FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Friday, February 8, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 04:02:20192019-02-04, Benjamin Fulford, White Dragon Society

Chiński Nowy Rok – Rok Świni – rozpocznie się jutro, 5 lutego i będzie rokiem obfitości, w którym ludzie mogą jeść ile dusza zapragnie, mówią źródła tajnego azjatyckiego stowarzyszenia. Rok Świni lub Dzika jest związany z godzinami 9-11 w nocy, co oznacza, że ​​świat jest również nastawiony na uzyskanie prawdy i zamknięcie sprawy masowego morderstwa i próby skoku na złoto z 11 września 2001 roku, jak podają źródła.
Jednak ten rok ma być rokiem uboju niektórych elitarnych zbrodniarzy, którzy usiłują zabić 90% światowej populacji, zgodnie ze źródłami zachodniego tajnego stowarzyszenia. Jest to powrót do obfitości, która nakarmi uciskane 90%, skradzionej przez tych przestępców — mówią.

Konkretnie, brytyjska gałąź i większość francuskiej gałęzi rodziny Rothschildów próbują negocjować spokojne przekazanie władzy, według źródeł CIA w Azji. Rothschildowie i inne rodziny, które są właścicielami prywatnych banków centralnych G7, mają nadzieję, że wymienią swoją kontrolę nad faktycznymi pieniędzmi (bankomaty, drukowanie gotówki), komputerami finansowymi i międzynarodowymi systemami przekazów finansowych w zamian za niektóre rzeczywiste aktywa, takie jak prawa do części historycznego azjatyckiego złota, mówią źródła.
Negocjacje te są w toku ale jedną z rzeczy, które zostały już postanowione jest to, że Organizacja Narodów Zjednoczonych przenosi swoją siedzibę z Nowego Jorku do Laosu. “Tylko ci o wysokiej energii, którzy są gotowi pomóc ludzkości posunąć się naprzód, oczyścić zanieczyszczenia na tej planecie i stworzyć nowy świat pokoju i harmonii dla wszystkich żywych istot, będą mogli zamieszkać w nowej siedzibie – innymi słowy, wszyscy nowi członkowie, którzy faktycznie reprezentują mieszkańców tego świata “ — podało źródło.
Rząd USA został sfinansowany do piątku, 15 lutego, więc niektóre ważne obwieszczenia związane z tymi i innymi sprawami mogą zostać podjęte w następny długi weekend, w którym obchodzone będą urodziny George’a Washingtona, według źródeł Pentagonu i CIA.
Jednak nadal istnieją pewne trudne kwestie, które należy negocjować w międzyczasie, mówią źródła azjatyckich i zachodnich tajnych stowarzyszeń. Jedna kwestia dotyczy aresztowania Meng Wanzhou, Dyrektora Finansowego Huawei Technologies w Chinach. Okazuje się, że prawdziwym powodem, dla którego zachodnia społeczność wywiadowcza nakazała jej aresztowanie, nie było oszustwo ale raczej to, że Huawei szedł naprzód z niesamowitą szybkością z rozwojem technologii bezprzewodowej 5G, mimo że naukowcy odkryli, że uszkadza ona ludzkie mózgi i niszczy naturalne systemy życia.
Idioci w zachodnich służbach wywiadowczych, tak przyzwyczajeni do okłamywania opinii publicznej, powinni byli po prostu powiedzieć to w pierwszej kolejności, zamiast mówić, że to dlatego, że “obchodziła amerykańskie sankcje wobec Iranu“. To była głupia wymówka publiczna, ponieważ — jak zauważył niedawno zwolniony ambasador Kanady w Chinach, John McCallum — “Kanada nie podpisuje się pod sankcjami wobec Iranu“. W rzeczywistości w zeszłym tygodniu Niemcy, Francja i Wielka Brytania stworzyły specjalny sposób, który pozwoli firmom i krajom uniknąć sankcji nałożonych przez rząd amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa.
To ogłoszenie jest ważne, ponieważ jest to pierwszy zachodni system, który obchodzi system transakcji międzynarodowych SWIFT kontrolowany przez kabałę. System SWIFT wymaga obecnie od osób zarejestrowania osobistego “numeru identyfikacji podatkowej” (znaku bestii) w celu przesyłania pieniędzy za jego pośrednictwem. Kontrolerzy starego systemu finansowego musieli zmierzyć się z wieloma innymi porażkami w zeszłym tygodniu. Jednym wielkim problemem było to, że nie udało im się ukraść zasobów ropy wenezuelskiej, poprzez umieszczenie jednego z ich sługusów u władzy. Wenezuelczycy doszli do tego, gdy tak zwany “przywódca opozycji” Juan Guaidó ujawnił w zeszłym tygodniu swoje prawdziwe poglądy, obiecując “sprywatyzowanie” (tj. przekazanie chazarskiej mafii) zasobów ropy naftowej Wenezueli, największych na świecie.
W zeszłym tygodniu nie udała się również próba kabały obalenia rządu Zimbabwe (i kradzieży złota, diamentów, rzadkich metali i innych zasobów) poprzez wywindowanie cen ropy naftowej. Innym znakiem, że stary porządek panikuje z powodu utraty kontroli, w zeszłym tygodniu Senat USA zagłosował 68-23 przeciwko wycofaniu wojsk USA z Syrii i Afganistanu. Senatorowie właściwie głosowali przeciwko utracie dochodów przez kabałę ze skradzionej syryjskiej ropy i afgańskiej heroiny, zauważają źródła CIA i Pentagonu. Zarówno Zimbabwe jak i Wenezuela były celem, ponieważ były pionierami w emitowaniu waluty opartej na rzeczywistych zasobach a nie iluzji, jak to miało miejsce w przypadku waluty w banku centralnym G7, jak zauważają źródła Pentagonu.
“Rozpoczęła się era walut zabezpieczonych aktywami” – mówią źródła Pentagonu dodając: “Nieudany zamach stanu w Wenezueli mógł być gambitem, by ujawnić neokonserwatystów, podczas gdy naciskają na Chiny, by zawarły umowę handlową.” W każdym razie źródła mówią: “Możemy oczekiwać więcej niespodzianek po tym, jak Trump przedstawi swoje Orędzie Noworoczne 5 lutego, który jest chińskim nowym rokiem.” Źródła CIA mówią również, że czas zięcia Trumpa “Jareda Kushnera w Białym Domu może się wyczerpać.” Zarówno CIA, jak i MI6 uważają, że Kushner ma być skompromitowany zarówno seksualnie jak i finansowo, ponadto jest w sposób oczywisty niezarejestrowanym agentem obcego mocarstwa.
Specjaliści amerykańskiego kontrwywiadu odmówili na tej podstawie Kushnerowi uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa, co jednak zostało unieważnione przez kogoś działającego “w imieniu prezydenta“. Teraz Demokraci wzywają do specjalnego śledztwa, które prawdopodobnie ujawni, że Kushner jest tak samo zbrodniarzem jak jego ojciec, otrzymując dziesiątki milionów gotówki pod stołem w Nowym Jorku, a teraz dziesiątki milionów w łapówkach za reprezentowanie syjonistycznego państwa Izrael w Białym Domu.
Prezydent Donald Trump jest słusznie wściekły na swoich tak zwanych szefów wywiadu, szczególnie dyrektora Wywiadu Narodowego Dana Coatsa, który nadal karmi historią rosyjskiej interwencji wyborczej fałszywym zeznaniem dla Kongresu. Robert David Steele, były szpieg nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla w 2017 roku, rozłożył Coatsa w nowym artykule, który wskazuje, że Chiny, Iran i Rosja wydały co najwyżej “1% z 1% tego, co wydał syjonistyczny alfons Sheldon Adelson i tak wielu inni. Izrael, a nie Rosja, jest zagranicznym mocarstwem kierującym wyborami w USA. “
Podczas gdy Steele odnosi się do tych ludzi jako syjonistów, wielu z nich faktycznie jest satanistami. Coraz więcej tych grup jest teraz wypłaszanych z ukrycia. Na przykład w Brazylii, świat dowiaduje się, że “duchowy przywódca Jan od Boga” trzymał młode dziewczęta jako niewolnice seksualne, sprzedając ich dzieci, a następnie zabijając je po 10 latach “rozmnażania“.
Byłoby miło pomyśleć, że przynajmniej dzieci zostały adoptowane do szczęśliwych domów, ale niestety wiele z nich zostało prawdopodobnie zamordowanych w celu pobrania krwi i “Adrenochromu“. Źródła Watykanu powiadomiły nas w zeszłym tygodniu o ciemnej stronie internetowej, która utrzymuje, że sprzedaje tą substancję. Oto fragment jej zawartości:
Związek adrenochrom (C9H9NO3) jest syntetyzowany przez utlenianie adrenaliny, pochodzącej z krwi ludzkich dzieci. Adrenochrom to najczystszy produkt na rynku, zbierany w ściśle regulowanych warunkach z naszego międzynarodowego łańcucha dostaw dawców dziecięcych. W szczególności krew dzieci i dziewic od dawna była przetwarzana ze względu na jej życiodajne właściwości – zarówno jako składanie ofiary, jak i substancja, którą można pić rytualnie. To potężny odmładzający, psychotropowy eliksir zebrany z szyszynki dziecięcych dawców. 
Komentarz demokratycznego gubernatora Wirginii, Ralpha Northama, popierający zabijanie dzieci w trzecim trymestrze po wyjściu z łona matki, powinien być postrzegany w tym kontekście. Nie zdziwiłbym się gdyby Northam, który był neurochirurgiem pediatrycznym, zarabiał na sprzedaży adrenochromu.
Możecie być pewni, że Towarzystwo Białego Smoka i jego sojusznicy będą nadal ścigać i aresztować lub zabijać wszystkie te szumowiny na ziemi, dopóki żadna z nich nie pozostanie wolna lub żywa. Oczywiście, aby nie stać się tym z czym walczymy, WDS preferuje publiczne, oparte na dowodach procesy zamiast pozasądowego zabijania. W tym celu dążymy do tego, aby procesy w stylu Norymbergi rozpoczęły się tak szybko jak to możliwe, aby wyłapać prawdziwych przestępców, którzy są poza prawdą i pojednaniem. Tylko wtedy możemy rozpocząć cudowny nowy wiek, w którym wszystkie dzieci, słabe stworzenia i wszyscy inni mogą czuć się bezpiecznie i kochanymi.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers