FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Thursday, June 11, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 08:06:2020


8 czerwca 2020
Autor: BenjaminFulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Siły Światła odniosły ogromne zwycięstwo nad chazarskimi satanistami, podczas gdy ich długo planowana ofensywa 2020/06/06/.06 została zatrzymana — zgadza się wiele źródeł. Zamiast masowego rozlewu krwi z udziałem uzbrojonych demonstrantów (milionowa okupacja Białego Domu) i wojska USA, odbył się mały, pokojowy marsz przeciwko rasizmowi. To dlatego, że uzbrojeni sabotażyści i ich finansowi sponsorzy zostali schwytani przed planowaną kulminacją chaosu, mówią źródła Pentagonu.
Nawet ci z nas, którzy nie są religijni, zauważyli, że bardzo niezwykły piorun uderzył w pomnik Waszyngtona tuż przed ofensywą 6/6.
 
Przypomniało to wielu ludziom jak światło uderzyło w Watykan w 2013 roku, zaraz po tym jak papież Benedykt XVI podał się do dymisji.
 
Plan, który został powstrzymany (z boską interwencją lub bez), miał na celu wykorzystanie masowego rozlewu krwi do zastąpienia Republiki Stanów Zjednoczonych drakońskim rządem totalitarnym. Jako figurant Rothschilda, George Soros powiedział we wrześniu 2014 roku magazynowi Bild:
“Zamierzam obalić Stany poprzez finansowanie czarnych grup nienawiści. Umieścimy ich w pułapce psychicznej i sprawimy, że obwinią białych. Czarną społecznością najłatwiej manipulować.”

Uwaga: próby oznaczania tego cytatu jako fałszywego pojawiają się w czołowych wyszukiwarkach internetowych, takich jak “Lead Stories“, ale źródła NSA mówią, że jest prawdziwy.

Plan prawie się powiódł, podczas gdy śmierć Afroamerykanina George’a Floyda wywołała ogromne, skoordynowane akty grabieży i wandalizmu w całych Stanach Zjednoczonych. Spójrzcie na ten film tutaj na przykład, aby zobaczyć zniszczenia w Nowym Jorku.
Wywiad wojskowy USA twierdzi, że zamieszki zostały powstrzymane dopiero po zastrzeleniu ponad tysiąca uzbrojonych szabrowników. Ponadto amerykańskie i rosyjskie oddziały specjalne polowały i zabijały finansistów i chazarskich agentów wzniecających płomienie. Również, 5 czerwca Białe Kapelusze amerykańskiego wojska w odnaleźli i rozbroili trzy bomby atomowe, skonfiskowali niezliczone bomby rurowe i aresztowali dwóch snajperów — podają źródła NSA.
Dla tych z was, którzy nadal uważają, że prezydent USA Donald Trump jest odpowiedzialny za ratowanie Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki, proszę przypomnijcie sobie, że jako biznesmen był ratowany przez Rothschildów za każdym razem gdy bankrutował. To sprawa publiczna. Jego zięciem jest satanista z 666 5th Avenue — Jared Kushner, który próbuje oznaczyć wszystkich mikrochipem bestii. Proszę sprawdźcie fakty dla siebie.
W każdym razie, próba wykorzystania wojska przez Trumpa do odstrzelenia cywilów spowodowała od dawna oczekiwaną rewoltę Pentagonu przeciwko jego rządom. “11 emerytowanych 4-gwiazdkowych generałów, którzy skrytykowali Trumpa za wykorzystanie wojska do tłumienia protestów” przejęło prezydenturę Trumpa — podały źródła Pentagonu. “Dowodzeni przez generałów Jamesa Mattisa i Johna Kelly’ego oraz byłych szefów Połączonych Sztabów, Mike’a Mullena i Marty’ego Dempseya, Ci niepowstrzymani chrześcijańscy żołnierze ogłaszają dżihad przeciwko syjonistom i zwiększają swoją pozycję w krytycznym momencie przed globalnym resetem walut“ — dodają źródła.
Generał Kelly również nietypowo publicznie powiedział:
“Istnieje obawa, myślę, że bardzo duża obawa, że stronniczość wymknęła się spod kontroli, sprawy plemienne wymknęły się spod kontroli…myślę, że powinniśmy spojrzeć na ludzi, którzy ubiegają się o urząd i przepuścić ich przez filtr: jaki jest ich charakter? Jaka jest ich etyka?”
Tłumaczenie: ani Trump ani Joe Biden nie nadają się na następnego prezydenta. Źródła CIA ze swej strony twierdzą, że wyzwalaczem niedawnego chaosu było morderstwo George’a Floyda.
“George Floyd był celnym strzałem. [Jego zabójca] Derek Chauvin był kontrolowany przez nieuczciwy Departament Policji i przestępczość zorganizowaną — zamieszane w handel narkotykami. Młode dziewczyny/nastolatki były sprzedawane. Klub, w którym pracowali Floyd i Chauvin był przykrywką. Floyd próbował się wydostać. Mówił: Chauvin już nie żyje. Dlatego spalili klub i sklep policyjny.”
Według tych źródeł jego śmierć była prawdziwa a nie sfingowana, jak wielu uważa. W każdym razie, płatni agenci Antify=Al Kaidy=ISIS wykorzystali śmierć jako wyzwalacz ich planowanego powstania — mówią źródła CIA. W ramach tego zaczęli wypuszczać zatwardziałych przestępców na ulice i płacić im za spowodowanie chaosu. “Każdy z aresztowanych szabrowników i buntowników z St. Louis został wypuszczony z powrotem na ulice przez lokalnego prokuratora Kim Gardnera“ — zauważają źródła CIA.
Źródła NSA dodają, że fale elektromagnetyczne — o których wiadomo, że pobudzają ludzi — były pompowane w zeszłym tygodniu poprzez stacje telewizyjne, zwłaszcza te z dużą widownią Afroamerykanów.
Wojskowym Białym Kapeluszom udało się odwrócić tę sytuację do 6 czerwca. Aby ostatecznie protesty “życie czarnych liczy się” na czterech kontynentach, w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Australii mogły doprowadzić do prawdziwej reformy policji, mówią źródła Pentagonu. “Teraz miasto, hrabstwo, stan i zmiany w polityce krajowej zakazują izraelskiego szkolenia ‘kolano na szyję’ lokalnych i federalnych organów ścigania“ — mówią. Ponadto dodają, że Pentagon otrzymał zakaz przekazywania nadwyżek sprzętu wojskowego służbom policyjnym.
Również protesty Palestyńczyków w Izraelu i USA kładą podwaliny pod sankcje gospodarcze i ściganie przestępstw wojennych przeciwko izraelskim kryminalistom, takim jak przestępczy minister Benjamin Netanjahu — podają źródła. Izrael zostanie zmuszony “nie tylko do anulowania aneksji [Zachodniego Brzegu], ale do zakończenia okupacji i apartheidu“ — obiecują źródła Pentagonu.
W miarę jak jego syjonistyczni kontrolerzy implodują, Trump wydaje się coraz bardziej tracić kontakt z rzeczywistością. W zeszłym tygodniu napisał na Twitterze: “Zbudowałem najlepszą gospodarkę na świecie, najlepszą jaką USA kiedykolwiek miało. Znowu to robię! Wow! 96% wskaźnik poparcia w Partii Republikańskiej (i wierzę, że było to przed ‘WIELKIMI’  liczbami miejsc pracy wczoraj). Dziękuję!”
Ktoś powinien powiedzieć Trumpowi, że uciekanie się do fałszywych wiadomości ekonomicznych nie zmieni rzeczywistości. Okazało się, że “WIELKIE” liczby majowych miejsc pracy były fałszywe.

W tej “największej gospodarce na świecie” jeden na czterech Amerykanów (26%) mówi, ze oni lub ktoś z ich domowników od lutego pominęli posiłki lub oparli się na charytatywnych lub rządowych programach żywności. Ponadto trzy na dziesięć dorosłych osób (31%) twierdzi, że zalegają z płatnością rachunków lub mają problemy z pokryciem wydatków gospodarstwa domowego, takich jak żywność lub ubezpieczenie zdrowotne. Potrzebna jest druga rewolucja amerykańska.
Rzeczywistość pana Trumpa jest taka, że sytuacja zdegenerowała się do tego stopnia, że 80% Amerykanów uważa, że kraj wymyka się spod kontroli — wynika z sondażu Wall Street Journal/NBC News.
Mówiąc o rzeczywistości, lekarze w końcu zaczynają mówić prawdę o tzw. koronawirusie. Teraz jest jasne, że nikt nie umiera od tego tak zwanego wirusa.
Nawet eksperci, tacy jak przewodniczący brytyjskiego Urzędu Statystycznego Sir David Norgrove, twierdzą, że codzienne dane rządu dotyczące badań koronawirusa są “dalekie od kompletności i zrozumiałości.” Tłumaczenie: są to brednie i bełkot.
To zwróciło moją uwagę, że Google usuwało posty U-Tube (w tym niektóre tego pisarza) przedstawiające dowody, że całe to oszustwo koronawirusa jest operacją psychologiczną. Google mówi, że pozwoli tylko na informacje na temat koronawirusa, które są zatwierdzone przez Centrum Kontroli Chorób (CDC). CDC jest organizacją przestępczą. Nie zagłębimy się w to tutaj, ale jeśli poszukacie terminu “skandal CDC” znajdziecie ponad 5 milionów linków, które szczegółowo opisują długą, kryminalną historię CDC. Fakt, że Google cenzuruje w ich imieniu, czyni ich również karnie odpowiedzialnymi. Pamiętajcie, prezydent Trump podpisał 28 maja dekret wykonawczy, który czyni Google prawnie odpowiedzialnym za cenzurę i dezinformację.
Google również od lat umożliwia szerzące się, systematyczne piractwo tej strony internetowej. Systematycznie i celowo zniekształcali wyniki wyszukiwań internetowych związanych z niezależnymi dziennikarzami, w tym z tym pisarzem. Wiemy, że 50 prokuratorów i Departament Sprawiedliwości prowadzi śledztwo w sprawie Google.
UE również podejmuje działania. Unijna szefowa ds. antymonopolowych Margrethe Vestager mówi:
“Potrzeba w Europie zaostrzenia przepisów dotyczących amerykańskich gigantów internetowych stała się ‘pilna’,… chcemy konkurencji ale chcemy demokracji i odrzucamy negatywne konsekwencje nieuregulowanego kapitalizmu.”
Jeśli władzom nie uda się postawić ich przed sądem, Stowarzyszenie Białego Smoka wytropi i zabije dziesięciu największych udziałowców i dyrektorów Google i innych monopoli dezinformacyjnych.
Mówiąc o dezinformacji, pomówmy o Elonie Musku i jego tak zwanej eksploracji kosmosu. Poniższy film, zaczerpnięty z oficjalnego wydania SpaceX, pokazuje, że w kosmosie podczas startu NASA SpaceX Dragon widoczna jest MYSZ (jak zwierzę). Wygląda na to, że Musk wkrótce pójdzie do więzienia za oszustwo. Przypomina mi to, co Paul Laine z Agencji Wywiadu Obrony powiedział mi kiedyś: “NASA oznacza Not A Space Agency (Nie Agencja Kosmiczna).”
[Uwaga: mysz pojawia się na pierścieniu wokół silnika (na prawo od płonącej części), trzeci segment na lewo.]
Ważne jest aby dotrzeć do sedna tego co NASA naprawdę robi, ponieważ są oznaki, że planują użyć “asteroidy” aby następnie wywołać incydenty Impulsów Elektromagnetycznych. Mogłoby to siać spustoszenie w Internecie i Telekomunikacji na całym świecie.
W każdym razie, całe to zamieszanie wokół Zachodu odwraca uwagę świata od ważnych wiadomości, które dzieją się gdzie indziej. Na przykład, źródła WDS w Azji Południowo-Wschodniej donoszą:
“W Kambodży nie ma jedzenia. Granica między Tajlandią a Kambodżą jest zamknięta, dlatego żadne jedzenie nie może przekraczać granicy z Kambodżą. Strona kambodżańska (Hun Sen) wstrzymała przekraczanie granicy by zagłodzić i zabić ludzi. Musimy powstrzymać prawo w sprawie Covid-19. To poważna sprawa. To znowu ludobójstwo wobec Kambodży.”
Również Amazonka jest niszczona w przyspieszonym tempie, podczas gdy jej rdzenni mieszkańcy są prześladowani, zauważają liczne doniesienia medialne. Ludzie Khoi San w RPA również są atakowani, mówią przedstawiciele Khoi San. Trzeba się tym zająć.
Dość złych wiadomości, teraz spójrzmy na kilka dobrych wiadomości. Jedną z nich jest to, że energia słoneczna jest obecnie zdecydowanie najtańszym źródłem energii na planecie, ponieważ ceny spadły o 82% od 2010 roku.
Inną jest to, że Chiny zawiesiły spłatę długów dla 77 krajów.
Na koniec, zaplanowano w tym tygodniu spotkanie przedstawicieli wschodnich i zachodnich tajnych stowarzyszeń, którego celem jest sfinalizowanie globalnego resetu walut. Jeśli spotkanie pójdzie dobrze, praktycznie nieograniczone środki finansowe zostaną udostępnione na likwidację ubóstwa, powstrzymanie niszczenia środowiska i promowanie ludzkiej kolonizacji wszechświata. Jest jednak mało prawdopodobne aby doszło do natychmiastowego ogłoszenia, nawet jeśli dojdzie do porozumienia. Wynika to z faktu, że konieczne będzie wiele prac technicznych aby porozumienie w zasadzie stało się rzeczywistością na ziemi. Pamiętajcie, prawdziwym celem nie jest “dorwać” złych facetów, ale uratować planetę i rozpocząć nową erę

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers