bf pic

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


HELSINKI

FOX NEWS

Wednesday, July 5, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 04:07:2017


Eliminacja chazarskiej zarazy trwa w USA, Japonii i w innych miejscach

4 lipca 2017


Kompleksowy demontaż chazarskiej mafii jest kontynuowany na całym świecie. Najważniejsze wydarzenia nastąpiły na szczytach władzy w Watykanie, gdzie australijski kardynał George Pell trzeci najwyższy rangą i pełniący funkcję ministra finansów został zwolniony wskutek oskarżenia o gwałt na nieletnich. Wskutek tego pedofile są w stanie kompletnej paniki jak donosi Pentagon. Franciszek usunął ponadto innego wysokiego hierarchę, kardynała Gerharda Muellera kierującego dotychczas Kongregacją Doktryny Wiary, zastępując go kandydatem umiarkowanym.

Zawieszenie w funkcjach Pella jako ministra finansów jest prawie na pewno związane z wydarzeniami w Bougainville i w Papui Nowa Gwinea – będącymi pod australijską kontrolą co tłumaczy upadek australijskiego kardynała twierdzą źródła Stowarzyszenia Białego Smoka. Doniesienia, że tylko 3% dochodów ze sprzedaży minerałów wydobywanych w Papui Nowa Gwinea jest przeznaczone na potrzeby społeczności lokalnej zaprzecza całkowicie zobowiązaniu podjętemu przez papieża Franciszka, aby przekształcić kościół katolicki w biedny kościół dla biednych.

Stowarzyszenie Białego Smoka zamierza wykorzystać złoto z Bougaineville do podtrzymania kryptowalut, korzystając ze wsparcia militarnego USA i Rosji, omijając w ten sposób całkowicie istniejący system finansowy pod kontrolą Watykanu i chazarów ta okoliczność musiała uczynić pilnym usunięcia kardynała Pella.

Natomiast usunięcie niemieckiego kardynała Muellera, ocenianego przez wielu jako hierarchę stojącego na czele oporu wobec zamierzeń papieża Franciszka aby ułatwić procesy zachodzące w kościele, jest oceniane jako poważna porażka chazarskiej mafii i stojących za nią sił twierdzą źródła loży masońskiej P2. Będzie to miało prawdopodobnie wpływ na wydarzenia w zakonie Rycerzy Maltańskich, gdzie niemiecko-brytyjskie rozdźwięki zostały prowizorycznie przykryte, doprowadzając do sytuacji patowej na szczytach najważniejszego zachodniego zakonu militarnego i duchowego. Odbije się to na dalszym funkcjonowaniu kompleksu militarnego USA.

Innymi słowy, fanatyczna frakcja nadal dążąca do wywołania 3 wojny światowej utraciła swych najważniejszych popleczników twierdzą źródła bliskie Stowarzyszenia Białego Smoka.
Inne ważne wydarzenie ubiegłego tygodnia to przybycie amerykańskiego lotniskowca USS Bush do Izraela. Strona internetowa Debka, powiązana z Mossadem, dała wyraz mieszanym reakcjom na przybycie lotniskowca, którego zamiarem nie jest zaatakowanie Iranu ani Syrii.

Jak twierdzi Pentagon, przybycie lotniskowca do Izraela to “niedwuznaczny sygnał, że USA i Rosja mogą narzucić blokadę powietrzną i morską po uzyskaniu upoważnienia od Rady Bezpieczeństwa ONZ, w celu wymuszenia zawarcia porozumienia pokojowego i zwrotu wzgórz Golan na rzecz Syrii.

Już obecnie, oddziały irańskie, rosyjskie i należące do Hezbollah znajdują się przy granicy Izraela i, zamiast bronić Izraela, wydaje się że wojska amerykańskie współpracują z jego wrogami aby ostatecznie wskazać temu bandyckiemu państwu jego właściwe miejsce.

Rodzina Saudów sprawująca rządy w Arabii Saudyjskiej, po okazaniu się że to chazarscy sataniści a nie muzułmanie, również będzie zmuszona do zaprzestania swojej wysoce szkodliwej działalności po tym, jak została odizolowana od reszty świata muzułmańskiego. To tłumaczy, dlaczego topnieją siły armii najemników saudyjskich, izraelskich i Daesh.

Chiny ze swojej strony wzmacniają nacisk, żądając aby Saudowie zaprzestali sprzedawania im ropy za kontrolowane przez chazarów tak zwane dolary amerykańskie. Wkrótce Saudowie nie będą mieli innego wyboru, jak porzucenie petrodolara w tym zgodne są źródła CIA i Pentagonu.

Kolejne niezwykle istotne wydarzenie nastąpiło ubiegłego tygodnia w Japonii, gdzie rządząca od długiego czasu partia liberalno-demokratyczna doznała historycznej porażki podczas wyborów w prefekturze Tokio.

Gubernator Yuriko Koike i laicka organizacja buddyjska Sokka Gakkai dająca poparcie partii Komeito uzyskały zaledwie 79 miejsc na 127, podczas gdy LDP spadła z poprzednich 57 na 23 miejsca. Porażka ta oznacza, że chazarski niewolniczy rząd premiera Shinzo Abe oraz LDP poniosą podobną klęskę w wyborach ogólnych, które prawdopodobnie odbędą się niedługo wskutek ostatniego niepowodzenia w Tokio twierdzą japońskie źródła prawicowe. Oznacza to powolny koniec japońskiego powojennego niewolniczego reżimu, kierowanego głównie przez Koreańczyków podających się za Japończyków.
Podobne tendencje można zauważyć na półwyspie koreańskim, gdzie Korea Południowa złożyła ofertę traktatu pokojowego Korei Północnej, co rokuje rychłe zakończenie sztucznego podziału tego półwyspu.

Natomiast w USA, New York Times, CNN i inne źródła propagandy kontrolowane przez chazarów są zmuszane do umieszczania sprostowań i zwalniania pracowników wskutek ujawniania ich bezczelnych kłamstw i propagandy. Według CIA, proces usuwania chazarskiego ścierwa ze struktur władzy w USA jest na ukończeniu i dlatego obecnie widać zmiany również w Azji.
Ponadto, władze wojskowe USA są w trakcie tworzenia korpusu wojsk kosmicznych po tym, jak prezydent Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze reaktywujące Narodową Radę Przestrzeni Kosmicznej. Prawdopodobnie oznacza to, że kompleks militarno-przemysłowy USA przygotowuje się ostatecznie do ujawnienia tajnego programu kosmicznego o co zabiegano od dłuższego czasu. Te wielkie zmiany następują tuż przed kluczowym szczytem G20 w Hamburgu w dniach 7 i 8 lipca, z którym wiąże się ogromne oczekiwania. W ramach przygotowań do tego szczytu dają się obserwować poważne starcia między Chinami i USA, powodujące wysokie napięcie. Bardzo ważna informacja: wg. informacji własnej, Pentagon zestrzelił w ubiegłym tygodniu chińskiego satelitę.

Inne wydarzenie świadczące o tym, że miodowy miesiąc chińskiego prezydenta Xi Jinping i Donalda Trumpa dobiegł końca, to umowa USA z Tajwanem dotycząca sprzedaży uzbrojenia, sankcje amerykańskie wobec chińskiego banku, podwyższone taryfy na stal i inne produkty, oraz wysłanie niszczyciela na wyspy Paracel na morzu południowo-chińskim notują źródła Pentagonu. Chińczycy nie przyjmują tego wszystkiego biernie, wysyłając okręty wojenne i samoloty bojowe na spotkanie amerykańskiego niszczyciela. Ponadto, nie ma żadnych wątpliwości, że Chiny podjęły symboliczne działania militarne przeciwko Indii w zeszłym tygodniu, podczas spotkania indyjskiego premiera Narendra Modi z prezydentem Trumpem. Uprzednio, chińczycy poinformowali swoich partnerów amerykańskich o swoich technicznych możliwościach zajęcia Indii w ciągu dwóch tygodni, jeżeli będzie tego wymagała sytuacja.

Wygląda na to, że Rosja przyjmie rolę rozjemcy między Chinami i USA podczas zbliżającego się spotkania G20. Trump ma się spotkać po raz pierwszy ze swoim odpowiednikiem Włodzimierzem Putinem. Według Pentagonu jego mandat będzie polegał na zakończeniu sporu między USA i Rosją, wywołanego przez chazarów w USA. Wg. rosyjskich źródeł Stowarzyszenia Białego Smoka, ostatnie działania amerykańskie spowodowały ogromną nieufność Rosjan wobec Ameryki. Jednak, zgodnie z wielokrotnymi wypowiedziami rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Sergieja Ławrowa i innych wysokich funkcjonariuszy państwowych, Rosjanie popierają harmonijny system światowy, nad którym nie dominuje jedna potęga.
W tym kontekście, uwadze autora tego tekstu umknął wspólny apel całego szeregu najwyższych światowych przywódców religijnych z dnia 14 czerwca, aby wszyscy mieszkańcy globu zjednoczyli się w przyjaźni, ponad istniejącymi różnicami religijnymi

Source: Antimatrix.org 
Translator: Ryshard

bruxelles

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

Followers

Google+ Followers