Monday, June 11, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 11:06:2018


Szczyt Kim/Trump, Rotszyldowie, wojna finansowa – wszystko jest połączone


 11 czerwca 2018

Odbywające się w tym tygodniu spotkanie na szczycie między prezydentem USA Donaldem Trumpem a Kim Jong-un, mocnym człowiekiem z Korei Północnej, było poprzedzone potężną falą publicznych i tanjnych spotkań wysokiego szczebla, ponieważ mamy do czynienia ze spotkaniem niezwykłym twierdzą zgodnie liczne źródła. Podczas spotkania poruszona zostanie nie tylko sprawa pokoju na półwyspie koreańskim, lecz również przyszłość systemu finansowego a więc przyszłość świata co do tego zgodne są źródła z Korei Północnej, Pentagonu, Illuminati i inne.
W ubiegłym tygodniu miały miejsce spotkania publiczne G7 /obecnie G6 po praktycznym wycofaniu się USA/ - spotkanie na szczycie przywódców zachodnich, jak również podobne spotkanie Szanghajskiej Organizacji Współpracy /czyli sojuszu euro-azjatyckiego/. Natomiast spotkania tajne, to spotkanie Bilderberga we Włoszech, oraz spotkania między przedstawicielami azjatyckich rodzin królewskich i Towarzystwa Białego Smoka /WDS/ mające miejsce w Japonii według informacji z azjatyckich tajnych stowarzyszeń.
Spotkanie Bildergerga odbyło się pod przewodnictwem Henry Kissingera wysokiego szczebla szalbierza finansowego – z udziałem, jak się wydaje po raz pierwszy, przedstawiciela Watykanu, kardynała Pietro Parolin. Głównym poruszanym tematem był populizm w Europie„…
http://www.bilderbergmeetings.org/meeting_2018.html

co oznacza chłopów z widłami powstających przeciwko satanistycznym elitom w Wielkiej Brytanii, Włoszech, na Węgrzech i właściwie wszędzie w Europie. Sytuacja rozwija się tak, że niedługo ci masowi mordercy zabijający dzieci będą wyciągani ze swoich domów i wieszani na najbliższych latarniach co swego czasu przewidział George Bush senior.
W rzeczy samej, w ubiegłym tygodniu kabała Busha została zdiesiątkowana gdy Frank Carlucci główny lojalista z założyciel Carlyle stanął naprzeciwko swego stwórcy„ – donoszą z Pentagonu, odnotowując ponadto, że raport generalnego inspektora departamentu sprawiedliwości ukaże się 14 czerwca, podczas gdy liczba tajnych aktów oskarżenia osiągnęła 35000 a departament sprawiedliwości włączył do akcji dodatkowych 300 prokuratorów„. Ponadto „wakacje senatu przypadające w sierpniu zostały anulowane, więc można będzie dokonać potwierdzenia nowych nominacji sędziów federalnych przez Trumpa, oraz innych urzędników„.
Duńska rodzina królewska będąca założycielem Bilderberga otrzymała przekaz 7 czerwca w dniu rozpoczęcia spotkania Bilderberga według którego Ines Zorreguieta, siostra królowej Maxima została znaleziona powieszona w Argentynie w jako ostrzeżenie dla pedofili z rodzin królewskich donoszą z Pentagonu. Stało się to w czasie, gdy uwolniono 160 dzieci w Atlancie podczas operacji uwalniania dzieci będących obiektem nielegalnych operacji.
https://www.theguardian.com/world/2018/jun/07/dutch-queens-sister-found-dead-at-home-in-buenos-aires
Ponadto, w Anglii wybuchły rozruchy w związku z zaaresztowaniem Tommy Robinsona, któremu zarzuca się informowanie o masowej rozprawie sądowej pedofili.
https://www.zerohedge.com/news/2018-06-10/watch-chaos-erupts-tommy-robinson-protest-police-chased-down-street-1000s-rage
Jednak największa akcja rozegrała się w Szwecji, gdzie rząd zmobilizował gwardię narodową oraz rezerwistów w celu rozpędzenia muzułmańskich nachodźców-gwałcicieli potwierdzają z Pentagonu. Wysoki rangą amerykański generał Joseph Dunford poleciał w zeszłym tygodniu do Finlandii na spotkanie ze swoimi odpowiednikami z Finlandii i Rosji aby pomóc Szwecji w wykorzystaniu momentu Trumpa. Również Austria wyrzuciła w ubiegłym tygodniu z kraju grupę radykalnych duchownych, pseudo muzułmanów salafistów, prowokując prezydenta Turcji Recepa Erdogana do wypowiedzenia ostrzeżenia, że doprowadzi do świat do wojny między krzyżem a półksiężycem.
https://www.timesofisrael.com/erdogan-warns-austria-imam-crackdown-will-lead-to-holy-war/
Oczywiście publiczne sługusy Rotszyldów uczestniczący w spotkaniu G6 w Kanadze w zeszłym tygodniu nie uznały za stosowne wspomnieć o tych sprawach w swoim komunikacie końcowym, bełkocąc zamiast tego o sprawach typu gender /które matka natura rozwiązała już na etapie stworzenia/.
Przywódcy G6 dali ponadto jasno do zrozumienia, że zamierzają nadal kontrolować światowy system finansowy za pomocą wyssanego z palca CO2 powodującego globalne ocieplenie twierdząc, że Kanada, Francja, Niemc, Włochy, Japonia, Wielka Brytania oraz Unia Europejska potwierdzają swoje mocne zaangażowanie na rzecz implementacji porozumienia paryskiego. Również papież Franciszek dał jasno do zrozumienia w ubiegłym tygodniu, kto jest jego rzeczywistym szefem /uwaga to nie Bóg/, udzielając poparcia dla tego fałszerstwa nie mającego wsparcia naukowego, a którego rzeczywistym celem jest zapewnienie dalszej kontroli finansowej chazarom /Rotszyldom itd/ oraz przedstawicielom błękitnej krwi.
Trump dał do zrozumienia, co naprawdę sądzi o G6 oraz UE podczas spotkania z niewolnikiem Rotszyldów, prezydentem Emmanuelem Macronem. Gdy Macron powiedział pracujmy razem, obaj mamy chiński problem, wówczas Trump odrzekł : UE jest gorsza od Chin.
https://www.axios.com/donald-trump-emmanuel-macron-eu-worse-than-china-trade-tariffs-57f53e00-8b5c-4931-9d05-97ee0b510fd5.html?utm_source=twitter&utm_medium=twsocialshare&utm_campaign=organic
To prowadzi do prawdziwego tła spotkania na szczycie Trump /Kim w Singapurze w tym tygodniu, gdzie głównym tematem dyskusji będzie odebranie chazarom kontroli nad systemem finansowym G6 twierdzą zgodnie różne źródła.
Część tematyki szczytu Kim/Trump poświęcona systemowi finansowemu dotyczy prawa własności dynastii Manchu /Qing/ do złota, jak donosi spadkobiera Manchu Zang Seungshick (張勝植) oraz inny przedstawiciel dynastii Manchu, który woli zachować anonimowość. Oba te źródła informacji, nie zdając sobie sprawy, że równocześnie kontaktowały się z WDS, przedstawiły dokumentację wskazującą, że złoto Manchu zostało oddane pod kontrolę rodziny Rotszyldów w Szwajcarii w roku 1947. Twierdzą oni, że złoto sprzeniewierzone przez Rotszyldów i wykorzystane do sfinansowania planu Marshalla po 2 wojnie światowej. Ich złoto sfinansowało ponadto założenie CIA oraz państwa Izrael twierdzą zgodnie. Uważają, że nadal finansuje G6, natomiast nie sfinansowało rozwoju Azji Wschodniej, jak to było obiecane. Złoto ukryte jest w górach w pobliżu Bazylei, Szwajcaria, a 70-letni okres, po którym miało być zwrócone kończy się w lipcu tego roku twierdzi Zang.
Wspomniane źródła twierdzą, że swego czasu w tych ustaleniach brali udział chiński prezydent Chiang Kai-shek, cesarz Japonii Hirohito oraz prezydent Korei Południowej Syngman Rhee. Były japoński premier Kishi Nobusuke, dziadek obecnego premiera Japonii Shinzo Abe, brał również w tym udział – twierdzi Zang dodając, że obecnym managerem tych sprzeniewierzonych zasobów z ramienia Rotszyldów jest japoński minister finansów Taro Aso. „Rotszyldowie mający spełniać rolę bankierów, którym inni ludzie powierzają swoje pieniądze, sprzeniewierzyli je twierdzi Zang.
Trump otrzymał te informacje od Kima podczas ich pierwszego tajnego spotkania w wiosce pokoju Panjunmon na granicy obu Korei w listopadzie zeszłego roku twierdzi Zang. Informatorzy Pentagonu potwierdzili uprzednio autorowi niniejszego raportu, że tajne spotkanie Kima i Trumpa miało wówczas miejsce.
Zang twierdzi, że został uwięziony w Korei Południowej wkrótce po spotkaniu z autorem tego raportu w roku 2015. Został uwolniony tylko dlatego, że agent Rotszyldów prezydent Park Geun-hye został zaaresztowany w kwietniu tego roku.
Ponadto, Zang obecnie uważa, że Kim Young-hee (金英姫), która wraz z Zang odbyła spotkanie z autorem tego raportu w roku 2015, jest córką Jang Song-thaek wuja Kim Jong-un na którym wykonano egzekucję, a więc jest ona pierwszą kuzynką Kima. Jang padł ofiarą egzekucji, ponieważ pracował dla Rotszyldów twierdzi Zang. Nie byliśmy w stanie podjąć kontaktu z Kim Young-hee /Hee oznacza księżniczkę/ aby to potwierdzić, ale mamy nadzieję, że ona skontaktuje się z nami po przeczytaniu niniejszego raportu.
Agentami Rotszyldów są również John Bolton doradca d/s bezpieczeństwa narodowego USA, oraz wice-prezydent Michael Pence – obaj usiłowali zablokować prawa Manchu /z Korei Północnej/ do ich złota twierdzi Zang. Niewątpliwie Bolton usiłował ze wszech sił niedopuścić do tego spotkania na szczycie, czego potwierdzeniem niech będą jego publiczne wypowiedzi, że Korea Północna zostanie potraktowana jak Libia.
Roszczenia Manchu są interesujące, ponieważ to państwa G7 skorzystały z planu Marshalla i to one, z wyłączeniem reżimu Trumpa, usiłowały storpedować szczyt Kim/Trump. Również interesujące, że właśnie te państwa, wraz z papieżem Franciszkiem jak wspomniano wyżej popierają porozumienie paryskie jako sposób na utrzymanie kontroli nad systemem finansowym przez rodziny błękitnej krwi. Odnotujmy, że Trump opuścił spotkanie G7, zanim zaczęto omawiać porozumienie paryskie.
Sądząc po wyrazie twarzy na fotografii na załączonym linku, można zobaczyć reakcję sługusów Rotszyldów po okazaniu przez Trumpa dokumentów potwierdzających prawa Korei Północnej /Manchu/ do złota, które w ostatecznym rachunku wspiera G7 /obecnie G6/ oraz izraelski system finansowy.
https://www.bbc.com/news/world-us-canada-44426442
Inny przedstawiciel królewskiego rodu Manchu, który unika rozgłosu, twierdzi, że przedstawi papiery wartościowe w ambasadzie USA w Tokio i zażąda aby Zarząd Rezerwy Federalnej honorował swoje zobowiązanie do monetyzacji tych papierów. WDS poprze jego roszczenia, jak również tajne stowarzysienia azjatyckie, iluminaci i inne potężne ugrupowania – twierdzą informatorzy bliscy tajnych stowarzyszeń. Celem jest uwolnienie ludzkości od duszącego uścisku nad systemem finansowym przez chazarską mafię twierdzą zgodnie różne źródła. Będzie to upadek Babilonu, ponieważ złodzieje nie mogą zarządzać bankami według słów przedstawiciela królewskiej dynastii Manchu.
Już obecnie żydzi amerykańscy choć nadal będący ofiarami kompletnego prania mózgów zaczynają się budzić z letargu i nie zgadzają się z żydami izraelskimi w wielu podstawowych sprawach.
https://apnews.com/ec170f8efeb64169b34f0fed2b432776?utm_campaign=SocialFlow&utm_medium=AP&utm_source=Twitter&__twitter_impression=true&__twitter_impression=true
Wydaje się również, że iraccy żydzi zorientowali się, że Izrael to siedziba szatana zaczynają powracać do swojej prawdziwej ojczyzny Mezopotamii, zgodnie z prawdziwym przekazem Starego Testamentu.
https://www.middleeastmonitor.com/20180604-sadr-welcomes-return-of-iraq-jews-from-israel/
Oczywiście, dopiero zakończenie uwolnienia Stanów Zjednoczonych da pełną gwarancję, że to wszystko się wydarzy. W tym kontekście, źródła z Pentagonu donoszą, że antychrześcijańska, liberalna żydowska wiedźma Ruth Bader Ginsburg /notoryczna RBG/ i krypto-żydowska satanistka Sonia Sotomayor są na celowniku Trumpa do usunięcia z sądu najwyższego.
Jest oczywiste, że chazarska banda nie odda pola bez walki i przeszła ostatnio do wywoływania samobójstw osób ujawniających ich matactwa. Na przykład w oparciu o informacje z Pentagonu projektantka damskich torebek Kate Spade, kuzynka aktora komediowego Davida Spade, oraz kucharz celebryta Anthony Bourdain popełnili ostatnio rzekomo samobójstwo, a to dlatego, że zamierzali ujawnić siatki pedofilskie.
Na zakończenie, choć bez związku z poruszanymi tematami, interesujący temat dotyczący gry Pokemon Go stworzonej przez NSA, mającej na celu wykorzystanie graczy jako chodzących wokół z kamerami szpiegów, co ujawnił ostatnio obeznany ze sprawą współpracownik NSA. Umieszcza się dziwne stwory w miejscach, gdzie przebywają podejrzani osobnicy lub gdzie z innych powodów NSA chce pozyskać fotografie. To tłumaczy, dlaczego gracze Pokemon Go usiłują wtargnąć do stref z ograniczeniami penetracji na całym świecie w celu wykonania fotografii.
http://english.alarabiya.net/en/variety/2016/07/22/The-most-inappropriate-places-Pok-mon-Go-players-have-gone-to.html
https://www.deccanchronicle.com/lifestyle/viral-and-trending/270716/chinese-army-bans-hong-kongs-pokemon-players-from-barracks-1.html
Poniżej oryginał raportu Zang i Kima członków królewskiego rodu Manchu wspomnianego w niniejszym tekście.
Tygodniowe Wiadomości i Analizy Geopolityczne 2015-05-04
Chaos w USA po ujawnieniu międzynarodowego bankructwa amerykańskiej rezerwy federalnej
Autor : Benjamin Fulford
W Stanach Zjednoczonych wzmaga się chaos, ponieważ większość świata unika kontaktów z kontrolowaną przez chazarów frakcją zarządu rezerwy federalnej. W reakcji na to, chazarowie usiłują w desperacji sprowokować zamieszki rasowe lub w inny sposób spowodować, aby noszący broń obywatele USA wywołali konfrontację z amerykańskimi siłami zbrojnymi oraz policją. Równocześnie, siły zbrojne USA oraz agencje rządowe podejmują działania przeciwko państwu Izrael oraz jego chazarskim przedstawicielom w USA, mianowicie kryminalnym rodzinom Busha, Clintona i Rockefellera.
Dave Goldberg, główny funkcjonariusz Facebooka, zmarł w ubiegłym tygodniu w tajemniczych okolicznościach w wieku 47 lat według Pentagonu było to wyraźnym znakiem dla rodziny Rockefellerów.
http://www.nytimes.com/2015/05/03/business/dave-goldberg-47-surveymonkey-chief-and-sheryl-sandbergs-husband-dies.html?hpw&rref=obituaries&action=click&pgtype=Homepage&module=well-region&region=bottom-well&WT.nav=bottom-well&_r=1
Właścicielem Facebooka jest Mark Zuckerberg, wnuk Davida Rockefellera. Według informacji z Pentagonu, był to sygnał od sił zbrojnych do oligarchów Silicon Valley, że od tego czasu przemysł hi-tech w Kalifornii będzie pod kontrolą władz wojskowych.
Aby zrozumieć frenetyczną walkę o władzę, jaka obecnie ma miejsce w USA, warto spojrzeć raz jeszcze na tajną historię trwającego bankructwa korporacyjnego rządu amerykańskiego. Rąbka tajemnicy uchylono podczas spotkania w ubiegłym tygodniu między przedstawicielami WDS a członkami chińskiej rodziny królewskiej, którzy pokazali dokumenty powodujące, że historia 20 wieku zostanie przedstawiona w zupełnie innym świetle. Dokumenty te opisują tajne porozumienia między prezydentami USA Franklinem Rooseveltem Harry Trumanem, chińskim nacjonalistycznym przywódcą Chiang Kai-shek oraz członkami królewskiej rodziny Manchu. Pokazują one, jak Roosevelt, Truman i amerykański sekretarz stanu George C. Marshall w określonym przedziale czasu przejęli do USA 20 statków wypełnionych złotem Manchu, po czym dokonali defraudacji, finansując tym New Deal Roosevelta oraz plan Marshalla.
Złoto zostało przewiezione do USA zaczynając w roku 1930, na podstawie obietnicy, że zostanie wykorzystane do sfinansowania rozwoju Azji Wschodniej, oraz do stworzenia federacji w której skład wejdą Mandżuria, Chiny, Korea i Japonia według informacji od rodziny królewskiej. Ponadto, Amerykanie udostępnili również Mandżurom matryce pozwalające drukować dolary amerykańskie.
Obecnie żyjący spadkobiercy złota Manchu to Kim Young-hee (金英姫) i Zang Seungshick Seungshick (張勝植). Twierdzą, że uniknęli wielokrotnie prób zamordowania ich i zastąpienia sobowtórami więc, aby zabezpieczyć się, poprosili o opublikowanie swoich fotografii, jak widać poniżej
Jako dodatkowe zabezpieczenie wykonano zdjęcia ich uszu.
Powodem, dla którego te dwie osoby są zagrożone jest to, że posiadają legalne prawa do złota o wartości około 30 trylionów USD.
Problem w tym, że na najwyższych poziomach globalnych finansów papier i cyfry na komputerach bankowych nie są przyjmowane jako pieniądze. Od właścicieli amerykańskiej filii zarządu rezerwy federalnej /Bush, Clinton, Rockefeller itd/ oczekuje się, że wywiążą się w złocie ze swojego zadłużenia wobec reszty świata. Z tego powodu usiłują stworzyć fałszywe roszczenia do skradzionego przez nich przed wielu laty złota Manchu /już dawno wykorzystanego/. Nie osiągną zakładanego przez siebie celu, ponieważ cały świat ma dość ich kryminalnego postępowania.
W rzeczy samej, spojrzenie przez pryzmat złota rzuca zupełnie nowe światło na wiele ostatnich wydarzeń historycznych. Po pierwsze, szok wywołany przez Lehman Brothers w roku 2008 nastąpił, ponieważ rząd korporacyjny USA nie wywiązał się z wypłaty złotem w przewidzianym terminie. Spowodowało to tymczasowe odcięcie USA od systemu handlu. Po tym korporacyjny rząd USA uzyskał znaczną pożyczkę złota od frakcji dynastii Ming w Azji w zamian za obietnicę, że Barack Obama zostanie prezydentem a USA zostaną poddane reformom.
Działania Obamy ukazały, że nie był on lepszy od Georga Busha juniora a złoto Ming rozeszło się. Od tego czasu amerykańska kabała inscenizuje wydarzenia, których celem jest poszukiwania złota i nowych finansów. Na przykład celem ruchu czerwonych koszul w Tajlandii było położenie łapy na historycznych zasobach złota tajskiej rodziny królewskiej. Arabskie wiosny w Tunezji i innych krajach arabskich miały również na celu pozyskanie złota z tych krajów. Celem inwazji na Mali było opanowanie tamtejszych kopalni złota. Atak na Haiti za pomocą tsunami i trzęsienia ziemi miał na celu uzyskanie tam praw wydobycia złota. Inwazja na Libię była nieudaną próbą kradzieży złota pułkownika Muammara Khaddafiego. Również atak na Japonię 11 marca 2011 za pomocą tsunami i trzęsienia ziemi miał na celu wyłudzenie japońskiego złota imperialnego.
Tak więc obecnie kabaliści nerwowo tropią członków rodzin królewskich mających prawa do zasobów złota. Powód, dla którego nagle tak przymilał się do Iranu jest taki, że perskie historyczne zasoby złota sięgają wartości 46 trylionów USD według aktualnego następcy perskiego tronu. Na amerykańskie całowanie stóp Irańczycy odpowiedzieli oskarżając rząd USA publicznie o 9/11 i ujawniając wiele innych prawd. W każdym razie, spadkobiercy perskiej fortuny oświadczyli w sposób niedwuznaczny, że amerykańscy kabaliści nigdy nie położą swoich łap na ich złocie.
Jednym z ostatnich nowych wskaźników światowego bojkotu chazarskich kabalistów rezydujących w USA był raport Narodowego Stowarzyszenia Managerów Kredytu, według którego amerykańskie wnioski kredytowe od końca marca spadają rokrocznie o 40 %. Spowodowane jest to niemal całkowitym zatrzymaniem kredytów handlowych, według informacji pochodzących od tego stowarzyszenia. W terminie późniejszym, rząd USA zmusił ich do zweryfikowania tej nieprzyjemnej prawdy.
http://www.zerohedge.com/news/2015-05-02/did-tap-shoulder-prevent-us-economy-sliding-recession
Fakt, że ostatnio ponad 6000 sklepów detalicznych zamknięto w USA ukazuje, że korporacyjny rząd USA i jego niewolnicy nie są już w stanie pożyczyć pieniędzy na zakupy błyskotek od reszty świata. Poniższy link daje dowód jeszcze większej zapaści gospodarczej USA, niż Lehman:
http://www.zerohedge.com/news/2015-05-01/we-just-broke-2008s-record-fastest-economic-unraveling
Dlatego wynajmuje się rozrabiaków opłacanych śmieszną walutą drukowaną w USA, aby sprowokować zamieszki rasowe w Ferguson, Baltimore, Seattle i w innych miejscach. Władze mają nadzieję odwrócić uwagę od własnych problemów, prowokując niepokoje mogące być zaczątkiem wojny domowej.
W internecie dały się zaobserwować intensywne działania z wykorzystaniem portali kontrolowanych przez kabalistów aby rozdmuchać Jade Helm operacje wojny psychologicznej przeciwko narodowi amerykańskiemu i amerykańskim władzom wojskowym. Ponadto, podejmowano próby udzielenia większej wiarygodności szeroko zdyskredytowanej fałszywej opozycji blogerom i radiostacjom inscenizując rzekome próby dokonania morderstw przeciwko dwóm ich przedstawicielom : Stew Webb i Jeff Rense.
http://beforeitsnews.com/alternative/2015/04/attempted-murder-of-two-radio-show-hosts-within-24-hours-alternative-media-strikes-back-3146208.html
Tuż przed rzekomym atakiem na Webb, ktoś nawiązał kontakt z autorem niniejszego raportu mówiąc, że Webb /o którym nigdy nie słyszałem/ szkalował mnie, nazywając mnie agentem dezinformacji. Moją odpowiedzią był cytat z arabskiego powiedzenia psy szczekają, karawana jedzie dalej„. Jednak w retrospekcji okazuje się, że była to próba sprowokowania mnie do wrogiej wypowiedzi na temat Webb tuż przed atakiem na niego. Również Jeff Rense poważnie zdyskredytował się całym nonsensem, jakim pluł na temat Fukushima. Mimo wszystko podjąłem próbę skontaktowania się z nim w celu potwierdzenia czy naprawdę został zaatakowany efekt był taki, że uniemożliwiono mi kontakt mailowy z nim. W moim rozumieniu w oparciu o liczne dowody Rense jest fasadą dla rodziny Busha i, zanim on temu osobiście nie zaprzeczy, pozostaję przy moim zdaniu na jego temat. W każdym razie, jako dziennikarz, którego wielu kolegów zabito i który osobiście przeżył wiele prób zabójstwa, zapewniam, że jestem zdecydowanym przeciwnikiem mordowania dziennikarzy a nawet propagandystów.
Te dwie „próby morderstwa„ miały miejsce mniej więcej w tym samym czasie co moja zaplanowana ważna transmisja radiowa w ramach Caravan to Midnight, która została anulowana w ostatniej chwili z uwagi na poważny atak na serwer.
W kazdym razie, te coraz bardziej nieudolne próby chazarskich agentów wywołania rozruchów na tle rasowym, ataków przeciwko władzom wojskowym i zamieszania w mediach alternatywnych są znakiem roznącej desperacji.
Ta desperacja jest coraz bardziej namacalna teraz po ostatnich wydarzeniach w Arabii Saudyjskiej, będącej jednym z ostatnich źródeł finansowania chazarskiej frakcji USA. Pentagon i Iran zmusiły nowego saudyjskiego króla Salmana do zdymisjonowania księcia koronnego Muqrin i Saud Al Faisal, który był saudyjskim ministrem spraw zagranicznych przez ostatnie 40 lat. Zostali usunięci w ramach likwidacji wpływów rodziny Busha na reżim saudyjski, oraz w celu wymuszenia zakończenia ataków na Jemen twierdzą źródła z Pentagonu, które nadal noszą się z poważnym zamiarem zezwolenia jemeńskim Houthis na dokonanie całkowitej zmiany reżimu w Arabii Saudyjskiej.
Inny niewolniczy reżim kabały będący w tarapatach kierowany jest przez premiera Shinzo Abe w Japonii. Zgodnie z przewidywaniami, Abe odczytał w ubiegłym tygodniu upokarzające przemówienie przed członkami amerykańskiego kongresu i senatu udowadniając, że nie jest japońskim premierem, lecz aktorem opłacanym przez amerykańską kabałę, który czyta skrypt. Władze wojskowe USA muszą się pospieszyć i wyczyścić sytuację w Japonii, inaczej władza tam zostanie przejęta pod kontrolę chińską. Pentagon wie, z kim nawiązać kontakt, aby temu zapobiec.


Translator: Ryszard K.
No comments:

Post a Comment

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers