APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Thursday, February 20, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 17:02:2020


17 lutego 2020
Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Rząd korporacyjny USA nie był w stanie dotrzymać terminu płatności 16 lutego a teraz grozi zatruciem światowych dostaw wody, mówią źródła MI6 i CIA. Oto w jaki sposób to zagrożenie zostało przekazane przez źródło CIA wysokiego szczebla: “Pamiętaj, czysta woda to życie. Stanie się bardziej wartościowe niż złoto.” Tłumaczenie: „Oddajcie złoto albo zatrujemy twoją wodę”.
W wyniku bankructwa amerykańskiej korporacji “MOSSAD-IDOD przejął jako faktyczny agent wywiadu USA“, mówią źródła Mi-6.

“Lub innymi słowy…dynastia bankowa Rothschildów – Rezerwa Federalna upomniała się o pożyczki i po prostu przejęła cały kraj jako zabezpieczenie“, mówią źródła. Źródła w Pentagonie potwierdzają to i mówią, że Trump-rząd korporacyjny USA jest obecnie zarządzany przez izraelską służbę bezpieczeństwa cybernetycznego w Nowym Jorku.
Towarzystwo Białego Smoka i jego sojusznicy zareagują na ich groźby poprzez wzmożone wysiłki zmierzające do wyśledzenia i zniszczenia chazarskich satanistów, dopóki wszyscy się nie poddadzą lub nie umrą. Pamiętajcie, że ci ludzie od dziesięcioleci bezskutecznie próbowali zabić 90% populacji Ziemi i nadal będą zawodzić.
Atak na Chiny z użyciem broni biologicznej jest dobrym przykładem. Został zaprojektowany tak, aby był bardzo zabójczy a gdyby ich modele były poprawne, ludzie, których znam w Japonii musieliby już umierać. Zamiast tego sataniści są zmuszeni do przeprowadzenia operacji psychologicznych używając statku wycieczkowego i fałszywych filmów “z Chin” aby szerzyć ich zmysłowy strach. Na przykład – zgodnie z tym przerażającym artykułem Bloomberg News – dwie trzecie światowej populacji powinno zarazić się tym wirusem.
Panikujące korporacyjne media propagandowe pracują w godzinach nadliczbowych, aby szerzyć strach a teraz promują roje szarańczy, a także pandemię. To wszystko jest częścią nieudanej próby utrzymania kontroli nad ludźmi na świecie.
Zamiast nosić maskę, sugeruję aby czytelnicy używali poniższej listy jako dobrego antidotum na zmysłowy strach.
The list 
Strzeżcie się samozwańczych satanistów takich jak Leo Zagami, próbujących wykorzystać religię jako przykrywkę dla masowych morderstw. Problem polega na tym, że mamy dowody sądowe potwierdzające, że wydarzenia takie jak Fukushima i atak na Chiny z użyciem broni biologicznej są popełniane przez ludzi, którzy są łapani, aresztowani lub zabijani. Świat nie jest już zwiedziony ich sztuczkami.
Na przykład ten pięciominutowy film jest teraz bardzo aktualny, ponieważ dostarcza szczegółowych dowodów na temat szczepionek, demonicznego Billa Gatesa i jego kolegów z drużyny. Mamy mocne dowody na to, że firmy farmaceutyczne próbują nas zabić, co oznacza, że musimy się bronić w każdy możliwy sposób.
W tych okolicznościach “Spodziewajcie się, że chiński rząd komunistyczny będzie usiłował zemścić się na syjonistycznej mafii“, mówią źródła CIA dodając:
“Obserwujcie Izrael, co bardziej istotne [premiera Izraela Benjamina] Netanjahu. Kilka tygodni temu zrobił nieplanowany postój w Moskwie aby odwiedzić Putina. Bibi już wie, że Chińczycy spróbują go wyeliminować ponieważ wiedzą, że jest głęboko zaangażowany w to, co wydarzyło się w Wuhan i poza nim. Poprosił o ochronę Putina.”
Nasze źródła w FSB mówią, że jej nie dostał.
To co się dzieje nie jest końcem świata ale raczej końcem kontroli satanistów nad globalnym systemem finansowym. Obecnie niewątpliwie w gospodarce światowej i na rynkach finansowych odbywa się wydarzenie czarnego łabędzia.
Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby powiedzieć jak będzie wyglądał efekt domina lub raczej tsunami z powodu niewypłacalności USA. Możemy jednak być pewni, że amerykańska korporacja nie będzie w stanie oszukać Azjatów kolejnym niewolnikiem Barackiem Obamą, tak jak zrobili to w 2008 roku, aby zakończyć kryzys Lehmana.
Co więcej, implozja ekonomiczna, przez którą przechodzi teraz świat, już się rozpoczęła powodując zacięcie się światowego handlu. Baltic Dry Index, który mierzy koszty wysyłki, znajduje się już poniżej dolnego punktu, który osiągnął po “szoku Lehmana“. W przeciwieństwie do rynku akcji, indeks ten opiera się na prawdziwych wysyłkach i nie można nim manipulować fałszywymi pieniędzmi Banku Centralnego tak jak na giełdach.
Mówiąc o fałszywych pieniądzach i giełdach, poniższy wykres pokazuje, że nawet gdy handel między USA i Chinami szwankuje, amerykański rynek akcji wciąż rośnie. Jest to część planowanej implozji, która zniszczy rządy zarówno amerykański jak i chiński, według źródeł CIA.
Wysoko postawione źródło CIA w Azji przypomniało mi o tym co powiedział mi 1 grudnia w odniesieniu do Chin:
“Chińska gospodarka i system finansowy prawdopodobnie implodują w ciągu 2 miesięcy. ‘Partia’ będzie starała się to powstrzymać tak długo, jak to możliwe. Rząd nie może utrzymać długu w wysokości ponad 40 bilionów dolarów, który stworzyli. Niektórzy zaznajomieni mówią, że dług zbliża się do 50 bilionów dolarów. Wszystko to jest generowane komputerowo przez nieograniczony kredyt. Większość z tego jest wykorzystywana do budowy dużych projektów infrastrukturalnych, które obejmują liczne puste miasta wraz z pustymi centrami handlowymi. W ciągu trzech miesięcy zbankrutowały trzy banki. Rząd musiał interweniować i wziąć to na siebie. Chińskie organy nadzoru bankowego szacują, że w Chinach jest około 500 banków, które mają poważne kłopoty i spodziewają się upadku. To około 15% Chińskich instytucji finansowych.”
Odrzuciliśmy to oświadczenie ponieważ prognozy o chińskim upadku nie spełniły się od dziesięcioleci. Jednak teraz jest to poparte artykułem w powiązanym z chińskim rządem Global Times, który mówi, że kraj zmierza w kierunku oszczędności. Chińczycy wiedzą, że pompowanie pieniędzy w warunkach zamrożenia realnej aktywności gospodarczej jest bezużyteczne. “W tej sytuacji nie będzie możliwe prowadzenie czynnej polityki fiskalnej“, napisał chiński minister finansów Liu Kun.
Poniższy wykres pokazuje, że bankructwo banków jest objawem bardzo głębokiego problemu strukturalnego, takiego jak ten, który doprowadził do rozpadu Związku Radzieckiego. Wzrost inwestycji i zadłużenia prowadzi do coraz niższych a ostatecznie ujemnych zysków.
Jednak, jak pokazuje poniższy wykres, cały świat stoi teraz przed tym samym problemem, a ostatecznie jest to wynikiem generowania pieniędzy z powietrza i prania ich przez zmotywowane chciwością wielonarodowe korporacje.
W każdym razie, tym razem źródło CIA miało do dodania o Chinach co następuje:
“To koniec Chin jakie znamy. Wirus ten został stworzony aby najpierw zdestabilizować Chiny a następnie stworzyć globalny strach i chaos. Hong Kong też się zawali. Teraz w Chinach jest ubój. Jesteśmy już w końcowej rozgrywce. I tak, Chiny poniosą winę za załamanie światowej gospodarki.”
Dzięki tej perspektywie prawdopodobnie dlatego Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo chwalił się na Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium w weekend: “Zachód wygrywa.” Jednak inni Zachodni uczestnicy spotkania jasno stwierdzili, że nie podążają już za amerykańskim scenariuszem.
Rosja i Wielka Brytania współpracują, aby usunąć kontrolę Rothschildów z Anglii, według źródeł MI6. Dlatego kontrolowany przez Rothschildów prezydent USA Donald Trump odłożył słuchawkę z brytyjskim premierem Borisem Johnsonem, który następnie odwołał planowaną podróż do USA, mówią.
Chiński minister spraw zagranicznych Wang Yi był bliżej konsensusu, kiedy powiedział na tej samej konferencji:
“Musimy pozbyć się podziału Wschodu i Zachodu i wyjść ponad różnicę między południem a północą, próbując zbudować wspólnotę przyszłości dla ludzkości.”
W rzeczywistości Brytyjska Wspólnota, Pentagon, Chińczycy i Masoni P3 próbowali zorganizować spotkanie, aby opracować plan wolnej Światowej Federacji. Zgodzili się również ustanowić merytokratycznie obsadzoną agencję przyszłego planowania.
Brytyjczycy i Chińczycy chcą telekonferencji, ponieważ obawiają się (nie bez powodu), że ich delegaci zostaną otruci lub w inny sposób zabici, jeśli spotkają się osobiście z ludźmi P3. Kiedy ten biuletyn został wyemitowany, P3 nadal była niechętna spotkaniu poprzez telekonferencję.
Źródło P3 podało, że Watykan i Niemcy sprzeciwiają się temu spotkaniu. Źródło poinformowało również, że kanclerz Niemiec Angela Merkel “jest w grupie Hillary [Rockefeller].”
To właśnie ta grupa najwyraźniej grozi zatruciem wody. Informator z amerykańskiego wojska powiedział co następuje o ich planach:
“Pod Palm Springs znajduje się baza amerykańskiego wywiadu … wyczuwam CIA. Leo Zagami współpracuje z Alexem Jonesem, który otrzymuje 35 milionów dolarów rocznie od Skunk Works należącego do Lockheed Martin … amerykańskiego programu kosmicznego.
Ojciec Trumpa, ojciec Johna Denver, Jeff Bezos z Amazona, Elon Musk z Tesli, Google, Utube, Microsoft, wszyscy wspierali amerykański program kosmiczny. Siedziba znajduje się pod Kings Mountain w Utah, na wschód od Salt Lake City w Utah. Zagami, włoski papież, pracują z tym co jest pod Maltą. W tym roku planują wypuścić jeszcze trzy pluskwy, dwie z regionu topniejącej Syberii w północno-centralnej Rosji.”
Zagami, który twierdzi, że jest wyższym rangą rycerzem Malty, nie odpowiedział na pytanie dotyczące tego oświadczenia.
W każdym razie czytelnik zauważył, że znak Rycerzy Malty jest prawie identyczny z logo “umbrella corporation“, które teraz kojarzy się z atakiem na Chiny za pomocą broni biologicznej.
Logo 
Ponadto tutaj można zobaczyć katolickiego księdza błogosławiącego broń ręczną wyprodukowaną przez watykańską spółkę zależną Berretta Arms.
Photo 
Dowody sądowe wyraźnie pokazują, że walka o wyzwolenie planety Ziemia spod panowania szatana powinna teraz koncentrować się przeciwko frakcji satanistycznej Watykanu i ich tajnym bazom w Izraelu, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech.
Miejmy nadzieję, że Watykan zgodzi się na spotkanie w celu omówienia pokoju na świecie, zanim ich bazy zostaną przejęte. Przedstawiciele P3 twierdzą, że próbują przekonać Watykan.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers