Tuesday, June 5, 2018

POLSKI – BENJAMIN FULFORD: 04:06:2018


Unieszkodliwienie Izraela może nastąpić niebawem NATO przestaje chronić Izrael


 04 czerwca 2018

Trwają tektoniczne zmiany w krajobrazie geopolitycznym ich tempo przyspiesza na całym świecie w miarę jak postępuje systematyczne usuwanie satanistycznej chazarskiej mafii ze wszystkich ośrodków władzy na świecie twierdzą zgodnie liczne źródła. Sytuacja doszła do tego stopnia, że Izrael centrum chazarskiej władzy może wkrótce zostać uwolniony od satanistów donoszą źródła z Pentagonu. Zmiany rządowe z ubiegłego tygodnia  we Włoszech, Hiszpanii i Słowenii oznaczają, że jedynie częściowo Francia, Niemcy i Holandia pozostają pod chazarską kontrolą.
Uwolnienie zachodu jest konieczne, aby zapewnić, że negocjacie Wschód/Zachód w Singapurze planowane na przyszły tydzień nie zakończą się nowym porządkiem światowym zdominowanym przez Chiny, które zastąpią chazarów donoszą źródła.
Zacznijmy od przeglądu sytuacji w Izraelu, gdzie główny satanistyczny przywódca Benjamin Netanyahu podobnie jak jego poprzednik Adolf Hitler – okopał się w bunkrze, przygotowując się do nieuchronnej klęski. Publiczna deklaracja sekretarza generalnego NATO Jensa Stoltenbergera z zeszłego tygodnia, według której sojusz nie przyjdzie na pomoc Izraelowi w przypadku irańskiego ataku była widocznym znakiem mających nastąpić wkrótce zmian w Izraelu.
https://nypost.com/2018/06/02/nato-chief-says-alliance-wont-protect-israel-if-iran-attacks/

Jednak ważniejsze jest to, co nie zostało powiedziane, mianowicie według Pentagonu – NATO nie będzie bronić tego bezprawnego syjonistycznego tworu przed rosyjskim niedźwiedziem. W każdym razie, Netanyahu i jego reżim stracili poparcie większości prawdziwych żydów /w przeciwieństwie do najbliższych satanistów/ z powodu ich morderczego postępowania. Publiczne napiętnowanie Izraela następuje w sytuacji, gdy Arabia Saudyjska przygotowuje się do ogłoszenia Mutaiba bin Abdullaha jako nowego przywódcy, który zastąpi syjonistycznego pachołka Bin Salmana zamordowanego 21 kwietnia twierdzą źródła z Pentagonu.
https://www.reuters.com/article/us-saudi-government-defence-newsmaker/saudi-prince-relieved-from-national-guard-once-seen-as-throne-contender-idUSKBN1D40VG
https://en.wikipedia.org/wiki/Mutaib_bin_Abdullah
Jest to ważne, ponieważ oznacza, że kontrola nad saudyjską ropą naftową filarem petrodolara wypada z rąk syjonistów. Bin Salman był obecny codziennie w prasie do momentu strzelaniny w jego pałacu w dniu 21 kwietnia wówczas zniknął z widoku publicznego. Oczywiście dopiero publiczne potwierdzenie jego śmierci da pełną wiarygodność cytowanym doniesieniom.
Natomiast inne źródło z Pentagonu doniosło w ubiegłym tygodniu w tym kontekście o mających nastąpić zmianach, które wpłyną na kierowanie i stosunki własności odnośnie większości zachodnich korporacji notowanych na giełdzie. Według niego, wojskowi stojący za Trumpem rozważają przekazanie Leo Wanta i jego ludziom kontroli nad 26 trylionami USD w funduszach które – jak twierdzą zostały im bezprawnie odebrane przez frakcję Busha chazarskiej mafii. Wanta został zaproszony do Waszyngtonu na ten tydzień w celu omówienia przyszłości tych funduszy. Jeżeli zamierzają przekazać de pieniądze, będą musieli odebrać je od Awangardy twierdzą źródła. Awangarda /Bush ?/ razem z State Street /Rockefeller ?/ i Blackrock /Rotszyld ?/ kontrolują większość zachodnich korporacji.
http://theconversation.com/these-three-firms-own-corporate-america-77072
https://steemit.com/news/@sione/these-big-four-companies-control-the-world-yet-you-ve-probably-never-heard-of-them
Zamiar przejęcia przez władze wojskowe USA Awangardy, a być może również State Street i Blackrock może stanowić element przygotowań do zwarcia z sojuszem euro-azjatyckim o kontrolę nad światowym systemem finansowym. W związku z tym, przyszłotygodniowe spotkanie na szczycie prezydenta USA Donalda Trumpa z przywódcą Korei Północnej Kim Jong-un wychodzi poza tematykę pokoju na półwyspie koreańskim. Według gnostycznych iluminatów, Kim Jong-un jest faktycznym przywódcą sojuszu kontrolującego Chiny i znaczną część Azji Wschodniej. Bez względu na to, czy jest to prawdą ogólna sytuacja na świecie nie pozostawia wątpliwości czy zachodni kompleks militarno-przemysłowy zdominowany przez USA i sojusz euro-azjatycki będą negocjować zasady nowego sposobu sprawowania władzy na naszej planecie.
Wiele wskazuje na to, że kluczową rolę - kto wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko – odegrają Indie. Kraj ten posiada liczbę ludności porównywalną do ludności Chin, jednak mieszkańcy Indii są przeważająco w młodym wieku, natomiast ludność Chin szybko się starzeje. Z tego powodu USA czyniły starania, aby Indie dołączyły do ich sojuszu z Japonią, Australią i Indonezją w celu powstrzymania Chin„. W ubiegłym tygodniu Stany Zjednoczone przemianowały swoje Dowództwo Pacyfiku na Dowództwo Indii i Pacyfiku w ramach uwodzenia Indii. Jednak wydaje się, że przewagę mają Chiny, ponieważ Indie dołączyły do Szanghajskiej Organizacji Współpracy euro-azjatyckiego sojuszu wojskowego i gospodarczego kierowanego przez Chiny i Rosję.
W ubiegłym tygodniu, premier Indii Narendra Modi, przemawiając na spotkaniu Shangri La w Singapurze, oświadczył niedwuznacznie, że Indie nie są zainteresowane uczestnictwem w grach wielkich potęg, mówiąc rywalizacja w Azji będzie nas wszystkich hamować, natomiast współpraca azjatycka nada kształt obecnemu stuleciu. Polecamy zapoznanie się z tym krótkim przemówieniem w całości za pomocą poniższego linku:
http://mea.gov.in/Speeches-Statements.htm?dtl/29943/Prime_Ministers_Keynote_Address_at_Shangri_La_Dialogue_June_01_2018
Spotkanie Shangri La w Singapurze to jedno z wielu spotkań na wysokim szczeblu w ramach przygotowań do szczytu Kim/Trump w przyszłym tygodniu. W tym tygodniu odbędzie się w Kanadzie również spotkanie na szczycie przedstawicieli rządów państw zachodnich należących do G7, jak również we Włoszech spotkanie grupy Bilderberga /tajnego rządu zachodniego/ - zachód usiłuje skoordynować swoje stanowisko do negocjacji wielkich potęg mających nastąpić w Azji w przyszłym tygodniu.
Spójrzmy teraz na sytuację na zachodzie, zaczynając od Europy. Po pierwsze, chyba to nie przypadek, że spotkanie Bilderberga w tym roku odbędzie się we Włoszech przeczeż nowe władze tego kraju są przeciwne Euro, stanowiąc w ten sposób egzystencjalne zagrożenie dla UE w jej obecnym kształcie. Nie zagłębiając się w szczegóły, proste wyliczenia ekonomiczne wskazują, że Europa Południowa /Hiszpania, Włochy, Grecja i Portugalia/ miałyby się lepiej bez Euro tajne elity muszą stawić czoła tej oczywistości. Ponadto, upadek nazistowskiego domu Busha oznacza zniknięcie poważnego zachodniego militarno-przemysłowego wsparcia dla opartego na Niemczech projektu UE w jej obecnym kształcie. Upadek jednak odbędzie się w tempie powolnym.
Z drugiej strony, Słowenia /ojczyzna Melanii Trump/ dołączyła do Polski i Węgier wybierając rząd przeciwny obecnej polityce UE masowej imigracji głównie z krajów muzułmańskich. Ogólna tendencja jest taka, że Europa centralna dołączyła do Europy południowej choć z innych powodów - oddalając się od dominacji UE przez Niemcy i ich francuskich  popleczników. Rownież Wielka Brytania powiedziała NIE dla EU za pomocą Brexitu. Jest oczywiste, że głęboko podzielona Europa nie jest w stanie reprezentować zachodu w wielkich negocjacjach ze wschodem.
Inny kluczowy ośrodek władzy w G7 Japonia jest również w głębokiej rozsypce, ponieważ jej rząd jest uważany przez azjatyckie tajne organizacje jako kolonialny i niewolniczy. Północna Korea jest postrzegana jako właściwy rząd dla Korei i Japonii twierdzą japońskie źródła prawicowe. Z tego powodu Japonia została wyłączona z negocjacji między USA i Koreą Północną. Ponadto, nieformalni przedstawiciele Busha jak Richard Armitage /kuzyn Barbary Bush/ utracili władzę, co oznacza nieobecność amerykańskiej kolonialnej kontroli nad Japonią.
Dopiero w tym kontekście możemy spojrzeć na decyzję Trumpa nałożenia ceł importowych na stal i aluminium z Europy, Japonii i Kanady. Jej celem jest wymuszenie zmian w kierowaniu gospodarką Zachodu. W pewnym sensie Trump ma rację twierdząc, że jeżeli USA wykazują rocznie deficyt handlowy w wysokości 800 bilionów USD, to wygranie wojny handlowej jest niemożliwe. Uświadomił on sobie, że gospodarka USA została wydrenowana przez gigantyczne deficyty handlowe, ponieważ właściciele obecnego systemu finansowego opartego na petrodolarze w większości nie są Amerykanami, lub nie są amerykańskimi patriotami. Nasze źródła sugerują, że jeżeli zamiary wobec przekazania funduszy Wanta odpowiadają prawdzie może to oznaczać, że Trump wreszcie dokonał prawidłowej diagnozy. Jeżeli Trump osiągnie kontrolę nad systemem opartym na dolarze USA, Euro i jenie jego pozycja negocjacyjna będzie znacznie silniejsza podczas ustalania nowej globalnej architektury finansowo-politycznej z sojuszem euro-azjatyckim. W tym celu, jego reżim musi jeszcze zneutralizować kilku oligarchów, aby mieć szanse na sukces. Jak twierdzą źródła z Pentagonu w tej dziedzinie można zaobserwować stałe postępy. Z jednej strony, „przywódca nr 2 seksualnego kultu NXIVM – aktorka Allison Mack – prawdopodobnie obciążyła zeznaniami Hollywood i Bronfmanów donoszą źródła. Rodzina Bronfmanów wzbogaciła się sprzedając nielegalny alkohol dla Al Capone a obecnie jest jedną z rodzin kontrolujących takie giganty medialne jak AOL, Time Warner.
Innym syjonistycznym gigantem medialnym będącym obiektem ataku jest Disney. Roseanne Barr z ABC doznała « męczeństwa », co umożliwiło unieszkodliwienie Valerie Jarrett agenta prowadzącego Baracka Obamę i jej obrońcy Boba Igera, CEO Disneya. Jej anulowany program może zostać przejęty przez Fox twierdzą źródła z Pentagonu, uzupełniając, że Harvey Weinstein i jego były pracodawca mogą otrzymać zarzuty na podstawie pogwałcenia przepisów RICO, z uwagi na kierowanie przestępczą firmą o charakterze seksualnym. Nie wykluczone, że Trump dokona nacjonalizacji Disneya symbolu kultury amerykańskiej aby chronić dzieci.
Natomiast w dystrykcie federalnym Waszyngtonu „głębokie państwo i syjonistyczna agentura należą do przeszłości, ponieważ departament obrony wprowadził procedurę skanowania wszystkich pracowników rządowych pod kątem bezpieczeństwa narodowego dopuszczając tylko osoby o nastawieniu patriotycznym. Oznacza to, że rząd wojskowych reprezentowany przez Trumpa umacnia swoją pozycję jako przedstawiciel Zachodu w negocjacjach z sojuszem euro-azjatyckim. Jednak Trump musi nauczyć się, że panoszenie się i uderzanie pięścią w stół nie będą dobrze przyjęte w Azji. Chiny dały do zrozumienia, że wyjdą naprzeciw USA, jednak jakakolwiek próba rozwiązań siłowych podjęta przez Trumpa w celu osiągnięcia porozumienia spali na panewce. Oto fragment chińskiego oświadczenia : Rozmowy nie odniosą żadnego rezultatu gospodarczego ani handlowego, jeżeli USA narzuci sankcje handlowe, włącznie z podnoszeniem taryf.
http://www.xinhuanet.com/english/2018-06/03/c_137227287.htm

W każdym razie, wszystkie powyżej opisane przetasowania oznaczają fundamentalną zmianę dotychczasowego kierowania światem, co stanowi bliski koniec apokaliptycznego syjonistycznego koszmaru. Ludzkość znajduje się w procesie uwalniania.
Translator: Ryszard K.


Kriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers