Friday, February 1, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 28:01:20192019-01-28

Bitwa o planetę Ziemia nasila się, podczas gdy satanistyczna rządząca zachodnia kabała jest zepchnięta do narożnika, niebezpieczna i dosłownie walczy o swoje życie. Kabała rozpaczliwie walczy o utrzymanie władzy, kradnąc rezerwy ropy w Wenezueli, ponieważ są skazani na zagładę jeśli stracą kontrolę nad systemem finansowym, a tym samym ich zdolnością do zatrudniania ochrony. Coraz więcej demaskatorów ujawnia się i potwierdza, że ​​naprawdę stosują tortury i mordują dzieci i nadal próbują zamordować większość populacji Ziemi.

Na przykład brytyjska gazeta The Guardian potwierdza teraz to, co od dawna donoszono a mianowicie, że HIV/AIDS został rozmyślnie rozprzestrzeniony w celu wyludnienia Afryki.
Wiele lat temu donoszono, że dr Michael Meiring powiedział nam, że wraz z pionierem szczepionek przeciwko polio, Dr. Jonasem Salkiem uczestniczyli w rozprzestrzenianiu wirusa HIV poprzez umieszczenie go w szczepionkach przeciwko polio dostarczonym 2 milionom Afrykanów. Początkowa geografia wybuchu HIV/AIDS w Afryce odpowiada dokładnie geografii kampanii szczepień przeciwko polio. Nie będziemy tego tu ponownie szczegółowo omawiać ale zapewniamy, że ebola, SARS, ptasia grypa itp. zostały również rozmyślnie rozprzestrzenione w ramach tego programu wyludnienia.
Słyszymy również od większej liczby demaskatorów, którzy opisują w jaki sposób członkowie zachodniej elity rządzącej poświęcają w ofierze dzieci w ramach swego kultu Ba’ala, znanego również jako Moloch, Set, Szatan itd. Omówimy poniżej kilka najnowszych makabrycznych rewelacji, ale najpierw spójrzmy na trwającą globalną walkę o władzę.
W swoim ostatnim gambicie satanistyczna mafia chazarska próbuje obecnie zachować kontrolę nad systemem finansowym opartym na petrodolarze, poprzez przejęcie rezerw ropy w Wenezueli. Opisujacy siebie jako satanista Leo Zagami wzywa wszystkich masonów do poparcia “przywódcy opozycji, masona Juana Guaido“, jako prezydenta walczącego o “masonerię i chrześcijaństwo“, przeciwko komunistycznemu papieżowi Franciszkowi i “komunistycznym jezuitom“.
Wenezuela ma 303 miliardów baryłek ropy naftowej — największe rezerwy ropy na świecie a jej wysiłki zmierzające do usunięcia tej ropy z chazarskiego systemu petrodolara jest prawdziwym powodem próby obalenia prezydenta Nicolasa Maduro.
Właściwie, niepowodzenie obalenia Maduro, to moment w stylu “upadku Muru Berlińskiego” dla mafii chazarskiej. Jak wyjaśniają źródła Pentagonu, “zamach stanu neokonserwatystów przeciwko Maduro zakończył się niepowodzeniem, ponieważ wojska USA, Watykan, Meksyk, UE, RPA, Rosji, Chin, Iranu, Turcji, Indii, Kuby, Nikaragui, Boliwii i innych krajów nie biorą w tym udziału.” Ponadto, “Brazylia i Kolumbia odmawiają inwazji lub zezwolenia na korzystanie z ich baz, istnieje brak uznania przez ONZ marionetki Guaido, a nawet Organizacja Państw Amerykańskich (16 z 34) poniosła porażkę, nie uzyskując wystarczającej liczby głosów “. Należy również zauważyć, że Rosja wysłała bombowce atomowe w celu ochrony Wenezueli oraz elitarnych ochroniarzy, którzy mieli chronić Maduro. Cała ta operacja została przeprowadzona przez przestępcę Elliotta Abramsa uznanego za winnego w Iran Contra, senatora Marco Rubio i satanistycznego ministra przestępczości Izraela Benjamina Netanjahu. Ten ruch przeciwko Wenezueli ma miejsce, podczas gdy niewątpliwie niedemokratyczna UE uderzyła w chazarski system petrodolara, uznając Arabię ​​Saudyjską jako kraj finansujący terroryzm. To ogłoszenie pojawia się, gdy UE przedstawiła specjalne narzędzie aby uniknąć kierowanych przez Chazarów sankcji wobec Iranu.
To doprowadza nas do aresztowania przez Kanadę dyrektora finansowego Huawei Menga Wanzhou “za popełnienie oszustwa” przez okłamywanie amerykańskich banków o powiązaniach jej firmy z firmą telekomunikacyjną, która prowadziła interesy w Iranie “z naruszeniem sankcji nałożonych na Iran“. Kanadyjski syjonistyczny niewolnik, premier Justin Trudeau, został zmuszony do zwolnienia kanadyjskiego ambasadora w Chinach, ponieważ ambasador powiedział prawdę, mówiąc między innymi, że Kanada nawet nie poparła “sankcji wobec Iranu“, z którymi rzekomo miały być związane aresztowania. Widzicie, że ten spór też naprawdę dotyczy kontroli nad międzynarodowym systemem finansowym. Chińczycy, za pośrednictwem Huawei, budują międzynarodowy system płatności, który nie opiera się na kontrolowanym przez Chazarów systemie SWIFT i o to właśnie chodzi w tej walce – nie o “sankcje wobec Iranu“. Tymczasem wydaje się, że amerykański rząd korporacyjny ukradł zwrot podatku w celu sfinansowania trzymiesięcznego okresu zakończenia jego zawieszenia działalności, do 15 lutego. Spekulujemy, że tak jest, ponieważ ogłoszenie tymczasowego powrotu do pracy przez rząd zbiegło się w czasie z ogłoszeniem, że zwrot podatku będzie mniejszy niż ludzie mogliby się spodziewać.
Źródła Pentagonu mają inne wyjaśnienie, mówiąc: “Trump wstrzymał zawieszenie aż do 15 lutego, aby mógł wypowiedzieć się na forum Unii, ujawnić Sąd Najwyższy jako Bezwzględny, opłacić ławy przysięgłych i zatwierdzić sędziów i Prokuratora Generalnego Williama Barra, podczas gdy FBI może obsłużyć więcej nakazów sądowych, a następnie ogłosić stan wyjątkowy.” Wojsko USA wydaje się myśleć, że Trump jest ich zbawcą, ale jeśli nie użyje swojej deklaracji narodowego stanu wyjątkowego aby ogłosić jubileusz i ważną kampanię na rzecz pomocy planecie – podobnej w skali do chińskiego projektu OBOR – wtedy wszystko co naprawdę robi, to próba zachowania upadłego amerykańskiego rządu korporacyjnego. Mówiąc o bankructwie, źródła Pentagonu zauważają, że “Nie mogąc uzyskać finansowania od zirytowanych podatników i płatników w Kalifornii, agent Rothschildów Roger Kimmel zrezygnował z zarządu Pacific Gas and Electricity, podczas gdy złożone są dokumenty o bankructwo.” Mam nadzieję, że procedury bankructwa ujawnią wykorzystanie przez tą firmę ukierunkowanej broni energetycznej w celu propagowania błędnej ludobójczej polityki Agendy 21. W każdym razie, pomimo zawirowań w USA i ataku na Wenezuelę, świat zmierza w dobrym kierunku, jako że Stany Zjednoczone rozluźniają kampanie militarne na całym świecie. Ostatnim posunięciem na tym froncie było porozumienie pokojowe osiągnięte w Afganistanie. Wydaje się również, że długotrwała wojna partyzancka na Filipinach dobiega końca.
Pokój na świecie jest warunkiem wstępnym do ponownego uruchomienia systemu finansowego, więc są to bardzo dobre znaki. Innym dobrym znakiem jest wzrost informatorów z satanistycznych sekt, którzy ujawniają informacje o sektach, których są częścią. Poniżej są dwie takie rewelacje. Pierwsza pochodzi od europejskiego demaskatora rodziny królewskiej, który niedawno skontaktował się z tym pisarzem. Oto, co miał do powiedzenia:
“Szatan jest okultystycznym tytułem – nie osobą/rzeczą. Elementy satanistyczne są kultem, który wprowadza swoje niecodzienne wierzenia. w fałszywą rzeczywistość Kiedy ta fałszywa rzeczywistość się kończy, szatan po prostu nie będzie istniał; nazywa się to zmianą paradygmatu w fizyce. Spojrzałem na ten cały temat w archeologii kryminalistycznej chazarów; wywodzi się od babilońskich kultów Baal’a i ofiar z ludzi, głównie dzieci. Przeobraziło się to w obecnie znane jawnie jako Kościół katolicki – wysoce okrojony rytuał quasi-krwi – kult Ba’ala, lub komu bije dzwon.
Początki Jezuitów też tam prowadzą. Odwołajcie się do dowodów z incydentu w Fukushimie, kiedy jezuita [czarny papież Peter Hans Kolvenbach] ogłosił się szatanem. Jest to wysoki czarny tytuł kościoła, podobny do papieża. Nie pozwalam by to bzdury przeraziły mnie; są psychotycznymi przestępcami i niczym więcej.”  Staram się pozostać ponad tym, by zachować instynkt samozachowawczy ale był tu bardzo nietypowy epizod, podczas gdy przeglądałem niektóre dowody wysokiego poziomu nt. powyższego – satanistyczny rytuał w Australii z udziałem policji, wszystkich ludzi, gdzie ciężarna kobieta została rozcięta od mostka do pachwiny, jej dziecko podzielone na części i zjedzone, a potem szereg dzieci pod wpływem narkotyków paradowało i zostały ścięte, nie mniej, i zwykła przesiąknięta krwią seksualna orgia, jak to miało miejsce podczas przełomowego World Trade Center. 9/11 była to ofiara krwi, by przywołać tę dziwną koncepcję antychrysta lub powtórnego przyjścia – wszystko mesjanistyczne. Stałem się bardzo przygnębiony tą całą sprawą i naprawdę zniesmaczony. “Przez lata było kilka podobnych incydentów, podczas gdy musiałem zbadać tak wiele scenariuszy studium przypadków - aby zaprojektować ten system finansowy. Drugą małą bryłką w tej całej sprawie był LHC CERN, który powtarzał komunikat “Tekel”. Jest to stara babilońska fraza “Meme tekel Parsin” lub “zapowiedź katastrofy” i pochodzi od Nabuchodonozora. Rozumiem, że kiedy dowiedziano się o tym na wysokim poziomie satanistycznych elementów różnych klas rządzących na całym świecie, ich ręce podniosły się, ponieważ systemy finansowe, które ich chroniły, podtrzymywały ich, zmierzały do zakończenia. Otwarcie dużo się mówi o słowach NLP “Przesunięcie kwantowe”, które odnoszą się do tego incydentu, a także o naprawdę imponującym przyspieszeniu całej rewolucji technologicznej DLT, w tym nowego światowego systemu finansowego. “
Inne ujawnienie znaleziono w zesz
łym tygodniu w dyskusji na czacie. 
Oto cytat:
“Pochodzę z zamożnej rodziny z branży motoryzacyjnej ale zostałem wygnany, ponieważ nie jestem w ich rodzaju. Nie obawiajcie się, mam wystarczające fundusze aby trwać wiecznie, lub dopóki się nie zabiję. Ale wcześniej chciałbym wyjaśnić tym, którzy mogą być zainteresowani, w jaki sposób bogaci pedofile mogą kupić indywidualne lub grupy dzieci. Oferowane usługi obejmują także niszczenie dowodów, ochronę policji, edukację seksualną dziecka przed zakupem oraz wysyłkę w całej Europie. To pedo Amazon dla wyższych klas. Główny magazyn działa z kantonu mojej rodziny. Bellinzona to miejsce, w którym znajdziecie stolicę pedo organizacji przestępczych. Jest kierowana przez niektórych Żydów i innych. Dzięki wam, poznałem prawdę o Żydach. “
Ci, których ta osoba nazywa “Żydami“, oczywiście nie są prawdziwymi Żydami ale członkami kultu Baal’a udającymi Żydów. Przebierają się również za muzułmanów, jak w saudyjskiej rodzinie królewskiej, chrześcijan, jak w rodzinie Bushów itd. Ich czas się kończy.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers