Tuesday, June 2, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 01:06:2020


1 czerwca 2020
Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka
Długoterminowy plan wymyślony przez satanistycznych syjonistów aby zabić miliardy ludzi, wybucha w ich twarze po niepowodzeniu zamieszek i fałszywej pandemii. Według wielu źródeł – w tym oficjalnych oświadczeń rządowych – światowe siły wojskowe i wywiadowcze aktywnie na nich polują.
“Przemoc podżegana i dokonywana przez Antifę i inne podobne grupy w związku z zamieszkami jest krajowym terroryzmem i będzie odpowiednio traktowana” – mówi prokurator generalny USA William Barr.

“To obejmuje wykorzystanie nieograniczonej władzy naszego wojska i wiele aresztowań” – prezydent USA Donald Trump napisał na Twitterze.
Dochodzenia śledcze pokazują, że zamieszki w Hong Kongu, jak również w USA, są finansowane przez tych samych satanistów, którzy desperacko próbują rozpętać III wojnę światową między USA a Chinami. Tajwańscy gangsterzy zlecili pracę syjonistom i sfinansowali te zamieszki poprzez synagogę szatana w Vancouver w Kanadzie oraz gangsterów handlujących heroiną w Hongkongu –  według źródeł tajnego azjatyckiego stowarzyszenia.
Wyczuwając porażkę, wysoko postawieni ludzie kabały [Ka (duch) ballah (od Boga Ba’ala)=Set = Szatan] teraz uciekają, jak widać z następującego listu wysłanego do nas przez dysydenta z rodziny Rockefellerów:
“Szokujące spotkanie zostało zorganizowane przez Billa Gatesa i Davida Rockefellera w nowojorskim domu rektora Uniwersytetu Rockefellera w 2009 roku. Innymi gośćmi spotkania miliarderów byli: Warren Buffet, George Soros, Ted Turner i Oprah Winfrey. Żaden z nich nie wyraził sprzeciwu wobec deklarowanych celów tego spotkania, którymi były: przeprowadzenie masowych aborcji w trzecim świecie oraz masowe eugeniczne metody (wojny elektroniczne, wojny chemiczne i wojny biologiczne) w pierwszym świecie, aby zredukować światową populację z 7 miliardów do 1 miliarda, w wysiłku, którego efekty znacznie wykraczałyby poza okres życia uczestników i miały być ich ‘dziedzictwem’ dla świata. Ktokolwiek może umrzeć w tym procesie nie był (i nie jest) ich zmartwieniem.”
W każdym razie, tak jak podpalacze czasami przypadkowo podpalają siebie, tym razem wywołane zamieszki odbiją się na kabale. Źródła Pentagonu zauważają, że:
“Buntownicy w Los Angeles celują w żydowskie dzielnice, plądrują żydowskie sklepy i malują sprayem synagogi ‘pieprzyć Izrael’ i ‘wolna Palestyna’, podczas gdy AIPAC zmuszony jest odwołać konferencję w marcu 2021 roku, 9 miesięcy wcześniej.”
Ci buntownicy muszą zrozumieć, że synagogi Szatana nie reprezentują Żydów ale raczej używają Żydów do odwrócenia uwagi – podobnie jak peleryna matadora w walce byków. Pamiętajcie, że Żydzi byli głównymi ofiarami spisku szatańskich syjonistów, który teraz wybucha.
Mając to na uwadze zauważamy, jak źródła Pentagonu donoszą, że izraelska kolonia Europejczyków z wypranymi mózgami jest w poważnych tarapatach:
“UE jest gotowa nałożyć antyizraelskie sankcje podczas gdy [kanclerz Niemiec Angela] Merkel doprowadziła do bojkotu szczytu G7 a syjonistyczni zdrajcy, Węgry i Austria, mogli zostać przyciśnięci, aby postawić Europę na pierwszym miejscu i Uczynić Europę Ponownie Wielką (MEGA – Make Europe Great Again)”.
Źródła podają też:
“Trump może przewodzić zza kurtyny, ponieważ sankcje UE mogą prowadzić do sankcji ze strony G20, a nawet ONZ. Podobnie jak uziemienie 737 max, Trump zrobił to dopiero po UE, więc dni Izraela ponad prawem się skończyły.”
Przypomnijcie sobie, marionetkowe rządy komunistyczne w Europie Wschodniej upadły krótko po tym jak ludzie zorientowali się, że ZSRR ich nie poprze. Z tego powodu, bez poparcia USA, Izrael nie będzie miał innego wyjścia, jak powstrzymać ludobójcze, zabobonne, mesjańskie zachowanie.
Brytyjski wywiad Mi6 donosi, że sytuacja prowadzi do “bardzo wysokiej klasy wojennej dyplomacji i bardzo delikatnej sprawy. Dzieje się to w czasie w historii cywilizacji, kiedy oś pomiędzy Wschodem a Zachodem jest w najbardziej zniszczonym stanie a nasza analiza sugeruje, że jego dalsze pogorszenie się spowodowałoby wojnę termojądrową. Z tego powodu jesteśmy tak zaangażowani w wysiłki Białych Kapeluszy i rodziny Złotego Smoka. Dopasujemy ich ofertę [nieograniczonego finansowania] do naszej technologii [kwantowy system finansowy].”
Mi6 odnosi się do kontaktów na wysokim szczeblu pomiędzy rodziną Złotego Smoka, europejskimi liniami krwi i gnostyckimi iluminatami w celu zorganizowania uwolnienia praktycznie nieograniczonego finansowania dla planety. “Uważamy, że dzielenie się informacjami i tajna współpraca dyplomatyczna są dla nas bardzo zachęcające. To są rzeczy, które jak wiecie, zmieniają historię” – mówią źródła Mi6.
Wyższe rangą źródło Mi6 dostarczyło również informacji o tym, co dzieje się z królową:
“Istnieje fałszywa historia w wiadomościach, a niektórzy zwolennicy pojawili się nawet na twojej stronie informacyjnej, co wywołało ogień podejrzeń i nieufności. Przed bramą Pałacu Buckingham doszło do wandalizmu. Jeden z herbów (pieczęć) został uszkodzony i usunięty do renowacji. Koniec historii.
Królowa pozostaje w Zamku Windsor ze swoim małżonkiem, księciem Edynburga. Lokalizacja umożliwia im zarówno ciszę jak i przestrzeń, zachowując jednocześnie odległość. podczas gdy choroba utrzymuje się w stanie poważnym z powodu braku uzgodnionego leczenia.
Królowa nosiła cywilne ubrania na ostatnim otwarciu Parlamentu, ponieważ było to zarówno ekonomiczne jak i wygodne – wydarzenie pokrywa się z innymi wydarzeniami w dzienniku Jej Królewskiej Mości. Koniec historii.
W plotkach nie ma prawdy, ani podstaw. Królowa jest królową i to jest to. Pozostaję w codziennym kontakcie zarówno z nią jak i z Sir Alexem Youngerem i jak wiecie pracujemy bardzo ciężko w niezwykle niebezpiecznych okolicznościach dla dobra wielu miliardów ludzi. Ja osobiście nawet nie dostaję zapłaty za swoją rolę. Mam nadzieję, że to wyjaśni sprawę.”
Następujące zdjęcia zostały wysłane jako dowód:
“To jest naprawiana brama. W fałszywej wiadomości przerobiono to zdjęcie, dodając fałszywą pieczęć zwykłego człowieka i pretendenta itp.”
Ponadto jeśli chodzi o Hongkong, MI6 mówi:
“Opuścimy Chiny, aby stłumić chaos w Hong Kongu i po prostu przypomnieć im, że dziedzictwo jednego kraju, dwa systemy, które uzgodniliśmy między nami, jest związane prawem międzynarodowym. Nie zostaniemy wciągnięci w kłótnię stworzoną przez innych.”
A teraz wróćmy do zamieszek w USA. Najciekawsze w nich jest to, jak aktorzy kryzysowi jak George Floyd są odkrywani w czasie rzeczywistym. Ponieważ to zostało szeroko ukryte przez inne strony, po prostu opublikujemy zdjęcia, jedno od Jim Stone Freelance i drugie od We Are Change.
Mamy też film z agentem syjonistycznym złapanym w akcie finansowania zamieszek.
Wojsko i agencje wywiadowcze muszą pamiętać w konfrontacji z tymi przestępcami, że działają oni zgodnie z dalekosiężnymi planami, niektórymi dosłownie sięgającymi wieków wstecz. Z tego powodu nieprzewidywalna, tu i teraz, trwała ofensywa jest niezbędna do pokonania ich raz na zawsze. Odpowiedzią, jak zawsze, jest podążanie za pieniędzmi. Oznacza to nalot na fundacje, które są właścicielami korporacji Fortune 500 i aresztowanie właścicieli tych fundacji. Dotyczy to oczywiście ludzi Sorosa, Rothschildów i innych podejrzanych.
Tu w Japonii, zadzwoniliśmy do japońskiej kancelarii i tokijskich władz aby zapytać czy faktycznie potwierdzili istnienie wirusa COVID 19. Z przeprowadzonych następnie dochodzeń wynika, że wszystkie “pozytywne wyniki testu COVID 19” pochodziły z oszukańczych placówek testujących, finansowanych przez fundusz hedgingowy KKR. Wiadomość dla KKR: macie 48 godzin, aby wydostać swoich ludzi z Japonii, zanim zostaną wytropieni i zabici.
Rząd japoński stwierdził, że COVID-19 nie istnieje. Jeśli nadal trudno wam w to uwierzyć, spójrzcie na poniższy wykres pokazujący gwałtowny spadek zgonów na zapalenie płuc w 2020 roku. Statystyki pokazują, że spadek liczby zgonów z powodu zapalenia płuc jest mniej więcej równy tzw. wskaźnikowi zgonów COVID-19. Z tego powodu Japonia odwołała swoją odpowiedź na oszukańczą pandemię z dniem 1 czerwca, a reszta świata powinna za nią podążyć.
Japończycy doszli jednak do wniosku, że ataki elektromagnetyczne przy użyciu niskopoziomowych wiązek mikrofalowych 5G spowodowały wiele szkód, zwłaszcza w Wuhan w Chinach. Wyobraźcie sobie coś znacznie słabszego niż ustawienie rozmrażania w waszej mikrofalówce ale odbywającego się 24 godziny na dobę i macie obraz. Dlatego rząd Japonii prosi wszystkie niezależne korporacje administracyjne i wyznaczone przez rząd korporacje o uwzględnienie ryzyka bezpieczeństwa przy zakupie sprzętu telekomunikacyjnego. Ponownie prosimy inne kraje, aby wzięły to pod uwagę.
Ogólnie rzecz biorąc, odkryty spisek datuje się co najmniej na 1975 r. i wiąże się z wykorzystaniem pandemii w celu zmniejszenia populacji. Miało to być również pretekstem do wymuszenia do zaszczepienia ocalałych mikroczipami, które miały być podłączone do cyfrowego portfela i kontroli umysłu 5G. Był to system całkowitego niewolnictwa, który kabała próbowała narzucić. To brzmi szalenie, ale sprawdzanie faktów potwierdzi, że to prawda. Możecie zacząć swoje potwierdzenie od tych linków, a następnie spojrzeć na Jareda Kushnera i jego projekt chipowania ludzi “Lucent technologies” na Piątej Alei 666.
Na koniec w tym tygodniu, zauważamy, że SpaceX miał wybuchową awarię w zeszłym tygodniu, jak również udany start astronautów na Międzynarodową Stację Kosmiczną.
Źródła ezoteryczne powiedziały nam, że ludziom wolno wchodzić na niską orbitę kosmiczną ale nie wolno opuszczać planety. Będą mogli opuścić planetę dopiero, gdy kryzys na powierzchni planety zostanie zażegnany. Oznacza to zakończenie ubóstwa, powstrzymanie niszczenia środowiska i osiągnięcie pokoju na świecie. To ludzkość może osiągnąć w ciągu miesięcy, z odpowiednią siłą woli. Dlatego negocjacje między rodziną Złotego Smoka a mocarstwami zachodnimi są tak ważne.
Jak zwykle dzieje się wiele rzeczy, których nie możemy ogłosić ze względów bezpieczeństwa ale zapewniam, że ci dobrzy wygrywają.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers