APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Wednesday, October 21, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 19:10:2020

 

Niewspółpracujący światowi liderzy są na celowniku do zastąpienia już w listopadzie

19 października 2020

 BenjaminFulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Znakiem, jak intensywny konflikt szaleje obecnie na najwyższych szczeblach światowej władzy stał się rosyjski FSB — źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia i Pentagonu mówią, że poważne posunięcia za kulisami mają na celu zastąpienie kluczowych światowych przywódców w listopadzie. W każdym przypadku zastąpienie może przybrać formę nowego sobowtóra czytającego nowy skrypt lub może obejmować zupełnie inną osobę publiczną.

Źródła MI6 mówią:

“Istnieje rosnący konsensus, że brytyjski premier zawiódł i musi odejść. Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy komentarz od kogoś, kogo bardzo uważnie słuchaliśmy.”

Jednym z powodów tego planowanego posunięcia jest rozpowszechnianie informacji uzyskanych przez brytyjski i francuski wywiad o trwającym oszustwie koronawirusa. Fakt, że ci (i inni) przywódcy forsują oszustwo, jest znakiem, że nie są prawdziwymi przywódcami ale raczej pracownikami rodzin Rothschildów i Rockefellerów.

Raport francuskiego wywiadu mówi:


“Cała covidokracja jest maskaradą i symulacją przygotowaną z dużym wyprzedzeniem przez Bank Światowy, MFW, Rothschildów i ich lemingi we współpracy z rodziną Rockefellerów.”

 (Francuski raport zostanie opublikowany na stronie “Letters to the Editor“, przetłumaczony na język angielski).

Jako dowód Francuzi przedstawili oficjalne rejestracje patentowe dokonane w 2015 r., ale podane do publicznej wiadomości dopiero we wrześniu 2020 r. “Same te patenty są dowodem, że wiedzieli w 2015 roku co się wydarzy w 2020 roku“, mówią źródła.

Na przykład, patent zarejestrowany przez “Rothschilda, Richarda A., w Londynie, Wielka Brytania” opisuje sposób obliczania szczegółowych informacji biometrycznych od osób fizycznych za pośrednictwem ich urządzeń mobilnych. Urządzenia mobilne mogą mierzyć rytm serca danej osoby i łączyć go z innymi informacjami (np. wagą, wiekiem itp.) do obliczenia wielu rzeczy.

Urządzenia mogą więc obliczyć między innymi liczbę kalorii, jaką spalają w ciągu dnia, ciśnienie krwi, tętno, nawyki oddychania i snu oraz poziom alkoholu we krwi. Umożliwiłoby to policji, na przykład, zdalne wykrycie czy dana osoba prowadziła po pijanemu. Dane te umożliwiłyby również identyfikację każdej osoby poprzez jej unikalne wzorce oddychania i serca.

Aby uzyskać te dane, ludzie muszą trzymać telefon, być podłączeni do słuchawek Bluetooth lub nosić zegarek monitorowania zdrowia wysyłający do chmury. Rozpoznawanie twarzy jest ulepszone w przypadku nadzoru 5G, gdy ludzie są utrzymywani w odległości co najmniej 5 stóp, dlatego istnieje kampania promująca “dystansowanie społeczne” i noszenie maski, ponieważ łatwo będzie zidentyfikować osoby, które nie idą w parze z programem szczepień zmniejszających populację “nowa normalność”.

Tak więc wybory prezydenckie w USA, przewidziane na 3 listopada, to w dużej mierze walka “o ochronę PUSTEJ waluty i prania brudnych pieniędzy w kraju oraz tajnych operacji schwytania mafii chazarskiej“ — mówią źródła Mi6.

W tych okolicznościach każdy polityk nawołujący do “obowiązkowego noszenia maski i dystansu społecznego“, “czekania na szczepionkę aby zakończyć pandemię“, “konieczności kolejnej kwarantanny” itp. został zidentyfikowany jako niewolnik mafii chazarskiej (KMS).

Sytuacja w USA zdegenerowała się do tego stopnia, że tylko 15% Amerykanów uważa, że amerykańska demokracja funkcjonuje prawidłowo — według sondażu AP. Zamieszki i grabieże w dużych miastach mogą mieć coś wspólnego z tymi sondażami, a pytania dotyczące Republiki Konstytucyjnej nie zostały oczywiście uwzględnione.

https://apnews.com/article/election-2020-virus-outbreak-race-and-ethnicity-joe-biden-donald-trump-59144c3e764294d691d93c16d9bf5a7d

Nawet amerykańskie organizacje rządowe, takie jak FBI i Agencja Bezpieczeństwa Cybernetycznego i Infrastruktury, zgłaszają systematyczne zagrożenia dla integralności zbliżających się wyborów w USA.

https://us-cert.cisa.gov/ncas/alerts/aa20-283a

https://www.cisa.gov/sites/default/files/publications/PSA_CyberThreats_Final-508.pdf

PSA CyberThreats Final 508

Należy jednak pamiętać, że zbliżające się wybory prezydenckie mają na celu kontrolę nad całą planetą. Trump jest ostatnim człowiekiem stojącym na drodze czczącej Szatana kabały, która na skalę światową zbiera adrenochrom od porwanych dzieci.

Źródła rosyjskiego FSB twierdzą, że ich kraj znalazł się pod kontrolą rodziny Rothschildów za pośrednictwem fałszywego Władimira Putina. Oznacza to, że rosyjski system bankowy nie jest pod kontrolą rosyjskiego rządu ale raczej tych samych ludzi, którzy kontrolują Zarząd Rezerwy Federalnej — mówią źródła. To oni tworzą fałszywe konfrontacje między Rosją a Zachodem, dodają.

Również, na potwierdzenie tego co francuski wywiad miał do zgłoszenia, FSB twierdzi, że rosyjski gigant bankowy Sberbank przejął system bankowy Afryki. Sberbank oferuje wszystkim afrykańskim obywatelom darmowe karty bankowe i darmowe telefony komórkowe.

“Celem tego nie jest zarabianie pieniędzy, ale zbieranie danych biometrycznych i innych danych na temat wszystkich Afrykanów“, mówi źródło. Fakt, że Afryka nie idzie w parze z oszustwem Covid-19, dodaje pilności kampanii chazarskiej mafii, aby ludzie afrykańscy zostali wciągnięci do internetu, mediów społecznościowych, cyfrowej waluty, niewolniczego bio-metrycznego systemu monitorowania, który ustanawiają w reszcie świata — mówią źródła.

Tymczasem źródła podają, że w Rosji Chazarom udało się wzmocnić swoją kontrolę, oferując burmistrzom i innym miejscowym politykom lokalne monopole na produkcję i sprzedaż masek do twarzy itp. Dlatego rosyjscy patrioci w FSB planują zastąpić skorumpowanych przywódców, być może w listopadzie — podają źródła.

Masoni P3 zauważają również podobieństwa między tym co dzieje się teraz, a bolszewickim przejęciem Rosji w 1917 roku. Mówią, że brednie o koronawirusie zostały “opracowane aby przejąć kontrolę nad światem.” Powiedzieli, że jest to “mechanizm, który jest stosowany w celu ułatwienia dla chazarskiej mafii posiadania wszystkiego.”

Ta bitwa nie toczy się między krajami. Na przykład, nadal istnieje frakcja w Chinach naciskająca na 5G w krajach takich jak Brazylia, po masowych zgonach spowodowanych przez 5G w Wuhan.

https://www.msn.com/en-us/news/world/china-says-brazil-e2-80-99s-business-reputation-hinges-on-5g-decision/ar-BB19LlIi

W innym znaku Chiny są również polem bitwy między dwiema frakcjami. W zeszłym tygodniu Xi Jinping został zaatakowany bronią elektromagnetyczną podczas przemówienia w Shenzen. Chińskie źródła mówią, że jest “3 lub 4 Xi Jinpingów“, więc możemy zobaczyć więcej sobowtórów.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8844047/Chinas-President-Xi-violently-coughs-speech-prompting-speculation-health.html

W najgorszym przypadku, prezydent USA Donald Trump zostanie zabity i zastąpiony przez swojego sobowtóra aktora (ten z luźnymi policzkami i skacowanymi oczami). Ten fałszywy Trump będzie następnie kontynuował szczepienia chipem RFID, kwarantannę i emitowanie waluty cyfrowej związanej z kartami Certyfikatu Szczepienia ID (Covid). Sprowokuje także III wojnę światową między USA a Chinami.

W tym kontekście zwracamy uwagę na opublikowanie plików komputerowych Huntera Bidena, wraz z podpowiedziami o dowodach torturowania dzieci. Stało się to tuż przed wyborami, podobnie jak wyciek z laptopa Anthony’ego Weinera dowodu tortur dzieci pojawił się tuż przed wyborami w 2016 roku.

https://www.breitbart.com/radio/2016/11/04/erik-prince-nypd-ready-make-arrests-weiner-case/

Fakt, że granica USA z Kanadą pozostaje zamknięta, jest również niepokojący na wielu różnych poziomach. Premier Kanady Justin Trudeau, który nalega na zamknięcie granicy, forsuje fałszywą pandemię i wzywa do masowych szczepień znacznie bardziej, niż większość światowych przywódców.

Skontaktowaliśmy się z szefem wywiadu Davidem McGuinty i czołowymi lekarzami z dowodem, że pandemia była fałszywa, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi. To wyraźny znak, że kanadyjski rząd został przejęty przez mafię chazarską.

Jednocześnie rozpowszechnia się dezinformację na temat stacjonowania wojsk chińskich w Kanadzie. Sprawdziliśmy wiele źródeł w Kanadzie i jesteśmy pewni, że gdyby jakieś chińskie wojska naprawdę tam były, nie byłoby to możliwe do ukrycia. Zamiast tego wygląda na to, że powstaje pretekst do ataku wojsk USA na Kanadę. Nie ma wątpliwości, że Kanadyjczycy będą przychylni temu scenariuszowi, aby pozbyć się Trudeau i jego kumpli i uwolnić kraj spod kontroli globalistów.

Sytuacja jest tak tragiczna, że MI6 mówi:

“Ten stan wyjątkowy w dziedzinie zdrowia publicznego powoduje poważne szkody i zniszczenia na tym etapie. Nadszedł czas by wezwać potężną broń i uznać to za akt wojny, zdrady stanu i poważnej zbrodni przeciwko ludzkości.”

W tym kontekście zauważamy niedawną publiczną krytykę Trumpa przez byłego szefa sztabu Białego Domu, emerytowanego generała piechoty morskiej Johna Francisa Kelly’ego. Kelly musi publicznie powiedzieć, że Joe Biden jest tak samo zły, jeśli nie gorszy.

Jeśli zostanie dokonany ruch wojskowy, musi zacząć się od usunięcia całej klasy politycznej z Waszyngtonu i usunięcia skorumpowanych i współwinnych przywódców na całym świecie.

Gnostyccy iluminaci powiedzieli również, że w najgorszym przypadku są gotowi zniszczyć Waszyngton DC za pomocą broni jądrowej, którą umieścili w tamtejszej podziemnej bazie.

NSA twierdzi, że zagrożenie jest realne, jeśli można im zaufać aby powiedzieli nam prawdę lub ewentualnie zamierzają wywołać panikę i spowodować opóźnienie wyborów — czas pokaże.

Chcielibyśmy również poinformować czytelników, że autor niniejszego raportu i jego źródła są ponownie atakowane. Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo próbował wynająć gangsterów do zamordowania mnie podczas swojej wizyty w Japonii w zeszłym tygodniu, według źródeł japońskiego podziemia. Dostał kosza.

Miały też miejsce intensywne, powtarzane próby przeniknięcia miodowych pułapek do mojego życia. Młoda dama, która pomaga mi z japońskimi filmami internetowymi, była również obiektem wielu oczywistych męskich miodowych pułapek. Przejście do tej pułapki nastąpiło po tym jak osoba, która próbowała ją zabić latem, została “zneutralizowana.”

Innym źródłom grożono, aresztowano pod fałszywymi zarzutami, zabijano itp.

Zagrozili oni m.in. papieżowi Franciszkowi (dlatego wielu szwajcarskich strażników zostaje usuniętych z powodu “koronawirusa“) i Brytyjczykom, którzy donoszą o “wiarygodnych informacjach wywiadowczych o spiskach na życie.”

Zauważamy również milczenie operacyjne ze źródeł Pentagonu i azjatyckich tajnych stowarzyszeń. To znak, że polowanie na Rothschildów, Rockefellerów i innych chazarskich honchos z rodziny przestępczej nasila się. Najlepszą obroną jest dobry atak.

Pamiętajcie, że ci ludzie aktywnie próbują zamordować lub zniewolić was i waszych bliskich. To nie czas na wahanie się. Jest to walka między tymi, którzy chcą, aby ludzkość była wolna, a tymi, którzy chcą nas zniewolić.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers