Tuesday, February 25, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 24:02:202024 lutego 2020, Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka
Tajna bitwa o planetę Ziemia szaleje z Anglią, Rosją, Chinami i Pentagonem kierującym atak przeciwko szatańskiej mafii chazarskiej. Jako największe wydarzenie w zeszłym tygodniu, Bill Gates z Microsoft, obawiając się o swoje życie poddał się Chińczykom i przekazał im poufne informacje na temat mafii farmaceutycznej – mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia i Pentagonu.
Oficjalna chińska agencja Xinhua donosi, że Gates zaoferował 100 milionów dolarów na walkę z “nowym koronawirusem“. Przewodniczący ChRL Xi Jinping napisał do Gatesa:

“Popieram Pana współpracę z właściwymi chińskimi instytucjami i liczę na lepszą koordynację i wspólne wysiłki w społeczności międzynarodowej w imię zdrowia i dobrego samopoczucia wszystkich.” 
“Właściwe chińskie instytucje“, z którymi Gates współpracuje, z pewnością obejmują chińskie tajne służby.
Źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia poinformowały Pentagon w zeszłym tygodniu, że wiedzieli, że atak z użyciem broni biologicznej na Chiny został przeprowadzony przez tych samych ludzi, którzy zabili prezydenta Johna Kennedy’ego i zorganizowali 9/11.
W ten sposób Azjaci i Pentagon współpracują i dzielą się dokładnymi informacjami aby zapewnić, że wszystkie winne strony “zostaną pociągnięte do odpowiedzialności.”
Teraz musimy przyjrzeć się roli prezydenta USA Donalda Trumpa i jego reżimu w całej tej sprawie. Kluczową wskazówką jest eskalacja paniki wokół “koronawirusa“, znanego również jako powszechny wirus przeziębienia. To rozprzestrzenianie się nasiliło się poważnie po tym, jak rząd korporacyjny USA oficjalnie ogłosił niewypłacalność 16 lutego. Ta pandemia jest upozorowana, aby zapewnić zasłonę dla odcięcia pożyczek (finansujących deficyt importu), czego obecnie doświadczają Stany Zjednoczone.
Zauważamy również, że Trump stracił większość swojego wsparcia wojskowego. Dlatego został zmuszony zatrudnić otwarcie gejowskiego płomiennego syjonistę, ambasadora USA w Niemczech Richarda Grenella jako pełniącego obowiązki dyrektora Wywiadu Narodowego. Właśnie dlatego Trump-Q-anon forsuje swojego lokaja Kashyapa Patela jako “imię do zapamiętania.”
Weteran CIA i Marynarki Robert David Steele zauważa:
“Potajemne grube ryby będą kłamać działającemu DNI i jego nowym pracownikom takim jak Kashyap Patel, z których wszyscy są tak samo nieświadomi istoty wywiadu, pomimo ich superinteligentnej wiedzy na temat tego czego prezydent potrzebuje, ale nie dostaje – z wyjątkiem wywrotowych działań i kłamstw. Podobnie jak [sekretarz stanu Mike] Pompeo, tajny świat będzie dążył do oczarowania i obalenia, a urok Grenella z ludobójczym syjonizmem będzie jego piętą achillesową.”
Oczywiście ma miejsce o wiele większa gra. Spotkanie ministrów finansów G20 w zeszłym tygodniu w Arabii Saudyjskiej minus Wielka Brytania, Rosja i Chiny, daje wskazówkę, co jest na szali. To “bardzo ważne aby zsynchronizować“, powiedział minister finansów Indonezji Sri Mulyani Indrawati w wywiadzie dla Bloomberg TV w Rijadzie na marginesie G20. Indrawati dodał:
“Wszyscy ministrowie gospodarki, którzy tu przyjeżdżają oraz banki centralne, mają instrumenty i narzędzia polityczne, które mogą wdrożyć i wykonać, w tym ekspansję fiskalną, jeśli to konieczne.” Zasadniczo mówi, że banki centralne stworzą nieograniczoną liczbę zachęt lub biliony dolarów komputerowych pieniędzy kredytowych. Tym razem to nie będzie działać, jako że jesteśmy teraz w końcowej rozgrywce. Wygląda na to, że Indonezja została wybrana przez syjonistyczną klikę aby przejąć od Chin sektor produkcyjny. Nie ma zbiegów okoliczności.
Jak zauważyło jedno ze źródeł rosyjskiego FSB, nawet gdyby nowy koronawirus nie istniał należałoby go wynaleźć, ponieważ trzeba było coś zrobić, aby zapobiec przejęciu świata przez Chiny. Innymi słowy, Zachód musiał  wyznaczyć granicę i upewnić się, że nie skończymy w świecie jednych Chin.
Teraz źródła P3 Masonerii mówią, że plan polega na wykorzystaniu ogólnoświatowej paniki nad nowym (zaprojektowanym) wirusem jako pretekstu do wzmocnienia wprowadzenia stanu wojennego, który jest niezbędny do stworzenia światowego stowarzyszenia.
Źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia mówią, że rozumieją i wspierają potrzebę wolnej światowej federacji, jak Wspólnota Brytyjska. Byłoby to wielobiegunowe porozumienie skupiające się na rozwiązywaniu problemów całej planety. Byłoby to równoznaczne ze zbieraniem śmieci w sąsiedztwie gdzie wszyscy zgadzają się umieścić swoje śmieci na końcu podjazdu w określone dni, ale także zgadzają się aby śmieciarze przychodzili do ich domów.
Czego te grupy nie popierają, to faszystowski Nowy Porządek Świata kontrolowany przez syjonistów i rządzony przez czczących Szatana chazarskich bandytów. Ci ludzie wciąż uparcie trzymają się biblijnego scenariusza końca świata, który zabija 90% populacji Ziemi i zniewala resztę. Niektóre z ich ostatnich taktyk zastraszania za pomocą ponad 10 plag, które nękają planetę, można obejrzeć pod poniższym linkiem:
Warto również wspomnieć, że rodzinny magazyn Rothschildów i Angelli “Economist” umieścił Czterech Jeźdźców Apokalipsy na stronie tytułowej w 2019 roku.
W każdym razie rzućmy okiem na widowisko zmysłowego strachu, które w nadchodzących tygodniach przygotowały dla nas elity, dzięki „nowemu typowi” koronawirusa. Pamiętajcie, że wszystko zaczęło się rzekomo od „szalonego nietoperza owocowego”, a teraz chińscy urzędnicy przyznają, że rynek zwierząt nie był przyczyną wybuchu, ale nie chcą powiedzie, co było.
Widzimy natomiast zamykanie zakładów przemysłowych, pandemiczne występy uliczne i inne podobne akty w wielu krajach jako wynik.
Oto cytat z Newsweeka, dla przykładu:
„To trochę niepokojące. Dopóki nie zdarzyło się to w Padwie, wydawało się to niemal medialną sensacją ”- mówi Marco Bertoni, który mieszka w północnym mieście Feltre.
Niech pan zgadnie co to, Panie Bertoni – to sztuczka mediów.
W Japonii rozgrywa się starannie opracowana gra medialna o ludziach, którzy zostali poddani kwarantannie na statku wycieczkowym, a następnie wysłani na cały świat bez  odpowiednich testów.
Nawet Iran uczestniczy wpandemicznym teatrze Kabuki.
Wygląda jednak na to, że Korea Południowa, której film Pasożyt niedawno zdobył Oscara, ma teraz zdobyć nagrodę za najlepszy spektakl pandemiczny. Tak wiele zmysłowego lęku kręci się wokół tego najnowszego wirusa, że zaraził teraz  wszystkich pacjentów w południowokoreańskim zakładzie psychiatrycznym.
Oto, co źródła CIA i australijskiego wywiadu powiedziały o tamtejszych działaniach:
“Daegu, Korea Południowa jest następnym wybranym centrum śmierci poza Chinami. Będzie wiele ofiar. Korea Południowa była celem tego koronawirusa, aby zniszczyć gospodarkę. To działa – KOSPI dzisiaj  spadł o 3,2%. Centra produkcyjne dla zaawansowanych technologii są na celowniku. Daegu to miasto przemysłowe. Jest to ekonomiczny i przemysłowy jądro-rdzeń Daegu-Gyeongbuk, jednego z najważniejszych obszarów przemysłowych Korei.
Czy to tylko zbieg okoliczności, że przemysł przetwórczy cierpi z powodu tego zaprojektowanego koronawirusa? Ta biotechnologiczna pandemia została zaplanowana, by stworzyć globalne pandemonium i właśnie to robi. Następny mógłby to być wilkołak zakażony koronawirusem szalejący w Londynie. Boże chroń królową! Chodzi tu o upadek największych gospodarek świata i systemu bankowego.” To właśnie dzieje się teraz.
Światowy handel rośnie, a rynki są na skraju implozji. Tylko w ostatnim tygodniu z rynków światowych usunięto 7 bilionów dolarów (wszystko zapisy komputerowe).
Zaczynamy też widzieć puste półki sklepowe i zobaczymy ich o wiele więcej, zanim to wszystko się skończy. W Japonii nie można teraz kupić maseczek na twarz lub alkoholu dezynfekującego, chyba że kupujesz od spekulantów. Zmniejszenie ilości dostaw medycznych z Chin będzie miało coraz większy wpływ na Stany Zjednoczone. To tylko czubek fali. Poniższe linki zawierają liczne przykłady wyhamowującej globalnej gospodarki.
Jak niedawno powiedział mi jeden spekulant Goldman Sachs: “Będę tańczyć tak długo jak trwa impreza, ale będę trzymać się blisko drzwi.” Tak samo jak Mongołowie używali żywych tarcz do ochrony swoich wojowników, oligarchowie używają teraz małych inwestorów do ochrony swoich zysków. Poniższe linki pokazują, w jaki sposób drobni inwestorzy wkroczyli w ostatniej chwili, w samą porę aby zadać cios.
Pamiętajcie, że ostatecznie ważne są tylko te rzeczy, które naprawdę istnieją w prawdziwym świecie. W rezultacie złoto w piątek zamknęło się na poziomie 1645 USD za uncję i wydaje się być w silnym zwyżkowym biegu na drodze do 2000 USD za uncję.
Również rod (pierwiastek z grupy metali platynowców), który nie zwraca na siebie uwagi, również zamknął się na poziomie 12300 USD za uncję. Sześć miesięcy temu kosztował 3500 dolarów za uncję. Rok temu cena wynosiła 2500 dolarów za uncję. “Jest używany w tajnym programie kosmicznym. Mam bezpośrednią informację na ten temat” – wyjaśnia źródło w CIA.
Tymczasem meksykańscy politycy domagają się zakazu eksportu srebra i zachęcają obywateli do inwestowania swoich oszczędności w srebro.
Jednak Chińczycy wydają się dokonywać najbardziej rozsądnej inwestycji ze wszystkich – w żywność. Przypomnijcie sobie, jak historia króla Midasa jasno dała do zrozumienia, że nie można jeść złota (lub srebra). Według źródeł rosyjskiego FSB, Chiny zakupiły ogromne zapasy orzechów, suszonych owoców, mięsa i konserw rybnych. Są to produkty spożywcze, które nie wymagają chłodzenia ani gotowania i są wykorzystywane do kampanii wojskowych i do udzielania pomocy podczas katastrof. Chińczycy mogą mieć rację, teraz może być dobry czas aby upewnić się, że macie swój osobisty zapas żywności (ryż i fasola są tanie i praktycznie nie psują się).
Na koniec niektóre wiadomości z tego tygodnia, o których warto wspomnieć.
Jedną z nich jest to, że tak zwani działacze Pierwszych Narodów próbują zatrzymać ruch kolejowy w Kanadzie. Źródła w kanadyjskim rządzie mówią, że ci ludzie otrzymują pieniądze z Fundacji Braci Rockefellerów, aby zatrzymać rurociągi przeznaczone na eksport ropy do Azji.
Po drugie, słyszymy, że prezydent Turcji Recep Erdogan wkrótce zostanie obalony z powodu planów ekspansji neoosmańskiej. “Erdogan jest tymczasowy. Zostanie on obalony, gdy tylko przekroczy ustaloną przez Putina granicę“ – poinformowało źródło w FSB.  Próbował uzyskać pomoc od USA, ale już spalił te mosty.
Na koniec, zarówno rosyjskie jak i tajwańskie źródła podają, że przewodniczący ChRL Xi Jinping został zabity i zastąpiony przez sobowtóra. Dlatego niedawno zniknął z widoku publicznego na 12 dni podczas epidemii koronawirusa. Nie udało nam się jednak uzyskać potwierdzenia tego ze źródeł chińskiego rządu.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers