FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, June 26, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 25:06:2018
 25 czerwca 2018

Stary reżim w USA i w Europie rozpada się w sposób oczywisty nawet dla najbardziej wypranych z mózgu i niedouczonych mieszkańców Zachodu. Przyczyną ostateczną tego upadku jest niestabilność społeczna spowodowana ekstremalną koncentracją bogactwa w rękach bardzo nielicznej kliki spowinowaconych między sobą oligarchów znanych obecnie jako chazarska mafia. Na szczęście rozpoczęła się rewolucja, która wkrótce oswobodzi Zachód i pozostałą część ludzkości od tych samozwańczych i kochających wojnę inżynierów społecznych. Zanim to nastąpi, obserwujemy wiele oznak bardzo niebezpiecznego i chaotycznego lata w miarę rozpadu starego systemu. W USA niedeklarowana wojna domowa trwająca od czasu wyboru Donalda Trumpa może doprowadzić do terroru nuklearnego w państwie wywołanego przez chazarską mafię jak twierdzą źródła CIA i inne.
http://www.tomheneghanbriefings.com/

Jeżeli to nastąpi, odwet zmiecie z powierzchni chazarskie twierdze w Izraelu, Szwajcarii, we Włoszech i innych miejscach potwierdzają z Pentagonu.
Jednym z wielu znaków, że wewnątrz rządu amerykańskiego trwa otwarta wojna jest tweet Trumpa z ubiegłego tygodnia na temat polowania na rosyjskie czarownice podkreślający, że z uwagi na stronniczość, kłamstwa i nienawiść ze strony śledczych ludzie domagają się, aby śledzić śledczych, wówczas wyjdzie na jaw wiele spraw. Reakcją na tę wypowiedź w ciągu godziny był tweet byłego szefa CIA Johna Brennana twierdzący: twój strach przed wykryciem jest namacalny a twoja desperacja jeszcze bardziej i nawołujący do zamachu stanu przeciw Trumpowi – co w normalnych czasach spowodowałoby jego zaaresztowanie za zdradę.
https://www.thegatewaypundit.com/2018/06/john-brennan-in-ominous-tweet-to-pres-trump-calls-for-insurrection-by-cabinet-gop-leadership/
Następnie mamy jedno z wiodących kanadyjskich pism informacyjnych nawołujących otwarcie i pół żartem do inwazji USA, ponieważ Ameryka stała się państwem dysfunkcyjnym.
https://www.macleans.ca/opinion/the-case-for-invading-america/
Mamy również szefa NATO, Jensa Stoltenberga, który przemawiając w Londynie twierdzi, że nie zostało wyryte w kamieniu, że sojusz transatlantycki będzie wieczny.
https://www.usnews.com/news/world/articles/2018-06-21/nato-head-no-guarantee-trans-atlantic-alliance-will-survive#close-modal
Moglibyśmy tak cytować dalej bez końca, ukazując objawy niedeklarowanej wojny domowej na Zachodzie, ale byłoby to zbędne z uwagi na nasycenie mediów podobnymi sprawami.

Przyczyną tego niezwykłego napięcia jest zapobieganie działaniom militarnym na wielu frontach zarówno przez siły zbrojne USA i Rosji, które mogłyby pozbawić władzy kilka rządów i doprowadzić do zmiany mapy świata twierdzą źródła Pentagonu, CIA, FSB i inne. Poważne działania militarne są najbardziej prawdopodobne na Ukrainie, w Izraelu i w Meksyku jako część tajnej umowy między Trumpem, rosyjskim prezydentem Wladimirem Putinem i chińskim prezydentem Xi Jinping donoszą źródła.
Oczekuje się podjęcia działań militarnych przez Rosję wobec zarówno Izraela jak i Ukrainy, co prawdopodobnie doprowadzi do zmiany reżimu w obu krajach rządzonych przez chazarów. Rosyjski program telewizyjny /z angielskimi napisami/ na linku załączonym poniżej traktuje o przewodzie sądowym dotyczącym zbrodni wojennych, prowadzonym przeciwko nielegalnie zainstalowanemu reżimowi na Ukrainie.
https://www.youtube.com/watch?v=2O2yMZymp6E&feature=youtu.be
Według informacji z CIA, jest to prawdopodobne preludium do tolerowanego przez USA a inscenizowanego przez Rosję przewrotu mającego na celu obalenie ukraińskiego reżimu, połączonego z zaanektowaniem wschodnich prowincji Ukrainy, gdzie ludność mówi po rosyjsku. Jeden z głównych architektów nielegalnej zmiany rządów na Ukrainie, Wiktoria pierdolić Unię Nuland, powiedziała w środę przed senacką komisją wywiadu, że inne państwa i aktorzy złej reputacji adaptują i poprawiają rosyjską metodologię wśród nich znajdują się Chiny.
https://www.npr.org/2018/06/20/621963286/former-u-s-diplomat-warns-china-is-emulating-russian-political-interference
Pokazuje to, że chazarski zbrodniarz wojenny Nuland widzi Rosję, Chiny i reżim Trumpa jako aliantów.
Inny znaczący ruch Rosji ma już swój początek w postaci zbombardowania przez Rosjan w ubiegłym tygodniu /za przyzwoleniem USA/ izraelskich marionetek w pobliżu wzgórz Golan. Pajace z departamentu stanu USA obiecywali, że USA będą bronić Izraela, ale oni nie kontrolują amerykańskich władz wojskowych, które mają dość izraelskiego nagannego zachowania. Dlatego obecnie izraelczycy pytają ze zdziwieniem gdze są nasi amerykańscy żołnierze-niewolnicy?
https://www.debka.com/russian-air-strikes-back-syrian-southern-offensive-us-to-southern-front-rebels-youre-on-your-own/

Oto co informator z Pentagonu miał do powiedzenia na temat tej sytuacji: wycofanie się USA z rady praw człowieka ONZ pozwala podejmować bez sprzeciwu działania anty-izraelskie w celu dalszej izolacji i sankcjonowania syjonistycznego państwa. Im szybciej naród izraelski zrzuci z siebie jarzmo swoich chazarskich czcicieli szatana, tym lepiej dla niego.

W międzyczasie wydaje się, że amerykańskie władze wojskowe przygotowują jakieś ruchy wojskowe przeciw Meksykowi, choć bezpośrednia inwazja nie wchodzi w rachubę. Zamiast tego, władze wojskowe USA przejmują kontrolę nad granicą z Meksykiem, zgodnie z tweetem Trumpa nie możemy pozwolić, aby ci ludzie dokonali inwazji naszego państwa. Jeżeli ktoś się pojawia, musimy natychmiast bez sądu i rozpraw odstawić go tam, skąd przybył.

„W miarę jak Meksyk staje się dysfunkcjonalnym państwem kierowanym przez klany narkotykowe a kampania w Kolumbii przeciw FARC powoduje większą liczbę uciekinierów, wojskowi prawnicy są delegowani na granicę aby wspomóc departament sprawiedliwości w celu ścigania nielegalnych przybyszów to opinia informatorów Pentagonu na temat zaistniałej sytuacji.
Chazarskie grupy nacisku podnoszą klangor w związku z kryzysem spowodowanym przez uciekinierów, ponieważ coraz więcej wskazuje na to, że samotne młode dziewczęta występujące o status uciekiniera znikają bez śladu i prawdopodobnie stają się przedmiotem handlu żywym towarem.
https://www.vox.com/2018/6/21/17488050/where-are-the-girls-family-separation-trump
Na tym froncie trwa ujawnianie przestępstw na tle seksualnym na wysokich szczeblach chazarskiej mafii. Według informatorów Pentagonu i innych źródeł, Clare Bronfman należąca do głównych sponsorów Hillary Clinton ma być postawiona w stan oskarżenia za handel dziećmi w ramach kultu seksualnego NXIVM.
https://bigleaguepolitics.com/clinton-donor-clare-bronfman-expects-to-be-indicted-in-sex-cult-child-trafficking-case/
Ponadto, pojawiają się informatorzy twierdzący, że gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo zamiata pod dywan przestępstwa seksualne przeciw nieletnim.
https://world.einnews.com/pr_news/452937366/gov-andrew-cuomo-is-covering-up-sex-crimes-against-children?afid=777&utm_source=MailingList&utm_medium=email&utm_campaign=breaking+News%3A+world1970-Sunday

Te aresztowania mają miejsce na podstawie dowodów zgromadzonych dzięki aresztowaniom tysięcy niżej postawionych osób nadużywających praw dzieci donoszą z Pentagonu.
W międzyczasie, w Europie wyznaczeni przez chazarów przywódcy Francji i Niemiec znajdują się o krok od usunięcia wskutek reakcji samoobrony społecznej na napływ milionów młodych uciekinierów płci męskiej z krajów muzułmańskich. Angela Merkel, chazarska kanclerz błękitnej krwi oraz niewolnik Rotszyldów prezydent Emmanuel Macron we Francji stawili czoła otwartej rebelii dwunastu państw UE, gdy w zeszłym tygodniu proponowali wzmocnienie centralnej /chazarskiej/ kontroli UE.
https://www.zerohedge.com/news/2018-06-22/12-european-states-revolt-against-merkel-macron-plan-reform-europe
Wówczas Macron podniósł stawkę wnosząc o sankcje finansowe /czyli wprowadzenie bojkotu finansowego przez Rotszyldów/ przeciwko państwom UE /takim jak Włochy, Węgry i Polska/ za odmowę przyjmowania uciekinierów.
http://www.france24.com/en/20180623-macron-france-migrants-sanctions-eu-spain-prime-minister-pedro-sanchez

Jednak zamiast tego – jak twierdzą źródła Pentagonu i CIA nastąpi zmiana władzy we Francji i w Niemczech, po czym nastąpi wielka akcja usuwania nielegalnych imigrantów z Europy głównie muzułmanów płci męskiej.

Oczywiście jak czytelnicy niniejszego raportu wskazują uciekinierzy przybywają w znacznej mierze wskutek masowych mordów i totalnego chaosu wywołanego w ich krajach przez chazarską mafię. A więc niewątpliwie rzeczywiste rozwiązanie kryzysu będzie wymagało usunięcie przestępczego reżimu w Izraelu i położenie kresu jego szaleńczemu projektowi Armageddonu. Jest nadzieja, że Rosja niedługo się tym zajmie.
Już obecnie na Bliskim Wschodzie, prawdziwi miłujący pokój muzułmanie rozpoczęli działania przeciwko pseudo-muzułmańskim ekstremistom, wykreowanym i finansowanym przez chazarów.
https://www.globalresearch.ca/saudi-wahhabism-serves-western-imperialism/5642047

Zrozumiałe, że chazarowie dosłownie walczący o życie w miarę ujawniania ich masowych morderstw i zbrodni wojennych – będą starali się stworzyć maksymalne zamieszanie i rozlew krwi zanim zostaną pozbawieni władzy twierdzą źródła CIA, Pentagonu i inne. Dlatego mają ogromne znaczenie trwające potajemne wysiłki aby znieść chazarską kontrolę nad światowym systemem finansowym. Już jest jasne, że chazarowie przechwycili tę kontrolę nielegalnie, używając to tego skradzionego złota z zasobów królewskich. Prawowici właściciele obecnie upominają się o swoje złoto po złożeniu stosownych oświadczeń wobec BIS i innych banków centralnych. W tym celu prowadzone są tajne rozmowy między Pentagonem, tajnymi stowarzyszeniami azjatyckimi, azjatyckimi rodzinami królewskimi, rządem Chin, Rosji i innymi. Wiele z tych spraw nie możemy ujawnić, lecz możemy potwierdzić istnienie ogólnej zgody co do potrzeby utworzenia przyszłej zachodniej agencji planowania, jako uzupełnienia chińskiej inicjatywy OBOR.

Oto komentarz informatora z zachodniego tajnego programu przestrzeni kosmicznej odnośnie tej sytuacji:

„obecnie wielu informatorów ujawnia dotychczas ukrywane tajemnice sądząc, że to pójdzie łatwo. Nie, tak nie będzie. Manipulacja energią pochodzącą od środków finansowych powodująca krzywdę i śmierć stanowi pogwałcenie Praw Galaktyki. Gdy oni zbombardowali Japonię w roku 1945, miało to wpływ na inne światy. Dlatego Ziemia jest obecnie otoczona kordonem. Sytuacja stała się poważna, kiedy usiłowali umieścić broń nuklearną w przestrzeni kosmicznej. Eksplozja Challengera miała temu zapobiec. Dokonał tego Izrael, ale przedstawiciele Galaktyki usunęli wszystkich przed eksplozją. Mam wrażenie, że wkrótce nastąpi przesilenie.

Ze swojej strony, informatorzy Pentagonu twierdzą, że Trump stworzył siły przestrzeni kosmicznej aby udostępnić ich tajny program i ukrywaną technologię dla dobra ludzkości w postaci antygrawitacji, wolnej energii, holograficznych łóżek leczniczych, przedłużania życia, teleportacji, replikatorów itd.


Mamy nadzieję, że powyższe doniesienia odpowiadają prawdzie ale nawet jeżeli tak nie jest to po zakończeniu chazarskiej kontroli finansowej tryliony dolarów zostaną uwolnione na realizację projektów wprowadzenia zieleni na pustynie, napełnienia oceanów rybami oraz badanie wszechświata i inne.

Translator: Ryszard K. 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers