FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Monday, June 22, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 22:06:2020


Bębny wojenne biją na całym świecie, podczas gdy Ameryka jest sparaliżowana walką wewnętrzną
22 czerwca 2020
Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka
Korporacja Stanów Zjednoczonych Ameryki, po czterech miesiącach bankructwa, staje się coraz bardziej dysfunkcyjna i rozdarta przez konflikty wewnętrzne. To spowodowało, że na całym świecie zapanowała próżnia sił i wywołało to widmo wybuchających wielu regionalnych wojen. Tymczasem negocjacje Wschód-Zachód, aby zastąpić korporację USA w Waszyngtonie czymś bardziej funkcjonalnym pozostają w martwym punkcie, ponieważ przedstawiciele Azji symulują “problemy zdrowotne” aby uniknąć nowych rozmów. Może to doprowadzić do połączonego ataku USA, Indii, Japonii i Rosji na Chiny, jeśli pozostawi się to bez opieki na zbyt długo – ostrzegają członkowie wojskowego Zakonu Czarnego Słońca.

Rosnące napięcia międzynarodowe pojawiają się, podczas gdy rząd USA wycofuje lub zmniejsza swoją obecność wojskową w Iraku, Afganistanie, Izraelu, Niemczech i innych krajach. Prezydent USA Donald Trump robi to z powodu połączenia nieudanych kampanii, izolacjonizmu i braku funduszy.
Największy rezultat zamętu w USA jest nadal widoczny na Bliskim Wschodzie, gdzie spadek sił USA prowadzi do wielorakich prób przywrócenia Imperium Osmańskiego. Turcja prowadzi teraz de facto wojny podbojowe (ponownie podbojowe?) w Iraku, Syrii, Libii i Jemenie.
Źródła tureckiego wojska podają, że osiągnięto porozumienie z Iranem w sprawie podziału Bliskiego Wschodu. Iran dostanie szyickie części Iraku i Syrii. Turcja jest jednak zaangażowana w wojnę pośrednią z Iranem w Jemenie, a prawdziwą nagrodą jest kontrola saudyjskich pól naftowych w najbardziej szyickich prowincjach graniczących z Jemenem. Turcja w ten sposób “de facto” stara się o kontrolę nad Arabią Saudyjską, Egiptem, Libią i Izraelem, podają źródła.
Ten wielki plan można zobaczyć, jak rozwija się w terenie. W Iraku Turcja natychmiast zareagowała na zapowiedziane wycofanie się USA, dokonując znaczącego wtargnięcia do Kurdystanu. Celem jest przejęcie wszystkich sunnickich części Iraku – podają źródła tureckie.
Turcy usunęli również watażkę Khalifa Haftara z okolic stolicy Trypolisu w Libii i teraz celują w jego terytorium we wschodniej Libii gdzie znajduje się 70% narodowych rezerw ropy naftowej.
Ponieważ gospodarka Francji jest w dużej mierze uzależniona od libijskiej ropy (opłacanej pustym Euro), francuski okręt wojenny próbował w zeszłym tygodniu powstrzymać turecki statek przed dostarczaniem broni siłom w Libii. W rezultacie tureckie okręty wojenne trzykrotnie zagroziły francuskiemu okrętowi wojennemu atakiem rakietowym zanim Francuzi się wycofali. Fakt, że dwóch rzekomych sojuszników NATO prawie rozpoczęło bitwę morską pokazuje jak bardzo de facto nieobecność USA destabilizuje sytuację. Francja zwróciła się o pomoc do NATO, ale nie jest jasne czy NATO jest zainteresowane pomocą temu krajowi w dalszej kradzieży libijskiej ropy.
Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow i minister obrony Siergiej Szojgu chcieli wysłać delegację wojskowych i urzędników bezpieczeństwa do Turcji, ale “jako że nie spodziewano się żadnych postępów w drodze jakichkolwiek negocjacji na tym etapie, podjęto decyzję o odroczeniu wizyty rosyjskich ministrów spraw zagranicznych i obrony w Turcji“ – powiedział tureckim mediom wysoki rangą urzędnik turecki. Innymi słowy, Turcja wybrała wojnę i zakładała, że Rosja się wycofa.
Sytuacja doprowadziła do tego, że Egipt jest jedynym krajem na Bliskim Wschodzie z armią na tyle dużą, by powstrzymać Turcję. Egipt zagroził już interwencją przeciwko Turcji w Libii. Tureckie państwowe media odpowiedziały stwierdzeniem, że “groźba interwencji wojskowej prezydenta Egiptu Abtela Fattah el Sisiego jest ‘nie do przyjęcia’ i ‘jest równoznaczna z wypowiedzeniem wojny.’”
Egipt zajmuje 9 miejsce w światowej potędze militarnej w porównaniu do 11 pozycji w przypadku Turcji, więc każda bitwa pomiędzy tymi krajami o kontrolę nad Bliskim Wschodem byłaby największą wojną od II wojny światowej.
Izrael, nawiasem mówiąc, zajmuje 18-tą pozycję pod względem militarnym, a więc teraz – gdy nie ma już wsparcia wojskowego USA – musiałby się pokłonić zwycięzcy tego konfliktu. Oczywiście aroganccy syjoniści strzelają sobie w stopę (jeśli nie w głowę), planując aneksję Zachodniego Brzegu. Byłoby lepiej, gdyby opowiedzieli się po stronie krypto-Żyda el Sisiego przeciwko Turcji, gdyby wiedzieli co jest dla nich dobre.
Sprawy są jeszcze bardziej skomplikowane dla Egiptu, ponieważ sąsiedzi Etiopii budują tamę na Błękitnym Nilu, zagrażając linii życia Egiptu. Rosyjscy analitycy uważają, że wojna pomiędzy Egiptem a Etiopią (każdy kraj o populacji około 100 milionów) jest nieunikniona.
Bliski Wschód nie jest jedynym miejscem w chaosie. Obecnie istnieje również bardzo realna możliwość wybuchu wojny z udziałem Pakistanu i Chin przeciwko Indiom. Najgroźniejsze starcia graniczne między Indiami i Chinami od lat 60-tych pojawiają się już od kilku tygodni w wiadomościach. W zeszłym tygodniu Pakistan dołączył do walki, bombardując Indie. Według analizy Mi6 Pakistan i Chiny zakładają, że USA nie wezmą udziału w bitwie o Kaszmir i sporne terytoria himalajskie.
Indie ze swej strony muszą włączyć Sri Lankę i Bangladesz, aby przeciwdziałać wpływom pakistańskim i chińskim w regionie, twierdzą analitycy MI6.
Wojsko USA wydaje się koncentrować swoje wysiłki teraz na Chinach i Ameryce Południowej, pozostawiając Europę, Indie i Bliski Wschód dla Rosji i kogokolwiek innego kto zechce wypełnić próżnię.
W Ameryce Południowej reżim USA nie zdołał opanować największych światowych rezerw ropy naftowej w Wenezueli, ponieważ Chiny, Rosja, Iran i Kuba zaoferowały ochronę.
Odkąd rząd USA nie może zdobyć wenezuelskiej ropy, potroił produkcję kolumbijskiej kokainy, aby zdobyć desperacko potrzebną twardą walutę. Jakiś wspólny ruch Kolumbijczyków i Brazylijczyków w kwestii Wenezueli jest wciąż możliwy, ale mało prawdopodobny.
Prawdziwym polem bitwy są oczywiście Chiny i Daleki Wschód. USA wysłały trzy grupy lotniskowców na Morze Południowochińskie, podczas gdy Chiny rozpoczęły poważne prowokacje przeciwko sojusznikowi USA Tajwanowi.
Jednak pewna tajna amerykańska agencja reprezentujące głębokie struktury państwa popełniła ogromny błąd strategiczny gdy poleciła agentom Korei Południowej, aby użyli amerykańskiej broni hi-tech by skutecznie “otruć” północnokoreańskiego siłacza Kim Jon Una gdy spotkał się z Trumpem, ponieważ wyeliminowało to potencjalnego sojusznika. Gdyby Amerykanie wiedzieli co jest dla nich dobre, ukaraliby morderców Kima za odcięcie ogona jaszczurki i próbę zawiązania antychińskiego sojuszu Japonii i Zjednoczonego Półwyspu Koreańskiego. Japończycy, którzy nigdy nie byli historycznie częścią Chin, z zadowoleniem przyjęliby taki ruch. Koreańczycy są również ostrożni aby nie stać się chińską prowincją.
Tymczasem Chińczycy chcą przejąć Indonezję i Australię — według źródeł tajnego azjatyckiego stowarzyszenia. Ostatnio widać to po sponsorowanym przez państwo cyberataku przeciwko rządowi Australii. Źródła CIA w Azji Południowo-Wschodniej mówią, że ponad milion chińskich agentów infiltrowało Indonezję w ostatnich latach.
Oczywiście Indonezja jest również kluczem do wszelkiego rodzaju restartów globalnego systemu finansowego, które są przedmiotem trwających tajnych negocjacji Wschód-Zachód. Uzgodniony dotychczas zarys zakłada połączenie tradycyjnego azjatyckiego złota i innych skarbów z pustym systemem finansowym tu i teraz kontrolowanym przez Zachód.
Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo był w zeszłym tygodniu w Indonezji na tajnej misji, aby spróbować zdobyć kontrolę nad indonezyjskim złotem — według źródeł P3 masonerii. Wrócił jednak z pustymi rękami. Źródła zachodniej agencji wywiadowczej z certyfikatem bezpieczeństwa powyżej prezydenta mówią, że “Pan Trump i pan Pompeo zostali poproszeni o wycofanie się jako że ‘ma miejsce operacja dyplomatyczna’.”
Według tych źródeł:
“Przewidujemy, że agencja przyszłego planowania będzie miała siedzibę zarówno w Londynie jak i w Tokio, z dostosowaniem Zachodu i Wschodu dla ułatwienia zawsze aktywnego zarządzania. Jeśli wszystko się ułoży, zapewnimy budżet operacyjny i będziemy mogli przejść do drobnych szczegółów.
W tej chwili azjatyckie pieniądze są ‘niepłynne i muszą wykonać transakcję aby uwolnić je do istniejącej pustej waluty. Rada Rezerwy Federalnej jest teraz kontrolowana przez Skarb Państwa, więc będą musiały się zaangażować agencje USA. Będziemy z nimi pracować na pięciu oczach abyśmy mogli się temu przyjrzeć. Być może z tego powodu pan Pompeo wykonał ruch.’”
Po zabezpieczeniu finansowania agencji przyszłego planowania, dysfunkcyjny rząd USA zostanie zastąpiony, jak podają źródła Pentagonu. Wojsko Stanów Zjednoczonych — jako jedyna funkcjonalna część aparatu — pomoże nadzorować całkowitą reorganizację korporacji Stanów Zjednoczonych. Może zaangażować się lub nie w fuzję Stanów Zjednoczonych i Kanady, mówią źródła.
Gdyby taka fuzja miała miejsce, “nie za milion lat”, rolę tę odegrałby “w stylu irańskiego Castro, jezuicki satanistyczny szaleniec” premier Kanady Justin Trudeau, według brytyjskiego wywiadu MI6.
Może być więcej zmartwień dla młodego Castro, jeśli 5000 protestujących zbierze się w amerykańskiej ambasadzie w Ottawie 1 lipca z formalną prośbą do FBI i meksykańskiej policji Narodowej o zbadanie “zbrodni Justina Trudeau i szerzącej się korupcji w Kanadzie i RCMP zgodnie z paragrafem 27.5 USMCA, który wejdzie w życie tego dnia.”
Tymczasem źródła P3 podają, że klany Rockefellerów i Rothschildów zgodziły się na kapitulację i pomoc w nowym systemie. Problemem jest to, że gnostyccy iluminaci pozostają w opozycji do jakiegokolwiek udziału tych oligarchów z linii krwi. P3 próbuje mediować.
Przy takich komplikacjach negocjacje nie wyglądają jakby miały zakończyć się przed jesienią — według zaangażowanych źródeł. Kiedy jednak to nastąpi, wielka impreza sław z udziałem muzyków ma rozpocząć nowy system, dodały źródła.
W międzyczasie szykujcie się na długie, gorące lato, zwłaszcza w USA. Anarchia tam się pogorszy, ale wojsko USA dopilnuje, aby nie doszło do poważnego rozlewu krwi lub wojny domowej na pełną skalę. Każde listopadowe wybory będą wymagały pełnej interwencji wojskowej w celu zapewnienia, aby głosowanie odbywało się przy użyciu papierowych kart do głosowania pośród wolności prasy.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers