FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Thursday, November 26, 2015

Czech -- Benjamin Fulford: 17:11:2015

Pařížská psy-operation je jen součástí probíhajicich aktivit směřujících k nastoleni světové vlády


17-11-2015
 Benjamina Fullforda 

Obří válečná psychologická operace, kde "ISIS teroristé" údajně zabili přes sto lidí v Paříži, v pátek 13. listopadu 2015, byla jen součástí probíhajících koňských handlů směřujících k ustavení světové vlády.

Abychom to pochopili, podívejme se na některé klíčové události kolem událostí v Paříži.
Za prvé, skutečnost, že tisíce svědků, všichni se svymi videotelefony nebyli schopni zaznamenat události onoho dne už samo o sobě dokazuje, že je to jen masívní propagandistická událost, s čímž souhlasí i NSA a ostatní zdroje. Navíc zdroje CIA říkají, že všech 8 bezpečnostních kamer snímajících oblasti, kde se údajné masakry konaly bylo vypnuto, což znamená vysokou úroveň spolupráce ze strany francouzské bezpečnostní policie.

Dále se podívejme na to, jaké jsou důsledky této akce. Francie zavedla stanné právo a uzavřela své hranice. To je klasická strategie Gladio, jejímž cílem je výroba teroristickych událostí, které potom slouží k implementaci vojenské vlády. Kromě toho to byli Francouzi, kteří protlačovali, přes jejich zástupce Christine Lagarde jako šéfku Mezinárodního měnového fondu, aby byl americký dolar nahrazen vnitřní menou MMF - SDR. Toto bylo rozhodnuto na schůzce dne 30. listopadu.

Třicátý listopad také den, kdy se okolo 120 světových lídru, včetně těch z Ruska, USA a Číny sejde v Paříži, aby "diskutovali o globálním oteplování." Jak kdokoliv, kdo se zabývá reálnými fakty ví, "globální oteplování" nemá nic společného s vědeckou pravdou a naopak vše co do činění s tvorbou světové vlády. Záměrem je financovat tuto světovou vládu z globální "uhlíkové daně." Svět se sám neotepluje, a i kdyby, tak by to bylo díky slunečním cyklům, a ne CO2.

Nicméně, události v Paříži a neohlášené, ale ještě dramatičtější události na Blízkém východě jsou součástí nějakých velmi vážných vnitřních rozbroju mezi různými bojujícími frakcemi, které chtějí ovládnout světovou vládu, která se vyjednává.

Je také velmi rozporuplný důkaz o tom, kdo přesně má na svědomí nejen dění v Paříži, ale jiných podobných psy-ops, které se objevují s rostoucí pravidelností. Rusové stále rozzuření ze sestřelení svého letadla na Halloween (31. října), říkají, že to byli ti samí lidé, kterí způsobili události v Paříži.

Ruský prezident Vladimir Putin říká, že se "nebude zabývat psem, který ho pokousal, ale bude to majitel psa, který se bude zodpovídat."


Podle Rusů, majitelem tohoto soukromého "psa" je Vanguard Corporation a její dceřiná společnost Raytheon. Majitelé této holdingové společnosti jsou nyní systematicky pronásledováni Rusy.

Kromě toho je nyní zahájena spojená operace Číňanů, Rusů, Íránců a Pentagonu na Blízkém východě, která ničí napájecí základnu chazarské mafie a jejich otrockého izraelského režimu. Masívní ztráty, kterým chazaři a její dceřiná společnost ISIS na Středním východě čelí, jsou historického významu.

Rusové říkají, že "Putin bombardoval několik těžebných ropných společností ISIS a jejich karavany s ropou, které již byly zakoupeny obchodními partnery ISIS a dále, ze "maniakální Putin" také nechal vybombardovat rafinérie ISIS. Jinými slovy právě začal útok na majitele ISIS tam, kde je to opravdu bolí, v jejich peněženkách. A říkají, že toto je pouhý začátek.

Zdroje v Pentagonu a CIA souhlasí s Rusy v tom, že Chazarská mafie a její představitelé v Izraeli jsou tímto bezprecedentním útokem naprosto otřeseni a kolabují. Uvnitř Sýrie pak vládní síly obsadily Aleppo, druhé největší město v zemi. Kromě toho ISIS ztratila město Ramádí a město Sindžár v Iráku.
Dále pak Rusové provádějí letecké údery proti chazarským žoldákům v Libanonu, zatímco Američané na ně útočí v Libyi. To má za následek snížení všech příjmů z ropy a drog.
Izrael se nachází v ekonomickém obklíčení. Izraelští výrobci zbraní ztratili 50% svých tržeb od roku 2012 z důvodu zbrojního embarga.

Izrael je také udržován pod spojenou vojenskou blokádou Číňanů, Rusů a Pentagonu, která nebude ukončena dokud se nestáhne ze všech nelegálně okupovaných území. Včetne toho, že žádost izraelské lobby, aby si Izrael mohl ponechat Golanské výšiny byla zamítnuta.

Jak Pentagon tak i Rusové věří tomu, že mafie a žoldáci chazarské ISIS zorganizovali útoky v Paříži jako pomstu za tyto komplikace. Zdroje Pentagonu tvrdí, že útoky byly také neúspěšným pokusem dostat NATO do bojů za Izrael v Sýrii. Místo toho, národy G-20, které právě zasedaly v Turecku se shodli, že Izrael a podplacení politici ve Spojených státech byli hlavní příčinou tohoto terorismu.

Rusové, mezitím také řekli, že Francie byla napadena proto, že Francouzi a Němci se snažili zastavit distribuci padělaných "super kvalitních" dolarů Chazarské mafie na Ukrajině.

Uprchlická krize je Rusy také viděna jako trest proti Evropanům. Rusové říkají, že vystopovali "soudně" všechny Twitterové účty povzbuzující uprchlíky na cestu do Evropy, a tyto stopy vedou do San Francisca ve Spojených státech.

Tam může být hlubší pracovní plán, nicméně. Na jedné straně uprchlická krize donutila většinu zemí EU znovu zavést hraniční kontroly. Ve stejné době žádá nově objevující socialistická vláda v Portugalsku o snížení splátky dluhu, což je pravděpodobné, že stále ještě poprskávající dluhová krize v Řecku bude znovu oživena. Pokud se dostane Portugalsku snížení splátky dluhu, pak Španělsko, Itálie a Řecko požadovat to stejné a tudíž ohrozí euro.

Pamatujte si, že budova Evropského parlamentu byla navržena před mnoha lety tak, aby se podobala babylonské věži. Babylonská věž se zhroutila, takže si člověk klade otázku, zda vláda eura byla také od počátku navržena ke zhroucení.

Dále nezapomeňte hlavní stránku lednového časopisu Economist ve vlastnictví Rothschildů se dvěma šipkami s čísly 11-5 a 11-3, z nichž jedna kombinace je 151113, datum útoků v Paříži. Hned vedle obrázku šipek je Alenka z Alenky v Říši divů, která se dívá na portrét Da Vinciho, který je v Louvru v Paříži.

Portrét v Louvru je žena, která, jak příběh pokračuje, byla milenkou krále Francie. Její manžel, aby se pomstil králi se sám nakazil syfilidou, aby krále nakazil přes svou manželku.

Proto byly, chceme-li spekulovat, útoky v Paříži dlouho plánovanou pomstou proti "establishmentu" francouzského rezimu z pokrevních linií ze strany ne-pokrevních Illuminátských rodů.

Podružná okultní spekulace stranou, jak Němci zaplatí více v Euro (skupina) a Francouzi mají největší prospěch, konec eura by bolel Francii víc než kohokoliv jiného. Takže jasně vychází, že ten, kdo bude mít výhody ze stanného práva za těchto okolností bude francouzský "establishment".

Také, jak je uvedeno v horní části tohoto článku, začíná v Paříži dne 30. listopadu setkání, kde se má diskutovat o "globálním oteplování", neboli "globálním vládnutí". Opět to, co by mohlo pomoci ochránit 120 světových lídru, kteří tam sešli by bylo stanné právo a uzavřené hranice.

Jak většina projevů světových lídrů k 70. výročí založení OSN v září sdělila jasně, panuje shoda, že by měly být provedeny změny v tom, jak se řídí tento svět. Země, které nesdílely stůl vítězství po 2. světové válce jako američané, britové, čínané, francouzi a rusové, chtějí se tyto země vzdali monopolu na právo veta v Radě bezpečnosti OSN. Většina zemí také souhlasí s tím, že nás čeká ještě mnoho práce v boji proti chudobě a zastavení ničení životního prostředí.

Je zřejmé, že existuje shoda mezi světovými lídry prezentovat, že jsou nezbytná nějaká nová pravidla fungování planety, v podstatě jakýsi druh světové vlády.

A jaké jsou identifikovatelné frakce v jednáních o světové vládě?

Francouzi, Němci a jejich evropští spojenci protlačují MMF tak, aby se stal nejmocnějším nástrojem Nového světového řádu, zvouce Čínu, aby se k nim připojila u stolu zvláštních práv čerpání (DEG), a tak nahradila americký dolar něčím, co kontrolují.

Jediným problémem je to, že MMF má otřesné záznamy ve své historii o znásilňování, plenění a o žebračování zemí, a to všechno jen pro profit velkých společností. Nikdo nechce světovou vládu MMF kromě těch, kteří nyní ovládají MMF.

Pentagon a vojensko-průmyslový komplex Spojených států tlačí na světovou vládu meritokratického typu (= lidé jsou voleni do orgánu del svých zásluh!), kterou můžeme vidět ve Star Treku. Gnostičtí Ilumináti tento model také podporují.

Číňané také chtějí meritokracii, ale s jedním důležitým rozdílem; chtějí jen zajistit, aby jakákoliv meritokratická vláda tohoto světa neskončila tak, že bude řízena Západem.

To je důvod, proč je boj o moc mezi vojensko-průmyslovou frakcí (tvrz Illuminátů) a Číňany. Můžeme to vidět v tom, jak se americká armáda ujala tisku dolarů a Společnosti Federálních Rezerv ve Spojených státech a reakce Číny na snížení obchodního úvěru USA.

Američané reagují tím, že nabízí zemím kolem Číny "ochranu" proti Číňanům. Oni oznámit jejich ochotu plácnout Číně facku posláním letadel a lodí na sporná území ovládané Čínou.

Ke konci dne pravděpodobně, čínské a západní vojenskoprůmyslového frakce/USA, najdou nějaký druh kompromisu zahrnující nějakou vyšší nezápadní kontrolu globálních institucí. Důvodem je skutečnost, že alternativa, třetí světová válka a zničení 90% planety je nemyslitelné. Jinými slovy, máme-li na výběr mezi pyrrhovým vítězstvím typu ztráta na obou stranách, a vítězstvím typu zisk na obou stranách, prosazovaného právě Čínou, je snadné odhadnout, že vyhraje druhý typ.

Mezi poraženými to však bude Chazarská mafie, která se nakonec bude nucena vzdát svého snu zotročit lidstvo svou 1000 letou řísí. Zdroje z Iluminátů říkají, že další chazarský incident lze očekávat na/nebo kolem Dne díkůvzdání (26. listopad).

* Současné ruské zdroje mimochodem dávají slovo "Putin" do uvozovek a říkají, že je to reprezentant jedné skupiny, která rozhoduje, a ne jednotlivec, který by vykonával skutečné vedení.

Zdroj a komentáře angličtině:

Zdroj a komentáře ve španělštině: 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers