FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Thursday, February 14, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 12:02:2019


2019-02-11

Intensywne negocjacje odbywają się teraz na najwyższych szczeblach światowej władzy, zarówno w tajemnicy jak i publicznie, zgadza się wiele źródeł. Mogłyby one spowodować, że ogłoszenia o zmianach na ziemi pojawią się już w marcu. Walka o władzę w Waszyngtonie doczekała się pewnego rodzaju punktu kulminacyjnego, jak można dostrzec w groźbie ze strony prezydenta USA Donalda Trumpa, by ogłosić stan wyjątkowy.
Wielkim posunięciem publicznym było ogłoszenie jednej światowej religii przez papieża, wyższego rangą przedstawiciela islamu i przedstawicieli wielu innych religii. Nastąpiło to po tym jak papież Franciszek jako pierwszy papieżem w historii odwiedziłłwysep Arabski, miejsce narodzin islamu. Tekst ogłoszenia można zobaczyć tutaj:
Źródła CIA w Azji Południowo-Wschodniej twierdzą, że przeniesienie siedziby ONZ z Nowego Jorku do Laosu będzie ważnym tematem na szczycie 27-28 lutego między prezydentem USA Donaldem Trumpem i północnokoreańskim “siłaczem” Kim Jong Un’em.

Azjatyckie tajne stowarzyszenia, amerykański kompleks militarno-przemysłowy i europejskie rodziny królewskie pracują nad stworzeniem światowej agencji planowania przyszłości, według źródeł biorących udział w negocjacjach. Kilka oficjalnych dokumentów związanych z tym już podpisano, mówią źródła brytyjskiej rodziny królewskiej.
MI6, P2 Masonerii, Pentagon i azjatyckie tajne stowarzyszenia twierdzą również, że istnieje silny impuls do ogłoszenia rządu światowego. Można to teraz zrobić w tak, że nie ma przegranych a tylko zwycięzcy, dzięki rzadkiej i prawie idealnie sprawiedliwej równowadze światowej władzy, mówią.
Mapa pod linkiem poniżej pokazuje trzy grupy władzy, z zachodnim sojuszem na niebiesko, euroazjatyckim ugrupowaniem na czerwono i południowym sojuszem na szaro. Każda z nich jest z grubsza równa masie lądu i populacji. Na pozór mapa pokazuje poglądy grup na rząd Wenezueli ale w rzeczywistości jest to podział kontroli nad światem.
Ogłoszenie w zeszłym tygodniu jednolitego paszportu dla wszystkich afrykańskich narodów było widocznym znakiem przejścia do rządu światowego.
W każdym razie walka o Wenezuelę może być również postrzegana jako nieudana próba neokonserwatystów (mafii chazarskiej) do odzyskania kontroli nad międzynarodowym systemem finansowym poprzez przejęcie największych na świecie rezerw ropy naftowej.
Źródła Pentagonu zauważają, że “Amerykańska marionetka w Wenezueli nie została uznana przez ponadnarodowe organizacje, takie jak Unia Europejska, Organizacja Państw Amerykańskich, MFW, Bank Światowy, Unia Afrykańska czy ONZ.“
Również ONZ, Watykan i Czerwony Krzyż odmówiły dostarczenia “pomocy humanitarnej” marionetkowemu przywódcy opozycji Juanowi Guaidó, ponieważ była to przykrywka dla wysłania broni, mówią źródła. W rezultacie “przewrót w Wenezueli zakończył się niepowodzeniem” – powiedzieli.
Brak pozyskania wenezuelskiej ropy może również zmusić Trumpa do ogłoszenia narodowej sytuacji kryzysowej – a może dokładniej – narodowego bankructwa, jak podaje CIA.
Pentagon i źródła CIA twierdzą, że może to doprowadzić do upadku Trumpa, ponieważ stracił on dużo wsparcia militarnego.
“Ciągła obecność Jareda Kushnera i Johna Boltona w Białym Domu, w połączeniu z zamachem stanu w Wenezueli i powołaniem przestępcy Iran-Contra Elliotta Abramsa jako specjalnego wysłannika do spraw wenezuelskich sprawiają, że niektórzy wątpią w prezydenta,” zauważyło jedno źródło Pentagonu. Spór między Trumpem, Arabią Saudyjską i National Enquirer z jednej strony a CIA, Turcją i Jeffem Bezosem z Amazona z drugiej strony może okazać się również śmiertelny dla Trumpa.
Jest to złożona sprawa, która jest szeroko omawiana przez inne media, więc tutaj poruszę tylko kilka kluczowych kwestii. Po pierwsze, zaraz po tym jak główny turecki agent CIA został zwolniony z tureckiego więzienia, w ambasadzie Arabii Saudyjskiej w Turcji doszło do zabójstwa felietonisty Washington Post, Jamala Khashoggi. Po drugie, Trump odmówił skazania saudyjskiego klona księcia Mohammeda Bin Salmana za morderstwo. Po trzecie, National Enquirer miało dostęp do budżetu wysoce poza realistycznym dla zwykłego magazynu informacyjnego aby ujawnić pozamałżeński romans Bezosa, a Bezos wskazuje, że ​​to saudyjskie pieniądze. Teraz Bezos, którego działalność obejmuje obsługę przetwarzania w chmurze dla CIA, wydaje się, że złapał Enquirer w operacji żądło.
Istnieje też wymiar tej całej sagi, który zawodzi mi test zapachu: szef Enquirer nazywa się Pecker, śledczy Bezosa nazywa się Becker, a skandal obejmuje zdjęcie penisa (ang. pecker). Po prostu to zostawmy. W każdym razie powiązania Trumpa z Arabią Saudyjską (Kissinger + Rockefeller) i jego niepowodzenie w zdobyciu wenezuelskiej ropy może być jego upadkiem, ponieważ straci kontrolę nad petrodolarem.
W tym kontekście warto zauważyć, że UE dodała Arabię ​​Saudyjską do swojej listy krajów finansujących terroryzm i jako taka będzie podlegać ścisłej kontroli finansowej. Jest to wyraźnie wymierzone w neokonserwatystów, petrodolara i ich fałszywą “wojnę z terrorem” lub z frontami terrorystycznymi “Al-Kaida” i “Daesh“.
Źródła Pentagonu twierdzą, że w Wenezueli “opcja militarna nie jest rozważana”. Dzieje się tak dlatego, że “Rosja i Chiny wysłały wojska i sprzęt wojskowy do Wenezueli, przeprowadzając ćwiczenia wojskowe wraz z 15 000 kubańskimi oddziałami, podczas gdy Kongres i Rada Bezpieczeństwa ONZ odmawiają zgody na użycie siły “ — mówią źródła Pentagonu. “Przegranymi wydają się być neokonserwatyści: Izrael, Chevron [Bush], Halliburton [Cheney] i firmy wydobywające złoto, koltan i minerały w Wenezueli”, mówią źródła. Interesy korporacyjne (faszystowskie) również tracą duże znaczenie w miejscach innych niż Wenezuela.
W Stanach Zjednoczonych firmy farmaceutyczne są zmuszane do obniżania cen, ponieważ rozpoczęły się aresztowania kierownictwa branży farmaceutycznej, twierdzą źródła Pentagonu. W UE wstrzymano próbę połączenia Siemensa i Alstoma, ponieważ doprowadziłoby to do monopolu kolei dużych prędkości. Również na całym świecie koncern Bayer/Monsanto nadal płaci za wiele zbrodni. W dniach 4-9 lutego w Los Angeles odbyły się specjalne operacje armii i marynarki wojennej wycelowane w “pedosów Hollywoodu” – twierdzą źródła Pentagonu.
Departament Sprawiedliwości ponownie otworzył dochodzenie ws. “pedo agenta Mosadu, Jeffa Epsteina”, zauważają źródła. Operacje te mogą być powodem, dla którego członek rodziny, która jest właścicielem (lub była właścicielem?) Rady Rezerwy Federalnej, przesłał nam pismo procesowe, które częściowo odczytamy:
“Jako miłujący ludzie musimy zdać sobie sprawę z tego, że pewna część naszej populacji nie miała tyle szczęścia co oni, a zamiast tego od urodzenia zostali złamani i znerwicowani przez satanistyczną brutalizację, aby ostatecznie kontynuować utrwalanie systemu zła, który próbujemy przezwyciężyć. Jedynym sposobem zatrzymania na zawsze tego szaleństwa nieprzezwyciężonego mrocznego zła jest dać im szansę znalezienia wyjścia z jedynej rzeczy jaką kiedykolwiek znali, co jest ich obecnym cyklem zła … ale jest wielu, którzy zostali nieodwracalnie uszkodzeni a teraz są ustawieni w taki sposób, by zabijać ‘wszystko i wszystkich’, co nie jest zgodne z ich ‘programowaniem’. Trzeba ich wyeliminować i rozstrzelać dla dobra ludzkości.“
Dostaliśmy także odręczny list i kopalnię dokumentów wysłanych do nas przez rosyjskiego handlarza bronią Victora Bouta, który obecnie przebywa w więzieniu w Illinois. Jest już za późno by zabić Bouta, aby go teraz uciszyć. Mamy jego szczegółowe świadectwo o broni jądrowej, która została skradziona z rosyjskiego okrętu podwodnego Kursk w 2000 r. i wykorzystana w masowym morderstwie ataku terrorystycznym tsunami i nuklearnym w Fukushimie.
Źródła MI6, CIA i Pentagon twierdzą, że dochodzenie w Fukushimie prawdopodobnie doprowadzi ostatecznie do aresztowania premiera Japonii Shinzo Abe, kanclerz Niemiec Angeli Merkel, premier Wielkiej Brytanii Theresy May i wielu innych tak zwanych światowych przywódców. Na tym froncie możemy powiedzieć, że zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym Departamentu Obrony USA, w Guantanamo Bay na Kubie rozpoczęły się trybunały wojskowe.
Na koniec, dostaliśmy list od japońskiego czytelnika, który podał w wątpliwość doniesienia prasowe o brazylijskim uzdrowicielu “Janie od Boga“, który trzymał nastoletnie niewolnice na farmach dzieci.
Według tego czytelnika “Jan od Boga” lub Joao de Faria został wrobiony przez mafię farmaceutyczną, ponieważ jego witaminowy uzdrawiający biznes pochłaniały jej zyski. Faria został otruty po jego uwięzieniu i w rezultacie wymiotował krwią, mówi czytelnik.
Przypomniało mi to, że szaman Shipibo, od którego uczyłem się w Amazonii jako młodzieniec, sam został następnie wrobiony i zamordowany przez farmaceutyczną mafię, ponieważ był niechcianą konkurencją. Co więcej, okazuje się, że twierdzenia o farmach dzieci zostały złożone przez jedną kobietę aktywistkę, która następnie “popełniła samobójstwo“, ale jej rodzina odmawia pokazania jej ciała władzom. Musimy zadbać, aby brazylijski wymiar sprawiedliwości trafił w sedno tej sprawy, niezależnie od tego dokąd to doprowadzi. Bez względu na to, jaka może być prawda w Brazylii, nie można zaprzeczyć, że dzieci były i są sprzedawane na ich narządy, części i “ekstrakty“.
Klasa rządząca traktuje nas jak zwierzęta hodowlane, które można zabijać według własnego uznania, tak długo, że wciąż nie mogą uwierzyć, że ich rządy się kończą. Ale planeta Ziemia wkrótce zostanie wyzwolona.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers