Monday, May 23, 2016

Czech -- Benjamin Fulford: 09:05:201609–05-16
Benjamina Fullforda


Existují vážné a nepopiratelné změny probíhající na nejvyšších úrovních světové mocenské struktury. Za prvé, jak zdůraznil Neil Keenan a další, americký prezident Barack Obama řekl mezi členy Washingtonského tisku na večeři korespondentů v Bílém domě dne 30. dubna, že "konec republiky nebyl nikdy viděn lépe"a že" je to čest být tady na své - a možná poslední - večeři korespondentů v Bílém domě " Zde je odkaz na tiskovou zprávu z Bílého domu, která obsahuje tyto připomínky.

Kromě toho, Bílý dům vydal podrobný plán pro "mírové předání moci" 6. května.

https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2016/05/06/executive-order-facilitation-presidential-transition

Zdroje CIA (říkají) plán je stále udržet Obamu jako tvář režimu a použít jej pro přechod k předsednictví Donalda Trumpa, ale že Obama by už nežil v Bílém domě a mocenská struktura za trůnem by byla změněna.

Jedním z velmi viditelných znamení změny režimu v USA je skutečnost, že bude zveřejněno "1500 dokumentů společnosti" Skull and Bones " z Yale, které exponují hlavně Kerrhoy [Johna, ministra zahranicí Spojených států] Bushe a další členy kabaly, "uvedl zdroj z Pentagonu. Toto odhalení je jasným znamením, že satanisté ztratili na nejvyšší úrovni mocenské struktury Spojených států veškerou svou moc.

http://www.politico.com/blogs/under-the-radar/2016/05/george-w-bush-white-houses-skull-and-bones-files-due-out-222858

Budeme poté o situaci v USA referovat více, protože existují i jiné důležité skutečnosti v chodu, které chceme diskutovat jako první. Minulý týden se tento autor zúčastnili zasedání členů lóže vysoké úrovně tajné společnosti Asian Benefica s 55 miliony členů (Hongmen) v japonské Jokohamě. Na setkání byly analyzovány budoucí mírové plány této lóže v Japonsku. Podrobněji se také jednalo o novém mezinárodním finančním systému s cílem v příštích letech nahradit systém stávající. Zasedání se zúčastnili odborníci z různých oborů. A konečně, společnost vyjádřila touhu ke spolupráci, založenou na principech míru " a vzájemně prospěšných vztahů s Mezinárodní Společností Bílého Draka". To je vše, co je dovoleno nyní odhalit.

Společností Bílého Draka se také kontaktovala minulý týden s dvěma zástupci vlády pevninské Číny. Jeden z nich, který představuje bezpečnostní aparát komunistické vlády v Číně, řekl, že 12,000 tun zlata je nyní nabízeno se slevou 13% za stejných podmínek jako 8000 tun zmíněných v předchozí části tohoto bulletinu. Zlata je v ingotech o váze 12,5 kg a je k dispozici k okamžitému odběru v Hongkongu. Na druhé straně říkají, že v případě, že nabídka nebude přijata před 16. květnem, Číňané budou na toto téma jednat zcela jednostranně. SDB doporučila provést americkému dolaru tah vůči v případě, že aktuální kontroloři dolarového systému odmítnou přijmout tuto zlato.

Vzhledem k tomu, že podvod s dolarovým systémem Henryho Kissingera je u konce, můžeme říci, že existují dva zásadní uchazeči na pozici M1 nebo-li kontrolora jednotky amerického dolaru. Jedním z nich je Neil Keenan a druhý je, jak věříme nejstarší syn bývalého philippinského prezidenta Ferdinanda Marcose, který nyní žije v Kanadě a je reprezentován jakýmsi Davidem P. Crayfordem. Pokud kterýkoliv z nich může dotáhnout do konce to, co je navrhováno, tak získá nějaké dolary a akceptují dodávku zlata. Je to dobrý obchod: ryzí zlato za papír a čísla v počítačích. Pokud žádný z nich nebude schopen dotáhnout to, co je navrhováno, tak general Joseph Dunford zasáhne a tuto smlouvu nařídí.
V USA se také objevila frakce, která nakoupila - podle čínských zdrojů - historické asijské dluhopisy v hodnotě centů. Zdroje Pentagon říkají, že peníze za dluhopisy budou zmrazeny.

Ti, kteří si stále myslí, že americký dolar nemusí být podlozen zlatem nebo jiných aktivy v reálném světě, tak at' se podívají na graf na tento odkaz, který ukazuje, jak má parita zlata s dolarem za následek katastrofální US dluh ..

http://www.veteranstodaymoney.com/2016/05/how-unsound-money-fuels-unsound-government-spending/

Členové SDB souhlasí s tím, že konec zlaté parity vyvolala více než 40 letou vlnu rabování amerického lidu a amerických obchodních partnerů ze strany Chazarské mafie. Čínská nabídka zlata dá tak jasný konec tomuto plenění, říká agent SDB.

Mezitím byl kontaktován s SDB další  čínský agent představující frakci uvnitř čínského politbyra, která oponuje čínskému prezidentu Xi Jinpingovi. Zdroj říká, že v Číně se odehrává boj o moc. Řekl, že mandát prezidenta Xi Jinpinga nebude po konci svého prvního funkčního 5 letého období v roce 2018 obnoven a je nepravděpodobné, že dokonce přežije až do té doby. Zdroj řekl, že Xi řídil to, co se rovnalo "druhé kulturní revoluci", a čistkou tak prošlo už 30 milionů lidí jako součást kampaně "proti korupci". Výsledkem bylo, že nové projekty nejdou dopředu, protože každý má příliš velký strach je podepsat, uvedl zdroj.

Jediné projekty, které teď jdou vpřed jsou hlavní a schválené ústřední vládou, řekl. Výsledkem je těžká ekonomická bolest, řekl.

Xi Jinping také v Číně dostal do potíží, protože přijal rytířství belgické královské rodiny, když navštívil na konci března 2014 Brusel. Od té doby se zdá, jako by Xi nechápal, že stát se rytířem, bez ohledu na to, jak čestný se tento titul zdá, prakticky znamená, že uznává, že je vazalem krále Belgie. Kromě toho rytířství bylo v "řádu Leopolda", spojené s králem Leopoldem, genocidním řezníkem celého Konga.

Druhá zajímavá informace, kterou tento zdroj měl, byla, že velení čínské armády prochází zásadní reorganizací. Čínská armáda má být rozdělena do 5 okruhů : Na jih, sever, východ, západ a centrální. Řekl, že také probíhají diskuse o přesunutí hlavního města Číny od vyprahlého Pekingu.

Kromě toho, dalším zdrojem, která kontaktoval SDB minulý týden byl Seungshick Zang, žalobce historického zlatého pokladu dynastie Manchu. Zang řekl, že v poslední době přežil pokus o atentát ze strany agentů vyslaných prezidentem Jižní Koreje Pak Kun-hje. Zang prý udelal rozhovor, aby získal status uprchlíka s imigračním úřadem v Tokiu dne 12. května, v němž tvrdil, že v případě, pokud poslán zpět do Jižní Koreje, pak bude určitě zabit Parkem, protože jeho frakce chce uzurpovat právo na zlato dynastie Manchu. Nicméně, čínský vládní agent, který jej uvedl tomuto spisovateli, Zang, nyní říká, že to je podvodník.

V Japonsku, na druhou stranu, tam je shoda mezi vysokými makléři v pozadí premiéra Abeho a jeho kliky, Kyushu, že by měli jít. Nicméně, není ještě žádný konsensus o tom, kdo ho nahradí tak, jako u Obamy v USA, a tak bude Abe v soucasnosti pokračovat jako tvář moci v Japonsku, i když se změní její scénaristé. Pro tuto chvíli, Abem částečně sjednaná obchodní dohoda TPP nikam v novém režimu nepovede.

Nyní zpět na západ. Další informace o nejnovějším vývoji . Největší změna po změně režimu v USA je deklarace ruského pravoslavného patriarchy Kirilla o "svaté válce", kterou udělal minulý týden. Pentagon a další zdroje říkají, že i když Kiril citoval "terorismus" jako nepřítele, tato válka je opravdu společnou operací amerických a ruských proti chazarské satanistické mafii. Zdroje z Pentagonu a NSA říkají, že mají informace o tom, že jsou zabíjeny chazary v USA, na Ukrajině a v dalších zemích stovky tisíc dětí.

http://82.221.129.208/ifyouareinamericayouprobablycantseethisw9.html

To vytváří vlnu odporu, která povede k významné vojenské operaci. SDB slibuje, že pochytá a zabije každého jednoho z vrahů těchto dětí.

Žhářské útoky proti pravoslavné církvi v New Yorku, dva v Austrálii a tři v Rusku na pravoslavné Velikonoce a systematické vraždění křesťanů chazary (ISIL) na Středním východě je jasné znamení, že tato svatá válka je více než jen rétorika.

Zuřivá hybridní válka proti chazarům již existuje a ti ji prohrávají. Binladenova Saudi skupina, například, podává návrh na bankrot, což je jasné znamení, že chazarská saudská královská rodina, přátelé rodiny Bushů a jejich kamarádi jsou v potížích.

Jinde na Středním východě, Mossad provázaný s webem Debka hlásí, že ISIL náhle vyhlásil válku Izraeli. To je přinejmenším znamením, že izraelský režim se teď snaží distancovat od ISIL, a že rovnováha sil se posunula velmi rozhodně proti chazarské mafii.

Rezignaci tureckého předsedy vlády minulý týden "může být zelené světlo pro armádu ho vyhnala [prezidenta Recepa Erdogana]," říkají zdroje Pentagonu.

Kromě toho zdroj Pentagonu poznamenal, že ředitel CIA "saudofil" John Brennan, je izolovaným disidentem v mocenské struktuře Spojených států, který je jako jediný proti zveřejnění 28 nepublikovaných a utajovaných stránek zprávy o 11-S. "Není pochyb o tom, že má obrovské úplatky od Saúdského [krále] Salmana," uvedl zdroj.

Za těchto okolností je ponižován i bývalý šéf CIA, Dick Cheney, atd. Tím, že zachytil změny v mocenské struktuře Spojených států, odloučil se od Bushovy rodiny a podporuje Donalda Trumpa. "To může pomoci zabránit jeho zavraždění, ale nevyhne se průchodu přes prkna lodi (p.pr.: procesu s iniciátory masakru) 11-S," řekl agent Pentagonu.

To bude mít také vážné důsledky pro některé politické strany v USA, což představitelé CIA popisují jako žhářský útok proti městu kanadských ropných písků Fort McMurray. Kanadstí agenti (CSIS) varovali: "Pokud si zahráváte s Kanadou, bud'te připraveni dostat kopanec do zadku".

V Jižní Americe se mezitím rozpadá kampaň Chazarské mafie s cílem svržení prezidentky Brazílie Dilmy Rousseff ové a předsedovi senátu, Eduardo Cunhovi, bylo nařízeno odstoupit od Nejvyššího soudu Brazílie. Celý uplacený brazilský parlament bude pravděpodobně pověšen, když povedou svou kampaň ve jménu krádeží brazilských aktiv pro chazarské gangstery.

Mezitím na druhé straně Atlantiku, německá a francouzská vláda nyní otevřeně oponuje obchodní dohodě TTIP, která je chazarským vynálezem, a to v důsledku úniku obsahu, údajně díky Greenpeace. MMF rovněž vystoupìl z řady s Německem v záležitostech Řecka poté, co vyšlo najevo, že téměř celý záchraný balicek pro Řecko byl prý dodán zkorumpovaným bankéřům. Možná je na čase, aby německá kancléřka Angela Merkelová zkontrolovala motory starých ponorek svého otce Hitlera a vymyslela svou únikovou cestu. Možná, že jí poskytnou život v exilu ve starém nacistickém úkrytu města Bariloche, v Argentině. To ovšem nebude možností pro ostatní členy zločinecké organizace Bush / Clinton / Romney. Oni a jejich kolegové chazarští mafiáni už nemají na této planetě žádné místo, ... a ani v tomto vesmíru, kam nebudou mít možnost uniknout tentokrát. Přišel čas spravedlnosti pro celé lidstvo.

Zdroj a komentáře angličtině:
Zdroj a komentáře ve španělštině:

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers

Google+ Followers