FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, January 5, 2021

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 04:01:2021


 Ostateczna rozgrywka w zagrodzie DC, podczas gdy Demokraci stawiają swój ostatni opór

4 stycznia 2021

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Oczekuje się, że nadchodzący tydzień będzie historyczny, ponieważ przeciwne siły podejmą ostateczne starcie w Waszyngtonie 6 stycznia. Wynik zadecyduje o przetrwaniu Republiki Konstytucyjnej a Donald Trump znajdzie swoje miejsce w historii jako jeden z jej wielkich bohaterów. Może to również sygnalizować początek końcowej gry, która ostatecznie uczyni go ostatnim prezydentem Korporacji Stanów Zjednoczonych.

Dodatkowe uprawnienia przyznane mu w obecnym stanie wyjątkowym pozwolą na grę wieloma “atutami“, aby przeprowadzić obławę na około 220000 satanistów, którzy ukradkiem przejęli kontrolę nad USA. prawdopodobnie zostaną umieszczeni w obozach FEMA i rozpoczną się trybunały zbrodni wojennych takie, jak w Norymberdze. Trump będzie znany jako wyzwoliciel ludzkości.

Ajatollah Khameini publicznie powiedział, że Trump zostanie zabity, a teraz ta strona internetowa powiązana z brytyjskim wywiadem, zamieściła następujące zdjęcie:Przedstawia Trumpa otoczonego sławnymi martwymi ludźmi z podpisem 2021. Czy ci ludzie mają jakąś wewnętrzną wiedzę?

Jeśli – jak sugeruje zdjęcie – ma zginąć w wypadku takim jak JFK Jr. czy Księżna Diana, to taka egzekucja z pewnością zapoczątkowałaby rzeź i chaos. W każdym razie, źródła Pentagonu mówią, że jeśli Trump zostanie zabity lub jeśli Kongres i Senat zagłosują za poparciem sfałszowanych wyborów Joe Bidena, to “ludzie zaczną zabijać polityków i sędziów a także kierownictwo korporacji, sprzedawców szczepionek, promotorów kwarantanny itp.”


Sytuacja wewnątrz wojska jest taka, że pułkownicy i podoficerowie są gotowi do podjęcia działań na własną rękę jeśli generałowie zastosują się do oczywistego fałszerstwa wyborczego.

Niektóre źródła NSA uważają, że mamy do czynienia z rozwidleniem rzeczywistości. Może to być metafora różnych wizji świata lub może to być prawdziwe.

Patrząc wstecz na 2020 możemy zobaczyć jak Trump został zapędzony do narożnika przez Tajne Państwo w wyniku globalnej fałszywej pandemii. Planowali oni zamknięcie gospodarek w ramach przygotowań do resetu finansowego systemu pustego pieniądza banku centralnego.

Jako środek zaradczy – po tym jak wstępne propozycje stosowania środków zapobiegawczych, takich jak hydroksychlorochina, zostały zablokowane przez aktorów Tajnego Państwa – mocno naciskał on na wcześniejsze uwolnienie szczepionek, aby usunąć strach społeczny i umożliwić gospodarce pełne ponowne otwarcie. Amerykańska farma jest domem dla wielu owiec, które były programowane przez całe życie, aby wierzyć w szczepionki — nie wiedząc o ich szkodliwej zawartości. Nawet bez odpowiednich testów bezpieczeństwa ustawią się w kolejce do Numerów Identyfikacyjnych szczepionkowych tatuaży “znaku bestii”, które zmienią ich DNA w nieprzewidywalny sposób.

Biorąc pod uwagę ograniczone alternatywy w trakcie roku wyborczego, Trump być może zdał sobie sprawę, że szczepionki są złem koniecznym do odpowiedniego wsparcia publicznego aby pozostać u władzy przez kolejne 4 lata, usuwając strach, który paraliżuje ludzi psychicznie, a z kolei kraj ekonomicznie. Może postrzegać to jako kompromis pozwalający ludziom na powrót do pracy i ponowne otwieranie przedsiębiorstw w porównaniu z długami i rozpaczą prowadzącą do samobójstw i niepokojów społecznych, z ostatecznie większą utratą życia.

Tajne Państwo prawdopodobnie nigdy nie spodziewało się, że Trump może dostać szczepionkę tak szybko, aby przeciwdziałać ich pandemicznej strategii załamania gospodarczego bez większych wysiłków wojennych, które Trump zakłócił i zawarciu bliskowschodnich porozumień pokojowych.

Teraz ujawnia niekompetentnych polityków państwowych, którzy nie mogą zebrać się do kupy aby rozpowszechniać szczepionki, nawet jeśli zostały dostarczone. Było to również widoczne w produkcji wentylatorów, które były wymagane przez psychopatów, takich jak Cuomo w NY, a następnie nigdy nie używane.

Trump może grać w szachy 5D, rozprowadzając szczepionki, aby wypłoszyć i wyeliminować całą sieć szatańskich handlarzy szczepionek, co widać w jego własnych tweetach.

“Rząd federalny rozdał szczepionki stanom. Teraz to do stanów należy aby zarządzać. Ruszajcie się!.. Niektóre stany są bardzo powolne w szczepieniu odbiorców pomimo udanej i zakrojonej na bardzo szeroką skalę dystrybucji szczepionek przez rząd federalny. Zrobią to!”

W tym samym czasie Trump ujawnia oszustwo, w którym każda śmierć — bez względu na to jak niepowiązana — jest wykorzystywana do zawyżania liczb Covid i zbierania ogromnych płatności w wysokości 13 tys. dolarów za przyjęcie, plus 39 tys. dolarów za korzystanie z respiratora.

“Gdy macie wątpliwości, nazwijcie to fałszywymi wiadomościami o Covid!”

Na temat dezinformacji masoni P3 przysłali nam zdjęcie “dostarczone przez Rosjan“, które, jak twierdzą, jest mikroczipem wewnątrz szczepionki Pfizera.

Źródła rosyjskiego FSB, gdy skontaktowano się z nimi aby potwierdzić, stwierdziły, że mikroczip jest “używany do efektów pedału na gitarze elektrycznej.” “Śmialiśmy się bardzo gdy to zobaczyliśmy.”

Jednak prawdą jest, że już w latach 50-tych odkryto, że małe impulsy elektryczne do określonych części mózgu mogą powodować ekstremalną przyjemność lub ból, lub uczucie nudności itp. Istnieją również obszerne dowody na to, że eksperymenty polegające na wszczepianiu mikroczipów do mózgów amerykańskich więźniów itp. odbywają się od dziesięcioleci. Celem była możliwość manipulowania ludźmi za pomocą pilota, który mógłby powodować ból, przyjemność lub inne uczucia. Obecnie istnieją mikroprocesory RFID, które mogą być wykorzystane do wywołania takiego wpływu na ludzi.

Jeśli uważacie, że to dalekie od rzeczywistości, spójrzcie na patenty zarejestrowane przez niejakiego Richarda A. Rothschilda. Patenty pozwalają na “urządzenie sieciowe…skonfigurowane do przekazywania danych biometrycznych jednostki…aby określić co najmniej jeden stan jednostki,” który jest następnie używany do “wykonania określonej czynności.” Jest to możliwe dzięki wstrzykiwanemu chipowi RFID.

https://patents.justia.com/inventor/richard-a-rothschild

https://nl.espacenet.com/publicationDetails/biblio?II=0&ND=3&adjacent=true&locale=nl_NL&FT=D&date=20200903&CC=U.S.&NR=2020279585A1&KC=A1#

Niemniej jednak, ponieważ istnieje tak wiele dezinformacji, autor tego raportu kupi mikroskop i pobierze próbkę szczepionki i osobiście sprawdzi, czy są w niej mikroczipy. Będziemy informować naszych czytelników, kiedy to zrobimy.

W każdym razie istnieje również bardzo realna walka o władzę skupiona wokół szczepionek Covid-19 nie tylko w USA, ale w Rosji, Japonii i gdzie indziej. W Rosji w zeszłym tygodniu siły specjalne zaatakowały klasztor aby aresztować wybitnego mnicha znanego jako ojciec Siergiej, w walce związanej z Covidem.

https://apnews.com/article/riots-arrests-moscow-coronavirus-pandemic-russia-cb61a26ff3824d2512ce8fb155b66de3

https://abcnews.go.com/International/wireStory/coronavirus-denying-russian-monk-detained-police-74948263

Źródła rosyjskiego FSB mówią, że problemy z ojcem Siergiejem “zaczęły się latem, kiedy zaprzeczył istnieniu koronawirusa.” Siergiej potępił rządowe rozkazy zamykania kościołów i klasztorów w ramach “szatańskiego spisku” i powiedział: “Każdy kto zamknie kościoły i klasztory będzie przeklęty.”

Źródła FSB podają jednak, że Siergiej zachęcał również zakonnice do samospalenia, a w jego klasztorach miało miejsce bicie dzieci. “W zasadzie stworzył sektę a jego zwolennicy oczywiście, uważają go za świętego“, konkludują źródła FSB. Inne rosyjskie źródła podają, że to chazarska satanistyczna sekta Chabad nakazała jego aresztowanie i że wywołałoby to rewolucję przeciwko obecnemu rosyjskiemu reżimowi.

W zeszłym tygodniu w Japonii walka o szczepionkę i Covid doprowadziła do brutalnego zabójstwa Yuichiro Haty, sekretarza generalnego Izby Radców,członków głównej opozycyjnej Konstytucyjno-Demokratycznej Partii Japonii. Pierwsze doniesienia mówią, że został dźgnięty wiele razy, ale teraz historia została usunięta z Internetu i wszystkie dostępne historie mówią, że “zmarł na Covid-19.” Źródła japońskiego wywiadu wojskowego podają, że Hata został zamordowany, ponieważ badał zakład produkcji szczepionek w mieście Ueda w prefekturze Nagano. Mówi się, że Hata prowadził tam śledztwo w sprawie sieci handlu dziećmi. Siły specjalne polują teraz na Miurę Harunę z agencji talentów Amuse w związku z tym incydentem. Jest również prawdopodobne, że premier Yoshihide Suga zostanie stracony w związku z tą zbrodnią, podają źródła.

Jedno ze źródeł Stowarzyszenia Białego Smoka w Azji donosi, że:

“Jack Ma został usunięty przez chińskie władze wojskowe. Nie widziano go od listopada. Był postrzegany jako zagrożenie, ponieważ krytykował program finansowy rządu komunistycznego na rok 2021 i później.”

https://www.msn.com/en-us/money/news/where-is-jack-ma-alibabas-billionaire-founder-is-reportedly-missing-following-chinas-crackdowns-on-his-companies/ar-BB1crWLm

Może to być wynikiem środków zaradczych wprowadzonych przez Trumpa i Patriotów przeciwko chińskiemu przejęciu Ameryki.

W Watykanie toczy się również intryga związana z Covidem i szczepionką. Pamiętajcie, że papież Franciszek zniknął na kilka tygodni i tylko jego hologram był widoczny. Nagle pojawił się nowy papież Franciszek i mocno naciska na szczepionki Covid.

Jednak papież Franciszek nie pojawił się na Nieszporach pod koniec roku i uroczystym śpiewaniu Te Deum 31 grudnia 2020 r. w Bazylice św. Piotra oraz na Mszy Św. z okazji uroczystości na cześć Maryi Matki Bożej 1 stycznia 2021 r. Oznacza to, że hierarchia katolicka domyśliła się, że został zastąpiony grafiką komputerową i wkrótce wybierze nowego papieża, podają źródła masonów P3.

Kościół katolicki domyśla się również, że ogromne sumy były wysyłane w ich imieniu przez ludzi niezwiązanych z chrześcijaństwem lub kościołem. Na przykład, ta historia mówi o 1,8 miliarda dolarów wysłanych do Australii przez Bank Watykański, o których Watykan nie wiedział. Mówi, że jest to około cztery razy więcej pieniędzy niż cały roczny budżet stolicy apostolskiej w wysokości około 330 milionów euro. Urzędnik kościelny powiedział, że “wydaje się to science fiction.”

https://www.reuters.com/article/us-vatican-australia/vatican-denies-knowledge-of-1-8-billion-transferred-to-australia-idUSKBN2950T6?utm_source=reddit.com

Mówiąc o science fiction, dodatkowo potwierdziliśmy źródło problemu związanego z Funduszem Oktogon w Szwajcarii. To są właśnie ci, których P3 określa jako “kosmitów”, którzy kontrolują ludzkość. Niemieckie źródła podają, że oryginalny “Fundusz Oktagon” został założony przez nazistów w Szwajcarii po II Wojnie Światowej w celu sfinansowania odbudowy nazistowskiej machiny wojskowej w czasach powojennych. Pieniądze zostały przekazane admirałowi Wilhelmowi Canarisowi, szefowi Abwehry, Niemieckiej Służby Wywiadu Wojskowego. Canaris objął stanowisko Führera w 1957 roku po śmierci Adolfa Hitlera w wypadku samochodowym w Argentynie w 1957 roku — według wielu źródeł. Canarisa zastąpił George Bush Sr. Bush, zastąpiony następnie przez Angelę Hitler (Merkel), mówią źródła.

To są ludzie, którzy ostatecznie stoją za trwającym spiskiem Covid i szczepionek, aby zniewolić ludzkość. Ich celem jest podzielenie ludzkości na super rasę (oni) i ich niewolników (my). Jeśli szczepionki zawierają chipy RFID, które umożliwiają zdalne sterowanie przyjemnością, bólem itp. drogami ludzkiego mózgu i układu nerwowego, sprawili by oni, że podział ludzkości na rasę panów i niewolników stałby się rzeczywistością.

Pamiętajcie — każdy prawdziwy lekarz powie wam, że Covid-19 nie istnieje. Nawet CDC i UK MHRA (Medicines and Healthcare products Regulatory Agency - Agencja Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej) przyznają, że nie mają żadnych próbek Covid. Więc dlaczego chcą nas wszystkich zaszczepić?

Nieustraszeni lekarze z całego świata zabierają głos. Dr Heinrich Fiechtner ostatnio wysadził niemiecki rząd w sprawie “zabójczego szczepienia.”

https://theresistance.video/watch?id=5fec3f8067781a1dd7ce3e5f

Wcześniej w grudniu, Dr Roberto Petrella odważnie ostrzegł swoich rodaków, że w Covid-19 chodzi o kontrolę i redukcję populacji.

https://theresistance.video/watch?id=5fd11dee36e1a46b3ed9b7bc

W tym samym czasie bohaterowie MSM oszustwa pandemicznego ujawniają się jeden po drugim. Fauci ujawnił, że nigdy nie wziął szczepionki, omawiając ból w niewłaściwej ręce.

Dlatego musimy systematycznie polować i zabijać każdego, kto forsuje kwarantanny Covid i przepisy dotyczące obowiązkowych szczepionek. Harmonogram agendy Covid-21 wyciekł dzięki patriotycznym politykom w Kanadzie i Francji, wskazując, że poważne globalne zamknięcie planowane jest do lata w celu nałożenia nowych ograniczeń. Nowe “odmiany-corony” pojawiają się przypadkowo w miejscach w USA, gdzie nie ma przestojów a biznes wraca do normy – znak, że rozpoczęła się kolejna runda i musimy kontynuować walkę i nigdy się nie poddawać.

Aby zakończyć pozytywnie, Trump podpisał ustawę dającą agencjom wywiadowczym 180 dni na ujawnienie prawdy o UFO. Może to być pierwszy krok w kierunku szerszej świadomości społecznej, która zapoczątkuje nową erę eksploracji kosmosu i kolonizacji innych planet.

https://www.collective-evolution.com/2020/12/30/president-trump-signs-bill-giving-intelligence-agencies-180-days-to-reveal-the-truth-about-ufos/

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers