FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Thursday, August 4, 2016

Czech -- Benjamin Fulford: 30 + 26:07:2016

Malajský premiér Najib Razak, který je stíhán ve skandálu zpronevěry miliard dolarů, se snaží o imunitu výměnou za svědectví proti Rothschildům.30-07-16

Malajský premiér Najib Razak, který je stíhán ve skandálu zpronevěry miliard dolarů, se snaží o imunitu výměnou za svědectví proti Rothschildům.

Zdroje CIA ve východní Asii nás upozornili na skutečnost, že US ministerstvo spravedlnosti obvinilo premiéra Malajsie, Najiba Razaka, za zpronevěru více než miliardy dolarů z fondů, které mají být použity pro hospodářský rozvoj Malajsie.

Obžaloba se snaží o propadnutí všech zisků úspěšného hollywoodského filmu “Vlk z Wall Streetu”, který byl financován ze zpronevěřených finančních prostředků. Obžaloba také zmiňuje královskou saúdskou rodinu, Goldman Sachs, JP Morgan a Bank Privee Edmonda de Rothschild.


Zdroje zdroje CIA uvedli, že Najib požádal o imunitu pro něj a jeho rodinu a umístění v programu ochrany svědků výměnou za svědectví o vazbách ve skandálu zpronevěry, rodiny Rothschildů a zmizelého letu 370 Malajsijských Aerolinek. Pokud ano, mohl by to být případ, který nakonec zničí Rothschildy.

Pobočka Chazarské mafie, Rockefeller / Bush / Clinton, je již v USA zlikvidována, takže pokud jsou Rothschildové také rozděleni, bude to znamenat osvobození lidstva před hrůzami otroctví Babylonského dluhu.

Příspěvek je možné přečíst zde:

Další podrobnosti budou k dispozici v týdenní zprávě a geopolitické zprávě z výsledkem analýzy, které mají být puštěny v pondělí 1. srpna 2016.

29.07.2016 17:00

25-07-16
Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Konečným herním plánem Rothschildů bylo zvrátit výsledky první světové války tím, že reinstalují německé, rakousko-maďarské a ruské monarchie, souhlasí jak zdroje v Německu tak i v USA. Plán, který se nyní odehrává v Evropě vyzývá k občanské válce proti "muslimským" nepřátelům. Takzvaní "muslimští teroristé" jsou financováni z předpokládaných peněz, které mají být vynaloženy na boj proti takzvané uhlíkovému globálnímu oteplování.

To je důvod, proč jsme svědky každodeních útoků "muslimských" teroristů , které, jak se zdají vždy obsahují "osamělé vlky", kteří zemřou při útoku. Tímto způsobem není nutné mít chaotický proces, kdy skutečnosti by mohly mít šanci průniku do veřejného mínění.

V každém případě zdroje říkají, že po létě stále více závažnějších teroristických útocích vypne Evropská banka bankomaty, pravděpodobně v srpnu nebo v září. V tomto bodě pak budou královské rodiny vystupovat jako "zachránci" a poskytovat lidem obrovské množství nekrytých peněz a "bezpečnost", výměnou za obnovu jejich monarchií.

Znovuzrestaurovaná evropská šlechta v čele s německým "Kaiser" (Caesar), který bude mít čtyři krály, kteří budou jmenováni pod ním, říkají. Kandidát na Císaře bude pravděpodobně pocházet buď z habsburské nebo Hohenzollern královské rodiny, poznamenávají. To znamená, že Karl Habsburg nebo Hohenzollern Jiří Fridrich Pruský. Dalším kandidátem uvádějí je Ferdinand Zvonimir Habsburg-Lothringen.Car Ruska by s největší pravděpodobností měl být princ Michael z Kentu


protože má více Romanovské krve, než všechny evropské královské rodiny.

To zapadá do toho, co nám ruské zdroje již dlouho říkají, a to, že Vladimir Putin byl uveden do funkce frakcí v KGB, která byla loajální k ruské královské rodině.

Tyto kroky v kombinaci s tlakem ze strany tureckého prezidenta Recepa Erdogana obnovit Osmanskou říši v turecku by v případě úspěchu obnovili německou, rakousko-maďarskou a tureckou říši; v podstatě by se Evropa a Blízký východ vrátili k situaci, která existovala před první světovou válkou.

Takže, stoletý plán spiknutí s cílem zvrátit anglo-americká vítězství v I. světové válce byla nyní demaskována.

Hlasování Brexitu v tomto kontextu znamená, že britská královská rodina nebude muset padnout pod nadvládu obnovených Evropských monarchií.

Otázkou samozřejmě je, zda budou evropané pasivně souhlasit s vlastním terorizováníma finančním vydíráním, které bude provázet formální obnovení těchto pokrevních příbuzností k výkonné moci? To zjistíme v létě a na podzim. V mezidobí očekáváme také šílenství stále odpornějších útoků Gladio pod falešnou vlajkou a dobře financované, násilné demonstrace. Také se asi můžete vsadit, že německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Francois Hollande ztratí svou moc nejpozději v tomto roce.

Mezitím také vrcholí skutečně vážný boj o moc ve Spojených státech. Zdroje CIA tvrdí, že "Čína dala tajné kódy pro velké množství zlata (tisíce tun), ... které mají být poskytnuty jako půjčka americkému ministerstvu financí tak, aby se dolar nezhroutil." Háček však je v tom, že ...

Vzhledem k tomu, že Volební shromáždění demokratické strany začalo tento týden s velkou filtrací "ruských" emailů o tom, jak demokratická strana manipulovala různé záležitosti pro Hillary Clintonovou, nemůže být žádných pochyb, že boj o moc ve Washingtonu DC je v plném proudu.

Debbie Wasserman Schultz , který stojí v čele Národního výboru demokratické strany, který byl zmiňována ve filtrovaných e-mailech, řekla, že "po sjezdu" odstoupí.

Zdroje CIA říkají, že je velmi pravděpodobné, že bude brzy zavražděna, aby se zabránilo svědectví o tom, jak ukradla volby pro Clintonnovy.

Pentagon a agentury již přinutily jak Demokratickou, tak i Republikánskou stranu, aby slibili obnovení Glass-Steagallova zákona.

To znamená násilný konec finančních manipulací pro frakci kasina Bush / Clinton, které si udělala Chazarská mafie z finančního systému Spojených států.

Zednářská lóže P2 také přinutila Hillary přijmout Tima Kaineho, jezuitu, jako jejího kandidáta na viceprezidenta, jak říkají zdroje ze CIA. Vzhledem k tomu, že Trump je také podporován jezuity a P2, to znamená, že jezuité mají v USA pokryté celé volby.

Takže, jak Sověti říkávali v době studené války, Američané si mohou vybrat mezi Pepsi Colou a Coca Colou, ale čím si můžete být jisti, že nikdy nebude na hlasovacím lístku víno, čaj, káva, atd.

Jasná známka zkorumpovaného a dekadentního amerického systému může být viděna v tom, že ministr zahraničí John "Skull and Bones" Kerry se chová jako spolupachatel satanské chemické společnosti, jako je Dupont.

Kerry byl minulý pátek ve Vídni, kde řekl, že zařízení "klimatizace jsou tak velkým ohrožením pro život jako hrozba terorismu."Uplynulo nějakých 17 let od doby, kdy Dupont Corporation a její kriminální kámoši dostali nalistinu zakázaných sloučenin plyn fluor v momentě, kdy vypršel z platnosti jeho patent. Jejich příběh, že ozonová díra byla způsobena fluorem BS podvedla téměř v té době téměř každého.

Nyní vyprší platnost také dalšímu patentu, který nahradil fluor, a to fluorovaným uhlovodíkúm (CFC), takže jejich pitomý otrok Kerry pózuje před světovými hodnostáři argumentujícet, že zákaz CFC "doslova zachrání život na planetě."

Co to ve skutečnosti znamená je to, že to ušetří roční zisky ve výši 20 miliard dolarů od přátel chemických ledniček prodávajících patentované produkty pro klimatizačních jednotek, chladniček, atd.v celém světě.

Jakého typu degenerovaného politického systému dosáhl ministr zahraničních věcí země, co bývala nejlepší zemí na světě, a který říká čisté a jednoduchý lži jménem společnosti, aby mohli vytáhnout peníze od lidí v chudých zemích, kteří zoufale potřebují klimatizace vzduchu?. Je to tak zkorumpovaný systém, že musí být svržen.

Když jsme u toho, tak byla reakce na tučnou odměnu 1 tuny zlata, které nabízí Společnost Bílého Draka za hlavy mnoha velkých chazarských mafiánů. Komando speciálních sil Spojených států kontaktovalo SBD, aby si vyžádalo písemné oznámení o odměně, které může být předloženo osobám na seznamu.

Chtějí to proto, že nechtějí, aby začal bojovat "ovčák proti ovčákovi", ve kterém příslušníci speciálních sil bojují mezi sebou, přičemž někteří se snaží chránit lidi ze seznamu a jiní se je snaží zadržet.
Tyto dokumenty jsou připravovány a speciální jednotky pracují v harmonii na provedení této anti-mafiánské mise proti chazarům. Odměny budou vydávány souhrnným příkazem Planetarní osvobozenecké armády ve spojení s SBD.

SDB také ví, že ztratí prestiž, pokud nebudou přijata jakákoliv opatření po uplynutí lhůty dané Rothschildům, jejíž platnost vyprší o půlnoci Hawaiského času, dne 25. července.

Vzhledem k tomu, Rothschildové jsou nyní ukryti ve Švýcarsku, může dojít k jistým zpožděním, než se přijmou patřičná opatření, ale budou přijata.

Nathan Rothschild, který původně souhlasil se setkáním s SBD, a který veřejně oznámil, že nepozve svého otce, aby její svatby, aby bylo jasné, že to není on, kdo blokuje dohodu, ale že je to spíše odpovědností jeho otce a strýců.

Z tohoto důvodu byla pozastavena odměna pro lovce hlav za Nathana ze zmiňované 1tuny zlata. Kromě toho asijské tajné společnosti, i když utrpěly zničení nenahraditelných kulturních aktiv, jako je Letní Palác, nechtějí zničit umělecká díla nevyčíslitelné hodnoty, které jsou dědictvím celého lidstva, jen proto to, aby pochytali pár důchodců.

To znamená, že komplex v Zug, ve Švýcarsko nebude napaden raketou. Místo toho však můžeme nejspíš očekávat akci s "chirurgickou přesností", jak říkají.

Rothschildové můžou uvažovat o nedávném rozhodnutí soudu proti Číně v záležitosti ostrovů v Jihočínském moři, které může být použito k manipulaci s americkou armádou a jejími spojenci k tomu, aby vstoupili do války s Čínou. Zdroje z Pentagonu jistě mají pocit, že teď, když bylo soudní rozhodnutí vydáno, mají spravedlnost na své straně

Zdroje z Pentagon nám řekli. že není žádná pochybnost, že přijde nějaká zásadní provokace, takže USA hrozí poslat mnohonárodní námořní síly do Jihočínského moře, aby prosadili rozhodnutí.

Číňané pak tvrdí, že soud byl "politickou fraškou" a řekli, že žádný z jejích 5 členů nebyl Asiat nebo nevěděl nic o historii asijské kultury.

Nicméně Číňané se dohodli nechat Singapore rozhodovat o otázce Jihočínského moře s ASEAN. Vzhledem k tomu, že Singapore je regionálním ústředím CIA a MI6, je jasné, že Číňané hledají kompromis.

Samozřejmě to vše v Jihočínském moři je jen záminkou Rothschildům hrát veřejně svoji kartu vojenské síly Spojených států v probíhajících jednání o bankrotu korporace Spojených států a Organizace spojených národů patřících Rockefellerům a Rothschildům.

Republika Spojených států není v úpadku, a nesmí být manipulována tímto způsobem vlastníky Korporace US, se sídlem ve Washingtonu DC.

Mezitím je i nadále cítit v mnoha ohledech na Středním východě, dopad nezdařeného pokusu o převrat v Turecku. Zdroje Pentagonu tvrdí, že turecký prezident Recep Erdogan, "si možná podepsal svůj vlastní rozsudek smrti za 90 jaderných zbraní a 1500 amerických letců, kteří jsou potenciálními rukojmími na letecké základně Incirlik".

Zdroje Pentagon také říkají, že Turecko se může obrátil na východ, ale "je stále pod dohledem Ruska, Íránu, Iráku a Sýrie, protože Erdoganovi nevěří už nikdo."

Avšak zdroje Pentagonu také říkají, že Bushova kabala "se zotavuje ze ztráty letů (které transportovaly) drogy CIA do, a z Incirliku."

Další věcí, která se stala ve východním V Rusku je, že poslali drone nad Izrael, aby systematicky shromažďovat intel-informace o izraelském vojenském nasazení a pohybech jednotek.

Kromě toho bezpilotní letoun byl schopen deaktivovat tři izraelské rakety, což jasně presentuje plnou vzdušnou převahu a obranné síly Izrael jsou "snadné cíle". Izrael nyní doufá, že se stane židovskou autonomní oblastí uvnitř obnoveného chalífátu.

Jejich pokus o očernění umírněného islámu tím, že vytvoří "strašáka" radikálního islámu jménem ISIL selhala.

Zdroj a komentáře angličtině:
Zdroj a komentáře ve španělštině:

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers