Tuesday, June 19, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 18:06:2018


Przygotowania do odrodzenia Mandżurii, perspektywa letnich niepokojów w Europie 18 czerwca 2018

Po raz kolejny, świat stoi w obliczu długiego gorącego i niespokojnego lata, w tym roku z centrum wydarzeń prawdopodobnie w Europie i we wschodniej Azji. Unia Europejska prawdopodobnie będzie świadkiem zmiany rządów wskutek społecznego niezadowolenia z powodu nowej wielkiej fali imigrantów, przeważnie mężczyzn muzułmanów korzystających ze sprzyjających warunków pogodowych. Na Dalekim Wschodzie, spotkanie na szczycie między prezydentem USA Donaldem Trumpem i mocnym człowiekiem Korei Północnej Kim Jong-un doprowadziło do poważnych przymiarek do odrodzenia mandżurskiego imperium rozciągającego się od Mongolii przez północne Chiny do Korei i Japonii – twierdzą zgodnie liczne niezależne źródła, włącznie z CIA i japońskim wywiadem wojskowym.
Zacznijmy od sytuacji w Europie, gdzie rządy w Austrii, we Włoszech, w Szwecji i innych krajach stoją świadomie w obliczu faktu, że tak zwany kryzys imigracyjny to w istocie muzułmańska inwazja. Nie jest to żadną przesadą, ponieważ ponad 60% z około pięciu milionów uciekinierów — którzy przybyli do Europy od roku 2013 – to mężczyźni. Innymi słowy, trzymilionowa armia muzułmanów w wieku poborowym dokonała inwazji Europy w podstępny sposób. Statystyki pochodzą z Eurostatu i można je odszukać na Wikipedii.
https://en.wikipedia.org/wiki/European_migrant_crisis

Nie ma w tym żadnego przypadku. Tak zwani uciekinierzy otrzymali fałszywe dokumenty tożsamości na przykład Afgańczycy i Pakistańczycy otrzymują pieniądze na podróż i drobne wydatki, jak również fałszywe syryjskie paszporty wydawane przez lożę masońską P2 za pośrednictwem samozwańczych inżynierów społecznych sterujących kryzysem z ukrycia. Jak uprzednio wspomnieliśmy, podczas kontaktów z P2 we Włoszech kilka lat temu usłyszeliśmy, że ich plan zakłada zmuszenie islamu i chrześcijaństwa do zwalczania się nawzajem, aby obie religie połączyły się w jedną światową religię kontrolowaną przez masonerię.
Takie jest tło całej serii wydarzeń, jakie miały miejsce w ubiegłym tygodniu wraz z nadejściem ciepłej pogody. Po pierwsze, nowy rząd włoski rozpoczął wojnę werbalną z Francją po podjęciu decyzji aby nie przyjmować więcej łodzi wypełnionych uciekinierami.
https://www.yahoo.com/news/italy-france-tensions-spiral-over-rejected-migrant-ship-133857517.html
Następnie mamy rząd austriacki, który wyrzuca imamów i mobilizuje policję graniczną w miarę zbliżania się do granicy nowej fali 80000 migrantów.
https://www.zerohedge.com/news/2018-06-14/situation-critical-austria-conducts-border-defense-drills-expected-wave-80000
Ponadto — jak już wspomnieliśmy w ubiegłym tygodniu — Szwecja zmobilizowała Gwardię Narodową po raz pierwszy od 40 lat, aby poradziła sobie z bezprawnymi strefami no-go utworzonymi w Szwecji głównie przez meżczyzn muzułmanów.
https://www.rt.com/news/428953-sweden-home-guard-drills/
Kryzys ten doprowadzi prawdopodobnie do obalenia rządów we Francji i w Niemczech, ponieważ nadal planują one zwiększenie napływu uchodźców. Członkowie rządu niemieckiej kanclerz Angeli Merkel, który popiera napływ imigrantów, twierdzą, że zostanie ona pozbawiona urzędu w ciągu tygodnia z tego powodu.
https://www.express.co.uk/news/world/975166/Angela-Merkel-Germany-Bundestag-EU-migration-crisis-Kai-Whittaker
Oczekuje się, że kulminacja tej sytuacji nastąpi podczas szczytu NATO planowanego na 11 i 12 lipca 2018.
https://www.nato.int/cps/en/natohq/news_155085.htm
Prezydent Rosji Wladimir Putin spotka się z prezydentem USA Donaldem Trumpem w mniej więcej tym samym czasie, jak podają rosyjskie źródła rządowe. Ma to niewątpliwy związek ze spotkaniem w Finlandii 10 czerwca wysokiego rangą generała USA Josepha Dunforda oraz rosyjskiego szefa sztabu generalnego, generała Valery Gerasimova, którzy omawiali sprawy bezpieczeństwa europejskiego, Syrię, Izrael i inne tematy.
https://www.militarytimes.com/flashpoints/2018/06/10/top-us-general-and-russian-counterpart-hold-talks-in-finland/

Osoba dobrze poinformowana i biorąca bezpośredni udział w negocjacjach Kim Jong-un, Xi Jinping /prezydent Chin/, Vladimir Putin i Donald Trump powiedziała: obserwujcie uważnie Vladimira Putina podczas mundialu, a szczególnie jego szachowe posunięcia zaraz po jego zakończeniu Koniec mundialu przypada na 15 lipca i wówczas ma nastąpić wydarzenie, które zmieni geografię wokół Krymu. Na podstawie podjętych ustaleń, Xi Jinping, Kim Jong-un i Donald Trump nie pozwolą na interwencję ich rządów.

Jeżeli Putin i otaczający go ludzie są poważni, prawdopodobnie dokonają formalnego przyłączenia części wschodniej Ukrainy, gdzie mówi się po rosyjsku. Temu wydarzeniu może towarzyszyć zmiana rządu w pozostałej części Ukrainy po usunięciu nielegalnego kryminalnego, chazarskiego i nazistowskiego reżimu jak donoszą z rosyjskich źródeł FSB.

Rosjanie mogą ponadto zmusić inny nielegalny chazarski reżim ten w Izraelu do usunięcia wielbiącego szatana dyktatora Benjamina Netanyahu, lub dokonają pełnowymiarowej inwazji wraz z Iranem i Turcją. Przypominamy, że to w tym właśnie kontekście NATO oznajmiło, że nie będzie bronić Izraela. Żydzi i pozostali mieszkańcy Izraela zostaną uwolnieni i wzięci pod ochronę wskutek takich posunięć.
A teraz skierujmy naszą uwagę na sytuację we wschodniej Azji. Mamy tu do czynienia z aktywnym planowaniem reaktywacji Mandżurii mongolskiego państwa biegnącego od Mongolii przez północno-wschodnie Chiny do Korei i Japonii – według spadkobierców dynastii Qing /Manchu/, członków gabinetu premiera Shinzo Abe, CIA i innych źródeł.
https://en.wikipedia.org/wiki/Manchuria#/media/File:Manchuria.png

Nie jest to zbyt daleko posunięta spekulacja, jak wyglądałoby na pierwszy rzut oka. Oto jak wygląda umiarkowana wersja tego planu według informatora CIA operującego w Azji: „w istocie chodzi o energię. Rurociąg gazu naturalnego zostanie przeprowadzony przez oba państwa koreańskie, mający swój początek w Rosji i wiodący do Władywostoku. Korea Północna zostanie Szwajcarią wschodu. Obecnie dyskutuje się, czy również Japonia będzie odbiorcą gazu naturalnego. W rezultacie jak się wyraził Pyongyang stanie się nowym Singapurem.

Członek gabinetu Abe potwierdził, że miały miejsce negocjacje między Japonią i Koreą Północną, a jednym z tematów było odrodzenie Mandżurii.

Pamiętajmy, że gdy Xi Jinping spotkał się z Trumpem w Mar-a-Lago 6 kwietnia 2017, stwierdził jasno, że Chiny mają ograniczoną kontrolę nad Koreą Północną. Dokładnie miał na myśli, że północny chiński okręg wojskowy zdominowany przez Mongołów jest de facto w znacznym stopniu autonomiczny. Z tego powodu, nawet jeżeli pod naciskiem Trumpa Xi w późniejszym terminie ogłosił sankcje wobec Korei Północnej, nigdy nie zostały one wprowadzone w życie.

Ze swej strony, członkowie królewskiego rodu Manchu twierdzą z naciskiem, że grupa G7 sfinansowała plan Marshalla złotem, które zostało im skradzione. Jeżeli Amerykanie i Rosjanie przyjmą ten punkt widzenia, wówczas nagle kontrola nad znaczną ilością zasobów, które pomogły w rozwoju G7 a potem Chin, znajdzie się w nowych rękach sojuszu wojskowego mongolsko-rosyjsko-amerykańskiego. To mogło być prawdziwym powodem, dla którego państwa G6 potraktowały szczyt Korea Północna/USA i nową przyjaźń tych państw zimnym prysznicem. Dlatego będzie interesujące, co Putin i Trump powiedzą w lipcu pozostałym członkom NATO kontrolowanym przez chazarów.
Ponadto, w ubiegłym tygodniu pewna wiadomość potwierdziła tezę autora tego raportu, że broń nuklearna w posiadaniu Korei Północnej to w rzeczywistości japońska broń nuklearna. Po spotkaniu na szczycie Kim/Trump rząd Japonii wydał oświadczenie, że wskutek presji USA zredukuje zapasy plutonu.
http://www.asahi.com/ajw/articles/AJ201806170027.html
Uzyskanie plutonu stanowi największą przeszkodę w otrzymaniu broni jądrowej. Będąc w posiadaniu plutonu, w zasadzie posiadamy broń nuklearną. Dla przykładu zrzucając 10 kg plutonu ze szczytu drabiny na 10 kg plutonu leżące na dole powodujemy eksplozję nuklearną. Japonia posiada wystarczającą ilość plutonu do wykonania 6000 pocisków jądrowych, ponadto posiada rakiety będące w stanie uderzyć w każde miejsce na kuli ziemskiej. Jak stwierdził swego czasu prezydent Boris Jelcyn, Japonia miała w zwyczaju informować przywódców światowych, że jest potęgą nuklearną mimo utrzymywania publicznie fasady państwa nie posiadającego broni atomowej.
https://www.independent.co.uk/life-style/is-boris-bonkers-1288803.html
Tak więc wiadomość o żądaniu, aby Korea Północna uwolniła się od broni nuklearnej oznacza de facto, że to żądanie skierowane jest do Japonii.
Innym znakiem pojawiającego się sojuszu amerykańsko-rosyjsko-mongolskiego /Japonia, Korea itd/ jest fakt, że po raz pierwszy od roku 1916 członek japońskiej rodziny cesarskiej odwiedza Rosję. Takie wydarzenia nie są przypadkowe.
https://english.kyodonews.net/news/2018/06/74ec1e55f368-japan-sends-imperial-family-member-to-russia-for-1st-visit-in-century.html
Kolejnym klockiem w układance jest wiadomość, że król Tajlandii ogłosił przejęcie kontroli nad tajskim skarbem królewskim:
https://sputniknews.com/asia/201806171065481015-Thai-king-Makes-royal-Assets-Taxable/
Oto jak źródło CIA w Azji tłumaczy to posunięcie: „Król oddala się od junty wojskowej. Wie, że są kontrolowani przez chazarską syjonistyczną kabałę. Kwota 30 bilionów USD jest bardzo zaniżona chodzi o kwotę 10 razy większą, lub znacznie bardziej powiększoną jeżeli dodać zasoby królewskiego tajskiego złota. Innymi słowy, można z powodzeniem sądzić, że legendarne królewskie złoto Tajlandii wzbogaci zasoby złota Qing /Manchu/ w celu przejęcia od chazarskiej mafii kontroli nad globalnym systemem finansowym.

W tym kontekście należy patrzeć na wydanie przez Trumpa wojny handlowej UE i Chinom. Według informatorów Pentagonu, celem tego posunięcia jest wymuszenie ponownego startu powojennego systemu finansowego i wyjęcie go spod kontroli chazarskiej mafii.
W międzyczasie trwa usuwanie chazarskiej mafii ze szczytów władzy. Najważniejszą wiadomość, zignorowaną przez media propagandy korporacyjnej kontrolowane przez chazarów, było ogłoszenie przez departament sprawiedliwości w dniu 11 czerwca /6 /11/ o zaaresztowaniu ponad 2300 pedofili.
https://www.justice.gov/opa/pr/more-2300-suspected-online-child-sex-offenders-arrested-during-operation-broken-heart

Ponadto, zezwolono AT&T na przejęcie Time Warner co według źródeł zbliżonych do Pentagonu oznacza, że CNN będzie zmuszona zaprzestać nachalnej propagandy i zacząć ponownie przekazywać prawdziwe wiadomości.
Na zakończenie tego tygodnia, choć z zasady unikamy komentowania wydarzeń ekonomicznych, pragniemy zwrócić uwagę na następującą wiadomość:
http://www.hurriyetdailynews.com/500-sheep-die-in-mass-suicide-jump-in-eastern-turkey-133225#photo-5

Proszę pamiętać, że tendencja to twój przyjaciel / = idź za owcami przed tobą/ działa do czasu, aż całe stado spada ze skały. Nie możesz powiedzieć, że nie zostałeś ostrzeżony.


Translator: Ryszard K.

Kriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers