FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Wednesday, February 20, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 12:02:201918-02-2019, Benjamin Fulford

Zbankrutowany rząd USA w Waszyngtonie mógł udawać, że nie zbankrutował w zeszłym tygodniu, emitując fałszywe obligacje ale zostaną one zablokowane, zgodnie ze źródłami Pentagonu, azjatyckiego tajnego stowarzyszenia i członków europejskiej rodziny królewskiej.
W 2008 r. marionetkowy rząd mafii chazarskiej w Waszyngtonie był w stanie uniknąć bankructwa, używając 700 ton złota aby sfałszować 750 000 ton obligacji zabezpieczonych złotem i stworzyć 23 biliony dolarów z powietrza, potwierdzone przez CIA, Pentagon, MI6, i inne źródła. Te pieniądze się skończyły.

Teraz fałszują tożsamość zamordowanego człowieka, “Doktora” Zvonko Berdika-Alberta (tak naprawdę jest to hrabia Albert) aby spróbować zrobić to samo, tym razem używając chińskiej waluty. Kopię fałszerstwa można zobaczyć poniżej.

Displaying Dr.A_Owen-Lennon-authority-Bedford-Et-als2.pdf.
Chazarska mafia również zamordowała byłego czołowego europejskiego człowieka CIA, Neila Keenana i próbowała sfałszować jego tożsamość w nieudanej próbie zdobycia indonezyjskiego złota – zgodnie ze źródłami CIA w Indonezji.
W tym samym czasie mafia chazarska wysłała w zeszłym tygodniu fałszywego księcia z Arabii Saudyjskiej do Pakistanu z 20 miliardami dolarów w łapówkach, próbując kupić bezpieczeństwo dla ich upadającej kontroli nad ropą naftową na Bliskim Wschodzie, mówią źródła Pentagonu. Jednak Pakistańczycy nie dali się zwieść czczącej szatana chazarskiej marionetce udającej muzułmanina, według źródeł Ismaili (historyczny Hashashin lub zabójca).
Powód, dla którego książę klaun udał się do Pakistanu w celu uzyskania ochrony był taki, że armia amerykańska planuje wycofać się z Arabii Saudyjskiej i pozwolić Arabom po raz kolejny wybrać prawdziwego muzułmanina jako swojego przywódcę, tym samym skazując wiele z tak zwanych saudyjskich rodzin królewskich, mówią źródła Pentagonu.
Tymczasem wiele źródeł w USA i Kanadzie twierdzi, że siły specjalne zostały wezwane do działania w Ameryce Północnej po ogłoszeniu w zeszłym tygodniu przez prezydenta USA Donalda Trumpa stanu wyjątkowego.
Źródła Pentagonu twierdzą, że dzięki awaryjnym uprawnieniom, “Trump może teraz kierować operacjami wojskowymi w miastach aby usunąć fałszywe flagi, aresztować kabałę i zagranicznych agentów, zamknąć zagraniczne bazy, użyć Wojskowego Korpusu Inżynieryjnego do zbudowania muru, rozkazać oddziałom powrót do domu i poddać trybunały wojskowe pod narodową debatę.”
Administrator Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego Brock Long został zwolniony a Prokurator Generalny William Barr został zaprzysiężony, zanim Trump ogłosił stan wyjątkowy w celu umożliwienia masowych aresztowań i przygotowania się do odtajnienia FISA i “zrzucenia intela” – twierdzą źródła Pentagonu. Brock Long stał za fałszywym kryzysem huraganowym, który został wykorzystany do zatuszowania operacji korporacji Waszyngtonu D.C. – bankructwa Portoryko. Wiele “zrzutów intela” będzie dotyczyło polityków i brokerów władzy, którzy otrzymują ogromne łapówki od nielegalnego przemysłu farmaceutycznego, mówią źródła CIA.
Już teraz lord narkotykowy El Chapo zeznał podczas przesłuchania, że Hillary Clinton, Nancy Pelosi, Przewodniczący Parlamentarnej Komisji Wywiadu Adam Schiff i inni otrzymali od niego pieniądze z narkotyków.
Podobnie, papież Franciszek “został zmuszony do historycznego posunięcia wymierzenia kary suspensy dla seksualnego drapieżnika, byłego kardynała DC Teda McCarricka, torując drogę dla większej liczby kardynałów i biskupów, aby stawili czoła tej samej karze “, mówią źródła. To był najwyraźniej pierwszy raz w całej 2000-letniej historii Kościoła, że kardynał został suspensowany lub “zlaicyzowany“. McCarrick był głównym brokerem w Waszyngtonie, który chronił wielu politycznych przestępców wysokiego szczebla, mówią źródła.
(Pamiętajcie, że George Bush Jr. i Tony Blair zamierzali zobaczyć się z “potępionym” papieżem z prośbą o ochronę po opuszczeniu władzy?) Suspensowanie McCarricka było związane z usunięciem głównego watykańskiego finansisty, kardynała Pella, po tym jak w grudniu został uznany za winnego seksualnego wykorzystywania dzieci, według źródeł P2 Masonerii. Jak twierdzą, Pell blokował początek nowego systemu finansowego. Jest to również związane z formalną prośbą rządu brytyjskiego, wysłaną do Watykanu drogą dyplomatyczną, w celu zbadania roli Watykanu w masowym morderstwie w Fukushimie z 11 marca 2011 r., mówią brytyjskie źródła MI6.
Postępowanie karne ws. Fukushimy rozpocznie się od złożenia zarzutów przeciwko izraelskiej firmie ochroniarskiej Magna BSP i izraelskiemu premierowi Benjaminowi Netanjahu.
Jednak, jak podają źródła, faszysta i propagator wojny biologicznej premier Japonii Shinzo Abe i jego stronnicy z klanu Iwasaki (Mitsubishi Group), także będą musieli stawić czoła procesowi w późniejszym okresie. Przypomnijmy, że rząd Abe został powołany poprzez oszustwo wyborcze po katastrofie w Fukushimie. Jego rząd dokonał defraudacji dużych sum pieniędzy, które oficjalnie są wykorzystywane do “sprzątania Fukushimy“, zgodnie z japońskimi prawicowymi źródłami.
Ponadto matka Abe działa jako łącznik z japońskimi gangsterami dla wręczania funduszy łapówkarskich związanych z Olimpiadą w Tokio według informatora syndykatu Yamaguchi gumi. Fakt, że rosyjski rząd nie chce zawrzeć pokoju z reżimem Abe jest wyraźnym znakiem, że rozumie, że jest to nielegalny, kryminalny rząd, mówią rosyjskie źródła FSB.

Zwolnienie Michaela Greenberga jako czołowego przedstawiciela Watykanu/Mossadu w Japonii oraz rychłe aresztowanie mordercy, handlarza narkotyków i kuzyna Barbary Bush, Richarda Armitage, utorują drogę dla oczyszczenia w Japonii, mówią źródła Towarzystwa Białego Smoka w Japonii. Za kulisami toczy się wielka walka, ponieważ Japonia przygotowuje się do umieszczenia księcia Naruhito jako nowego cesarza w dniu 1 maja. Jedna grupa naciska, aby umieścićłnocnokoreańskiego Kim Jong Un’a jako cesarza, ponieważ reprezentuje on część królewskiej linii krwi, która nigdy nie poddała się kontroli zagranicznej, mówią źródła japońskiej rodziny cesarskiej. Inna grupa twierdzi, że Naoshi Onodera z południowej cesarskiej linii krwi powinien być cesarzem, ponieważ Naruhito nie ma cesarskiej krwi.
Sukcesja cesarska z pewnością będzie tematem intensywnej dyskusji, kiedy Kim Jong Un i Trump spotkają się w Wietnamie w dniach 27 i 28 lutego. Źródła Pentagonu twierdzą, że może się odbyć publiczny trybunał w celu ustalenia, kto powinien być prawdziwym cesarzem.

W Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości (MTS) w Hadze ma również miejsce kolejna sprawa, która mogłaby zaszkodzić podstawom politycznym Unii Europejskiej, jak podają urzędnicy francuskiej Narodowej Rady Tymczasowej.
19 lutego Rada wniesie sprawę do MTS, twierdząc, że “Francja nie ma konstytucji od 13 grudnia 2007 r.”, według rzecznika Rady Fabrice Dubourdieu. Ponadto, Rada pokaże, że trzy departamenty (regiony administracyjne) Francji były kierowane bez przysługującego prawa i tytułu od 1948 r., mówi. “Ten prawny bałagan może wywołać nie tylko zmianę reżimu we Francji ale także upadek UE (jak wiemy) z różnych przyczyn prawnych, które mogę rozwinąć jeśli chcecie” – twierdzi Dubourdieu. Dodaje, że “Nie jesteśmy naiwni; wiemy, że jesteśmy inwigilowani w pełnym wymiarze. Fakt, że nie mamy przeszkód do działania oznacza, że wyżsi ludzie uznali, że nadszedł właściwy czas aby legalnie spalić IV Rzeszę UE.”

Tymczasem rząd chazarskiej mafii Izraela, widząc, że jego nazistowscy zwolennicy IV Rzeszy tracą władzę, próbował wzmocnić poparcie dla wojny z Iranem, organizując konferencję nadzwyczajną w Polsce w zeszłym tygodniu. Mieli tam również spróbować wyłudzić pieniądze z Polski, mówią źródła polskiej agencji wywiadowczej. Polski rząd odmówił przekazania grosza a zamiast tego poprosił o oskarżenie przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska, mówią źródła.
Tusk jest niemieckim agentem, który tylko udawał, że jest Polakiem i był zaangażowany w zabójstwo czołowych przedstawicieli polskiego rządu, w tym jego prezydenta, w 2010 roku.
Kolejny znak, że Chazarzy tracą kontrolę pojawił się jako “zastępczyni izraelskiego podwójnego obywatela Rupert Murdoch, była prezenterka Fox News Heather Nauert, wycofała swoją kandydaturę na ambasadora w ONZ“, mówią źródła Pentagonu. Wkrótce USA będą mieć ambasadora w ONZ, który reprezentuje USA a nie Izrael, mówią żydowskie źródła CIA. Jest o wiele więcej rzeczy, o których nie możemy jeszcze pisać, ponieważ może to zagrozić bieżącej działalności. Czytelnicy mogą jednak być pewni, że obejmuje to naprawdę fajne rzeczy dla ludzi i żywych organizmów tej planety. Cisi wreszcie dostaną swoje dziedzictwo.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers