokalizować żadnej grupy NAIG w internecie, ale jest oczywiste, że pewni ludzie w CIA próbują wywołać strach.
W każdym razie, władze wojskowe USA przystąpiły do działania. Oto informacje z Pentagonu:
“Mimo tragicznego przebiegu huraganu Harvey, władze wojskowe zapewniły poprzez obecność wojska i wyposażenia ochronę przed secesją takich stanów jak Kalifornia, ochronę zasobów złota republiki, ochronę granic przed kartelami narkotykowymi, terrorystami, szmuglerami ludzi i broni, ochronę przed agendą 21 ONZ której ofiarą padają państwa słabe, ochronę przed nielegalnymi obcymi oddziałami Antify Sorosa, oraz wzmocnienie kierowniczej roli państwa wobec chazarskiego liberalnego LGTB, aborcji, działań pro-imigracyjnych, anty-chrześcijańskich i skierowanych przeciwko posiadaniu broni palnej.”
Ponadto, w dystrykcie federalnym Waszyngtonu trwa czystka skierowana przeciwko agenturze Mossadu – Debbie Wasserman Schultz, byłemu przewodniczącemu Narodowego Komitetu Demokratycznego i Chuck Summer, syjonistycznemu senatorowi i przywódcy mniejszościowemu donoszą źródła.
Rozrabiacze tacy jak huligani z Antify i fałszywi demonstranci Ku-Klux-Klanu wynajęci przez chazarów są zatrzymywani po uznaniu ich przez FBI i departament bezpieczeństwa wewnętrznego za wewnętrznych terrorystów. Eric Schmidt z Google, Mark Zuckerberg z Facebooka i Jeff Bezos z Amazon są również pod ostrzałem za ich niesłychane starania mające na celu zmanipulowanie dyskusji publicznej, co spowoduje rozczłonkowanie i nacjonalizację ich firm donoszą źródła CIA.
Inną osobą będącą obecnie obiektem poważnych ataków jest wysokiej rangi satanista Benjamin Netanyahu, któremu grozi więzienie w Izraelu za korupcję, ale który powinien być traktowany jako najwyższej rangi przestępca wojenny. Ostatnio odwiedził on Rosję bez zaproszenia i przedstawił rozmaite groźby prezydentowi Rosji W. Putinowi jak zgodnie twierdzą różne źródła. Według Pentagonu, Putin nie przejął się zbytnio groźbami i kłamstwami Netanyahu, posyłając dwie uzbrojone łodzie podwodne na morze Sródziemne aby polować na izraelskie łodzie podwodne, poprawić sprawność operacyjną, testować nowe bronie i potencjalnie zastosować blokadę morską.
Bandyckie państwa pod kontrolą lub wpływem chazarów Izrael, Arabia Saudyjska i Ukraina poddawane są stałej kwarantannie, podczas gdy ich kryminalni przywódcy są usuwani.
Ze swej strony, Północna Korea otrzymuje poważne kwoty, broń i technologię od chazarów, ale jest wyłącznie zainteresowana swoim własnym przeżyciem i nie zamierza rozpocząć samobójczych ataków w imieniu chazarów mających apokaliptyczne zwidy.

 Source: Antimatrix.org   
Translator: Ryszard

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers